x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Royal Copenhagen Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Royal Copenhagen Hortensia Maljakko Vihreällä Varrella - Maljakot Posliini Valkoinen - 1017527
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152341650.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Hortensia Maljakko Vihreällä Varrella - Maljakot Posliini Valkoinen - 1017527 Hortensia Maljakko Vihreällä Varrella - Maljakot Posliini Valkoinen - 1017527 Hortensia Maljakko Vihreällä Varrella - Maljakot Posliini Valkoinen - 1017527 The line between still and real life is almost imperceptible in this hydrangea vase from Royal Copenhagen. Created by Dutch floral artist, Wouter Dolk, the sophisticated hand painting technique used makes the vase appear so realistic, you can almost smell the fresh scent of newly gathered hydrangeas. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (3)
      Royal Copenhagen Hortensia Maljakko Vihreällä Varrella - Maljakot Posliini Valkoinen - 1017527
      • 05705140230496
      2
      deal
      85.00 EUR
    • Royal Copenhagen Black Fluted Mega Maljakko 20,5 Cm - Maljakot Mix - 1025831
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152316584.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Black Fluted Mega Maljakko 20,5 Cm - Maljakot Mix - 1025831 Black Fluted Mega Maljakko 20,5 Cm - Maljakot Mix - 1025831 Black Fluted Mega Maljakko 20,5 Cm - Maljakot Mix - 1025831 Black Fluted Mega maljakko merkiltä Royal Copenhagen, suunnittelija Karen Kjældgård-Larsen. Black Fluted Mega on sarja kaunista ja tunnettua posliinia. Sarjan musta kuvio on käsinmaalattu ja luo hienon efektin posliiniin. Anna maljakon olla osa astiastoa ja aseta pöydälle kauniiden kukkien kanssa. Voit laittaa maljakon myös ikkunalle ja anna auringon valaista maljakkoa ja kukkia. Maljakko on saatavilla kahdessa koossa, joita voit sekoittaa ja yhdistää tarpeen mukaan. Black Fluted Mega Maljakk... (1)
      Royal Copenhagen Black Fluted Mega Maljakko 20,5 Cm - Maljakot Mix - 1025831
      • 05705140731559
      2
      deal
      171.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olsson & Jensen (olsson_jensen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi