x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Skultuna Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Skultuna Damejeanne maljakko iso harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152322980.jpg
      Skultuna Skultuna Damejeanne maljakko iso harmaa Damejeanne maljakko iso harmaa Damejeanne maljakko iso harmaa Damejeanne maljakko L merkiltä Skultuna, suunnittelija Emma Olbers. Maljakko on valmistettu harmaasta lasista ja yläosa messingistä. Inspiraatio on haettu vanhoista Damejeannepulloista Ranskasta, joissa pullot säilöivät suuria määriä ja niissä oli usein punottu kori lasin ympärillä suojaamassa sisältöä. Yhdistä useita maljakoita yhteen saadaksesi mukava asetelma ja aseta eucalyptusoksa tai leikkokukka maljakkoon. Vaasi on saatavilla kooissa Large ja small ja väreissä harmaa ja vihreä. Damejea... (2)
      Skultuna Damejeanne maljakko iso harmaa
      • 07340037816308
      2
      267.00 EUR
    • Skultuna Pomme maljakko, messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152334547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161519523.jpg
      Skultuna Skultuna Pomme maljakko, messinki Pomme maljakko, messinki Pomme maljakko, messinki Skultunan kaunis Pomme sopii käytettäväksi niin maljakkona, kuin kynttilälyhtynä. Kuten nimestä voidaan päätellä, Pomme on saanut inspiraationsa ranskalaisesta omenalajikkeesta, joka on tuonut sille sen pyöreän ja täyteläisen muodon. Maljakko on täydellinen lisä minkä tahansa tyyppiseen sisustukseen, ja saatavana useassa eri värissä. Pomme Maljakko/Kynttilälyhty, Pieni, Messinki - Skultuna - Messinki Kynttilälyhdyt i Messinki - Skultuna (1)
      Skultuna Pomme maljakko, messinki
      • 07340037817664
      3
      59.00 EUR
    • Skultuna Via Fondazza B Maljakko - Maljakot Messinki - 781-B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152332853.jpg
      Skultuna Skultuna Via Fondazza B Maljakko - Maljakot Messinki - 781-B Via Fondazza B Maljakko - Maljakot Messinki - 781-B Via Fondazza B Maljakko - Maljakot Messinki - 781-B Maljakon on suunnitellut italialainen Paolo Dell`Elce. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Skultuna Via Fondazza B Maljakko - Maljakot Messinki - 781-B
      • 07340037808631
      2
      149.00 EUR
    • Skultuna Boule Maljakko 14cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152334902.jpg
      Skultuna Skultuna Boule Maljakko 14cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-S Boule Maljakko 14cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-S Boule Maljakko 14cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-S Boule maljakko merkiltä Skultuna. Maljakon on suunnitellut ranskalais-saksalainen Olivia Herms, joka on aiemmin kuulunut designstudioon Claesson Koivisto Rune. Luo kaunis asetelma Boule maljakolla sellaisenaan kuin se on tai laita siihen vaikkapa kaunis vihreä oksa. Boule maljakko on valmistettu messingistä. Useita eri kokoja. Boule Maljakko 14cm, Messinki - Skultuna - Kulta Maljakot i Messinki - Skultuna (1)
      Skultuna Boule Maljakko 14cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-S
      • 07340037812997
      2
      138.00 EUR
    • Skultuna Boule Maljakko 20cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152330443.jpg
      Skultuna Skultuna Boule Maljakko 20cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-L Boule Maljakko 20cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-L Boule Maljakko 20cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-L Boule maljakko merkiltä Skultuna. Maljakon on suunnitellut ranskalais-saksalainen Olivia Herms, joka on aiemmin kuulunut designstudioon Claesson Koivisto Rune. Luo kaunis asetelma Boule maljakolla sellaisenaan kuin se on tai laita siihen vaikkapa kaunis vihreä oksa. Boule maljakko on valmistettu messingistä. Useita eri kokoja. Boule Maljakko 20cm, Messinki - Skultuna - Kulta Maljakot i Messinki - Skultuna (1)
      Skultuna Boule Maljakko 20cm - Maljakot Messinki Kulta - 784-L
      • 07340037813000
      2
      203.00 EUR
    • Skultuna Tatlin Maljakko - Maljakot Messinki - 640
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336966.jpg
      Skultuna Skultuna Tatlin Maljakko - Maljakot Messinki - 640 Tatlin Maljakko - Maljakot Messinki - 640 Tatlin Maljakko - Maljakot Messinki - 640 Tatlin maljakko on ruotsalaisen Skultunan valmistama, ja Ivar Ålenius Björkin suunnittelema. Maljakko on valmistettu kiilloitetusta messignistä, ja on yksi ikonisimmista Skultunan valmistamista tuotteista. Täydellinen viimeisteltäväksi esimerkiksi leikkokukilla. Tatlin Maljakko, Messinki - Skultuna - Messinki Maljakot i Messinki - Skultuna (1)
      Skultuna Tatlin Maljakko - Maljakot Messinki - 640
      • 07340037816148
      2
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi