x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Society of Lifestyle Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 20
    • Society of Lifestyle Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277162.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904830.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904829.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Bubble Harmaa Ø 17,5cm
      • 05707644499713
      • 202100990
      4
      deal
      44.00 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Rustic Ø 37 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169671483.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169671484.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904620.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Rustic Ø 37 cm Maljakko Rustic Ø 37 cm Maljakko Rustic Ø 37 cm Tyylikäs Rustik maljakko on tanskalaisen House Doctorin valmistama. Uniikki väri ja kaunis muotoilu tekevät rustik maljakosta uniikin ja persoonallisen yksityiskohdan mihin tahansa sisustukseen. Täydellinen käytettäväksi alustana lempikukillesi tai esimerkiksi koristeoksille. Osta Ruukut ja muita Koristelu @ Royal Design. (2)
      Society of Lifestyle Maljakko Rustic Ø 37 cm
      • 05707644509627
      • 210900400
      2
      deal
      137.00 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Bubble Ø 17,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670900.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904760.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904759.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904758.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Bubble Ø 17,5 cm Maljakko Bubble Ø 17,5 cm Maljakko Bubble Ø 17,5 cm Tyylikäs Bubble on tanskalaisen House Doctorin valmistama lasimaljakko. Kaunis, kutsiva muotoilu tekevät Bubble maljakosta uniikin ja persoonallisen yksityiskohdan mihin tahansa sisustukseen. Täydellinen käytettäväksi alustana lempikukillesi tai esimerkiksi koristeoksille. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Bubble Ø 17,5 cm
      • 05707644499720
      • Be0991
      • 202100991
      2
      deal
      50.00 EUR
    • Society of Lifestyle Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103354397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904604.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Vaasi Shaped Ø 9x14 cm - Harmaa
      • 05707644348592
      • 206340141
      2
      deal
      19.01 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Terrarium Lasi 25cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904658.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Terrarium Lasi 25cm Maljakko Terrarium Lasi 25cm Maljakko Terrarium Lasi 25cm Maljakko Terrarium Lasi 25cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Terrarium Lasi 25cm
      • 05707644522541
      • 211221062
      2
      61.70 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Terrarium H35 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336805.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904538.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Terrarium H35 cm Maljakko Terrarium H35 cm Maljakko Terrarium H35 cm Maljakko Terrarium H35 cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Terrarium H35 cm
      • 05707644522534
      • 211221061
      2
      68.18 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Effekt Punainen Teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904500.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904502.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Effekt Punainen Teräs Maljakko Effekt Punainen Teräs Maljakko Effekt Punainen Teräs Maljakko Effekt Punainen Teräs tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Effekt Punainen Teräs
      • 05707644547797
      • 205340709
      2
      43.25 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670102.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904391.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904390.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Pullonkaula Tummanruskea 35cm
      • 05707644549203
      • 206340401
      2
      50.42 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Etnik 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175396091.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904595.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Etnik 13 cm Maljakko Etnik 13 cm Maljakko Etnik 13 cm Maljakko Etnik 13 cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Etnik 13 cm
      • 05707644498709
      • 205340783
      2
      46.99 EUR
    • Society of Lifestyle Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335663.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904780.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904781.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Vaasi Etnik Ø 30x30 cm - Sininen
      • 05707644484641
      • 205340781
      2
      deal
      155.11 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Stribe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169671630.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904564.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904565.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Stribe Maljakko Stribe Maljakko Stribe Maljakko Stribe tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Stribe
      • 05707644517349
      • 203820345
      2
      deal
      42.94 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Macey Turquoise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670392.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904680.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904681.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Macey Turquoise Maljakko Macey Turquoise Maljakko Macey Turquoise Maljakko Macey Turquoise tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Macey Turquoise
      • 05707644530584
      • 203840810
      2
      15.39 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141958179.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168439673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168439674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904522.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904521.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko m. kolmijalka Lana Ø15x17 cm
      • 05707644522435
      • 211221041
      2
      deal
      26.12 EUR
    • Society of Lifestyle Vaasi Bubble Ø 17,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904790.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182298477.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Vaasi Bubble Ø 17,5 cm Vaasi Bubble Ø 17,5 cm Vaasi Bubble Ø 17,5 cm Bubble maljakko merkiltä House Doctor. Kaunis läpinäkyvä maljakko lasista. Tämä maljakko on hieno yksityiskohta kodin sisustukseen, aseta ruokapöydälle kukkakimpulla tai ikkunalaudalle ja anna auringonpaisteen tanssia maljakossa. Maljakko tulee useissa malleissa, joita voit yhdistää haluamallasi tavalla, joka sopii sinulle ja kodillesi parhaiten. Pienillä asioilla, voit muuttaa koko huoneen ilmeen. Bubble Maljakko 17,5cm, Kirkas - House Doctor - Kirkas Maljakot i - House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Vaasi Bubble Ø 17,5 cm
      • 05707644499706
      • Be0981
      • 202100981
      2
      deal
      50.00 EUR
    • Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670906.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904624.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904626.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas
      • 05707644530805
      • 211221032
      2
      16.28 EUR
    • Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148666007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904558.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904559.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas (1)
      Society of Lifestyle Ada Maljakko Telineellä 15 x 12 cm Kirkas
      • 05707644530799
      • 211221031
      2
      23.00 EUR
    • Society of Lifestyle Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670908.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Vaasi Green lights Ø 17x30 cm - Kirkas
      • 05707644440388
      • Wa1005
      • 208751005
      2
      17.75 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko Deep Ø 24,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904693.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko Deep Ø 24,5 cm Maljakko Deep Ø 24,5 cm Maljakko Deep Ø 24,5 cm Maljakko Deep Ø 24,5 cm tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Maljakko Deep Ø 24,5 cm
      • 05707644509559
      • Bk0300
      • 208340300
      2
      deal
      42.08 EUR
    • Society of Lifestyle Kojo 6.2 x 12 cm Stål Vinröd/Brun
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169671573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151904575.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Kojo 6.2 x 12 cm Stål Vinröd/Brun Kojo 6.2 x 12 cm Stål Vinröd/Brun Kojo 6.2 x 12 cm Stål Vinröd/Brun Kojo Vaasi 6.2 x 12 cm Teräs Viininpunainen/Ruskea tuotemerkiltä House Doctor (1)
      Society of Lifestyle Kojo 6.2 x 12 cm Stål Vinröd/Brun
      • 05707644521957
      • 205341211
      2
      24.81 EUR
    • Society of Lifestyle Maljakko jalustalla Lasi Ada Ø20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169670853.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162912396.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162912394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162912395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161243859.jpg
      Society of Lifestyle Society of Lifestyle Maljakko jalustalla Lasi Ada Ø20 Maljakko jalustalla Lasi Ada Ø20 Maljakko jalustalla Lasi Ada Ø20 (1)
      Society of Lifestyle Maljakko jalustalla Lasi Ada Ø20
      • 05707644522411
      • 211221030
      1
      30.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi