x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Louise Roe Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Rose - 10505-10-65
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147869126.jpg
      Louise Roe Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Rose - 10505-10-65 Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Rose - 10505-10-65 Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Rose - 10505-10-65 The vase is mouth-blown glass in a lovely color. It will give your home a stylish interior detail, in its simplicity or with a bouquet of flowers. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Rose - 10505-10-65
      • 05712117009214
      2
      deal
      74.00 EUR
    • Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Smoke - 10505-3-65
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141966989.jpg
      Louise Roe Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Smoke - 10505-3-65 Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Smoke - 10505-3-65 Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Smoke - 10505-3-65 The vase is mouth-blown glass in a lovely color. It will give your home a stylish interior detail, in its simplicity or with a bouquet of flowers. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Louise Roe Jewel Vas Ø8cm H16cm - Maljakot Smoke - 10505-3-65
      • 05712117009290
      2
      deal
      74.00 EUR
    • Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Vihreä - 10505-9-8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152339460.jpg
      Louise Roe Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Vihreä - 10505-9-8 Jewel Maljakko - Maljakot Vihreä - 10505-9-8 Jewel Maljakko - Maljakot Vihreä - 10505-9-8 Jewel maljakko merkiltä Louise Roe. Suupuhalletun lasimaljakon muoto muistuttaa hiottua jalokiveä. Moderni design heijastuu Louise Roen ominaisessa tyylissä ja se on saatavilla useissa ihastuttavissa väreissä. Se tuo kotiisi mukavan sisustusyksityiskohdan, joka voidaan asettaa pöydälle kauniilla kukkakimpulla tai ilman. Jewel Maljakko, Vihreä - Louise Roe - Vihreä Maljakot i - Louise Roe (1)
      Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Vihreä - 10505-9-8
      • 05712117012474
      2
      deal
      173.00 EUR
    • Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Kirkas - 10505-1-8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152339948.jpg
      Louise Roe Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Kirkas - 10505-1-8 Jewel Maljakko - Maljakot Kirkas - 10505-1-8 Jewel Maljakko - Maljakot Kirkas - 10505-1-8 Jewel maljakko merkiltä Louise Roe. Suupuhalletun lasimaljakon muoto muistuttaa hiottua jalokiveä. Moderni design heijastuu Louise Roen ominaisessa tyylissä ja se on saatavilla useissa ihastuttavissa väreissä. Se tuo kotiisi mukavan sisustusyksityiskohdan, joka voidaan asettaa pöydälle kauniilla kukkakimpulla tai ilman. Jewel Maljakko, Kirkas - Louise Roe - Kirkas Maljakot i - Louise Roe (1)
      Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Kirkas - 10505-1-8
      • 05712117012436
      2
      deal
      173.00 EUR
    • Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Smoke - 10505-3-8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152340640.jpg
      Louise Roe Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Smoke - 10505-3-8 Jewel Maljakko - Maljakot Smoke - 10505-3-8 Jewel Maljakko - Maljakot Smoke - 10505-3-8 The vase is made of mouth-blown glass in a lovely color. It will give your home a stylish interior detail, in its simplicity or with a bouquet of flowers. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Louise Roe Jewel Maljakko - Maljakot Smoke - 10505-3-8
      • 05712117012450
      2
      deal
      173.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi