x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hilke Collection Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hilke Collection Vita Maljakko 15 cm Messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152321355.jpg
      Hilke Collection Hilke Collection Vita Maljakko 15 cm Messinki Vita Maljakko 15 cm Messinki Vita Maljakko 15 cm Messinki Vita Maljakko 15 cm Messinki tuotemerkiltä Hilke Collection (1)
      Hilke Collection Vita Maljakko 15 cm Messinki
      • 07350002760390
      3
      deal
      74.58 EUR
    • Hilke Collection Vita Maljakko 10 cm Messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275041.jpg
      Hilke Collection Hilke Collection Vita Maljakko 10 cm Messinki Vita Maljakko 10 cm Messinki Vita Maljakko 10 cm Messinki Elegantti Hilke Collectionin valmistama Amico Maljakko. Amico tarkoittaa italiaksi ystävää, ja se on suunniteltu ajatuksella universaalista, tasa-arvoisesta ystävyydestä.Klassisen tyylikkäitä sisustustuotteita valmistava Hilke on ruotsalainen design-valmistaja, jonka juuret sijoittuvat italiaan.Saatavana kolmessa eri koossa. Suurimman koon maljakon aukko sopii täydellisesti isommille kukkakimpuille.The inside will change naturally over time since brass contains copper that developes a patina.... (1)
      Hilke Collection Vita Maljakko 10 cm Messinki
      • 07350002760383
      3
      deal
      51.21 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olsson & Jensen (olsson_jensen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi