x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Holmegaard Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Holmegaard Old English -maljakko 24 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152733142.jpg
      Holmegaard Holmegaard Old English -maljakko 24 cm Old English -maljakko 24 cm Old English -maljakko 24 cm Sisustusmuoti kukoistaa! Kauniit kukka-asetelmat ja kukilla sisustaminen on kovassa noususssa. (1)
      Holmegaard Old English -maljakko 24 cm
      • 05706422999254
      4
      59.99 EUR
    • Holmegaard DWL Lyhty Smoke 25 cm Smoked
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141975309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164932016.jpg
      Holmegaard Holmegaard DWL Lyhty Smoke 25 cm Smoked DWL Lyhty Smoke 25 cm Smoked DWL Lyhty Smoke 25 cm Smoked Kaunis Holmegaardin suunnittelema, tyylikäs Design With Light Kynttilälyhty on täydellinen lisä moderniin kotiin. Suupuhaltamalla valmistettu lyhty sopii erinomaisesti asetettavaksi esimerkiksi terassille tai parvekkeelle, valaisemaan hämärtyviä iltoja, tai sisustuselementiksi esimerkiksi makuuhuoneeseen. Saatavana useassa eri koossa. Osta Kynttilälyhdyt ja muita Kynttilänjalat & Kynttilälyhdyt @ Royal Design. (1)
      Holmegaard DWL Lyhty Smoke 25 cm Smoked
      • 05706422102791
      3
      52.99 EUR
    • Holmegaard DWL Lyhty Smoke 16 cm Smoked
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141972220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276364.jpg
      Holmegaard Holmegaard DWL Lyhty Smoke 16 cm Smoked DWL Lyhty Smoke 16 cm Smoked DWL Lyhty Smoke 16 cm Smoked Kaunis Holmegaardin suunnittelema, tyylikäs Design With Light Kynttilälyhty on täydellinen lisä moderniin sisustukseen. Design With Light Kynttilälyhty, 16 cm, Harmaa - Holmegaard - Harmaa Kynttilälyhdyt i Käsinpuhallettu lasi - Holmegaard (1)
      Holmegaard DWL Lyhty Smoke 16 cm Smoked
      • 05706422102784
      3
      51.99 EUR
    • Holmegaard Flora Maljakko 12 cm Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271996.jpg
      Holmegaard Holmegaard Flora Maljakko 12 cm Sininen Flora Maljakko 12 cm Sininen Flora Maljakko 12 cm Sininen Flora Maljakko 12 cm Sininen tuotemerkiltä Holmegaard (1)
      Holmegaard Flora Maljakko 12 cm Sininen
      • 05706422102425
      3
      21.89 EUR
    • Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 12.5 cm 12.5 cm Amber
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328137.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153092533.jpg
      Holmegaard Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 12.5 cm 12.5 cm Amber Primula Ovaali Maljakko 12.5 cm 12.5 cm Amber Primula Ovaali Maljakko 12.5 cm 12.5 cm Amber Kaunis ovaali maljakko Holmegaardilta. (1)
      Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 12.5 cm 12.5 cm Amber
      • 05706422105068
      3
      40.99 EUR
    • Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 17.5 cm 17.5 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314055.jpg
      Holmegaard Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 17.5 cm 17.5 cm Kirkas Primula Ovaali Maljakko 17.5 cm 17.5 cm Kirkas Primula Ovaali Maljakko 17.5 cm 17.5 cm Kirkas Kaunis käsinpuhallettu maljakko Holmegaardilta. (1)
      Holmegaard Primula Ovaali Maljakko 17.5 cm 17.5 cm Kirkas
      • 05706422105075
      3
      51.99 EUR
    • Holmegaard DWL Ruukku 16 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271439.jpg
      Holmegaard Holmegaard DWL Ruukku 16 cm Kirkas DWL Ruukku 16 cm Kirkas DWL Ruukku 16 cm Kirkas Trendikäs ruukku tai vaasi eri kokoisena. (1)
      Holmegaard DWL Ruukku 16 cm Kirkas
      • 05706422911249
      3
      40.99 EUR
    • Holmegaard Primula Maljakko 25.5 cm 25.5 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152320341.jpg
      Holmegaard Holmegaard Primula Maljakko 25.5 cm 25.5 cm Kirkas Primula Maljakko 25.5 cm 25.5 cm Kirkas Primula Maljakko 25.5 cm 25.5 cm Kirkas The beautiful vase Primula from Holmegaard is designed by Jacob E. Bang. It is made of mouth-blown glass and has an optical pattern that creates a vibrant feel. The clear glass gives the contents of the vase justice, whether you choose a big flower bouquet or a pair of single twigs. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Holmegaard Primula Maljakko 25.5 cm 25.5 cm Kirkas
      • 05706422102982
      2
      58.99 EUR
    • Holmegaard Solitaire maljakko 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335054.jpg
      Holmegaard Holmegaard Solitaire maljakko 20 cm Solitaire maljakko 20 cm Solitaire maljakko 20 cm Elegantti maljakko Old English Solitaire puhallettua läpinäkyvää lasia, suunniteltu Old English -sarjaan. (1)
      Holmegaard Solitaire maljakko 20 cm
      • 05706422100858
      1
      40.99 EUR
    • Holmegaard Old English -maljakko 60 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152311863.jpg
      Holmegaard Holmegaard Old English -maljakko 60 cm Old English -maljakko 60 cm Old English -maljakko 60 cm Sisustusmuoti kukoistaa! Kauniit kukka-asetelmat ja kukilla sisustaminen on kovassa noususssa. (1)
      Holmegaard Old English -maljakko 60 cm
      • 05706422999384
      1
      146.99 EUR
    • Holmegaard Old English -maljakko 19 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154633999.jpg
      Holmegaard Holmegaard Old English -maljakko 19 cm Old English -maljakko 19 cm Old English -maljakko 19 cm Sisustusmuoti kukoistaa! Kauniit kukka-asetelmat ja kukilla sisustaminen on kovassa noususssa. (1)
      Holmegaard Old English -maljakko 19 cm
      • 05706422999261
      1
      40.99 EUR
    • Holmegaard DWL Ruukku 12 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967346.jpg
      Holmegaard Holmegaard DWL Ruukku 12 cm Kirkas DWL Ruukku 12 cm Kirkas DWL Ruukku 12 cm Kirkas Trendikäs ruukku tai vaasi eri kokoisena. (1)
      Holmegaard DWL Ruukku 12 cm Kirkas
      • 05706422911232
      1
      32.99 EUR
    • Holmegaard DWL Ruukku 10 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141970645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271009.jpg
      Holmegaard Holmegaard DWL Ruukku 10 cm Kirkas DWL Ruukku 10 cm Kirkas DWL Ruukku 10 cm Kirkas Trendikäs ruukku tai vaasi eri kokoisena. (1)
      Holmegaard DWL Ruukku 10 cm Kirkas
      • 05706422911225
      1
      27.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olsson & Jensen (olsson_jensen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi