x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HK Living Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • HK Living White Ceramic Maljakko Greek B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179123645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157831866.jpg
      HK Living HK Living White Ceramic Maljakko Greek B White Ceramic Maljakko Greek B White Ceramic Maljakko Greek B White Ceramic Maljakko Greek B tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living White Ceramic Maljakko Greek B
      • 08718921031219
      2
      49.74 EUR
    • HK Living Maljakko Keramiikka punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157766178.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244147.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244378.jpg
      HK Living HK Living Maljakko Keramiikka punainen Maljakko Keramiikka punainen Maljakko Keramiikka punainen Maljakko Keramiikka punainen tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Maljakko Keramiikka punainen
      • 08718921019170
      • ACE6705
      2
      20.90 EUR
    • HK Living Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159138432.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181275537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179123496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165464243.jpg
      HK Living HK Living Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Käsinmaalattu Keraaminen Maljakko Orange/Black
      • 08718921035910
      2
      44.23 EUR
    • HK Living Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159138498.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167631027.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164761540.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181275540.jpg
      HK Living HK Living Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Organic Circle Maljakko Matt Ice Blue
      • 08718921035828
      2
      44.23 EUR
    • HK Living Shell Ceramic Maljakko Brown M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152156152.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149755746.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158771649.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179139044.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179139296.jpg
      HK Living HK Living Shell Ceramic Maljakko Brown M Shell Ceramic Maljakko Brown M Shell Ceramic Maljakko Brown M Shell Ceramic Maljakko Brown M tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Shell Ceramic Maljakko Brown M
      • 08718921029742
      2
      21.29 EUR
    • HK Living White Ceramic Maljakko Greek A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179124005.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181270935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157840516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155882297.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155882301.jpg
      HK Living HK Living White Ceramic Maljakko Greek A White Ceramic Maljakko Greek A White Ceramic Maljakko Greek A White Ceramic Maljakko Greek A tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living White Ceramic Maljakko Greek A
      • 08718921031202
      2
      51.55 EUR
    • HK Living Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116589220.jpg
      HK Living HK Living Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Maljakko Keramiikka Ruskea Glazed 148 cl
      • 08718921019156
      • 08718921019408
      • ACE6703
      2
      34.23 EUR
    • HK Living Clear Ribbed Maljakot set of 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156693658.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179123569.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172079526.jpg
      HK Living HK Living Clear Ribbed Maljakot set of 2 Clear Ribbed Maljakot set of 2 Clear Ribbed Maljakot set of 2 Clear Ribbed Maljakot set of 2 tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Clear Ribbed Maljakot set of 2
      • 08718921028257
      2
      51.79 EUR
    • HK Living Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95726683.jpg
      HK Living HK Living Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Kukkamaljakko Keramiikkaa Vihreä/Ruskea
      • 08718921017046
      2
      38.84 EUR
    • HK Living Shell Ceramic Maljakko Terra L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152155898.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172215246.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179138989.jpg
      HK Living HK Living Shell Ceramic Maljakko Terra L Shell Ceramic Maljakko Terra L Shell Ceramic Maljakko Terra L Shell Ceramic Maljakko Terra L tuotemerkiltä HKliving (1)
      HK Living Shell Ceramic Maljakko Terra L
      • 08718921029704
      2
      28.72 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi