x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vitra Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Vitra Nuage Céramique maljakko, iso
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169343994.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205057196.jpg
      Vitra Vitra Nuage Céramique maljakko, iso Nuage Céramique maljakko, iso Nuage Céramique maljakko, iso Nuage vaasi Vitra-tuotemerkiltä leikkokukille ja oksille täydellisesti sopivalla uniikilla, elegantilla muotoilulla. Se valmistetaan keramiikasta aaltoilevilla muodoilla ja matalla pinnalla. Huolellisesti käsityönä suunnitellun muotoilun vuoksi voi esiintyä pienempiä vaihteluja. Suunnittelija: Ronan & Erwan Bouroullec. Hyvä tietää Nuage vaasista - On arvostettu sen epäsäännöllisestä muotoilusta- Vaasi on saatavilla eri koossa.- Vaasi on käsintehty.- Täydellinen lahja.- Pieniä nyanssieroja tuo... (1)
      Vitra Nuage Céramique maljakko, iso
      • 04055737046551
      3
      181.00 EUR
    • Vitra Nuage Céramique maljakko, keskikokoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169344122.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205057379.jpg
      Vitra Vitra Nuage Céramique maljakko, keskikokoinen Nuage Céramique maljakko, keskikokoinen Nuage Céramique maljakko, keskikokoinen Vitran Nuage Céramique -maljakoilla on uniikki, pilveä muistuttava muotokieli, jota Bouroullecin veljekset käyttivät ensimmäisen kerran suurissa muovisissa hyllymoduuleissa vuonna 2002. Kuusitoista vuotta myöhemmin muotoa on sovellettu vertikaalisena erikorkuisiin keraamisiin maljakoihin, joita voi yhdistellä palapelin tavoin suuriksi ryhmiksi. Jokaisella Nuage Céramique -vaasilla on kumitassut ja kahdeksan putkimaista aukkoa kukka- ja kasvikollaasien sommittelua varten. Keraamiset maljakot o... (1)
      Vitra Nuage Céramique maljakko, keskikokoinen
      • 04055737046544
      2
      144.00 EUR
    • Vitra Vases Découpage maljakko, Disque
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165343515.jpg
      Vitra Vitra Vases Découpage maljakko, Disque Vases Découpage maljakko, Disque Vases Découpage maljakko, Disque Découpage vaasi Vitra-tuotemerkiltä leikkisällä, koristeellisella muotoilulla. Siinä on runollinen ulkonäkö käsinlasitetulla huolittelulla ja leikkokukille ja oksille täydellisesti sopivat irrotettavat yksityiskohdat savesta. Suunnittelija: Ronan & Erwan Bouroullec. Hyvä tietää Découpage vaasista - Vaasi saatavana eri mallina.- Découpage on arvostettu sen käsintehdystä lookista ja leikkisästä muotoilusta.- Lisätietoja lataamalla PDF. Découpage Vaasi, Disque - Vitra - Vihreä Maljakot i Keramii... (1)
      Vitra Vases Découpage maljakko, Disque
      • 04055737089121
      2
      305.00 EUR
    • Vitra Vases Découpage maljakko, Barre
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169344022.jpg
      Vitra Vitra Vases Découpage maljakko, Barre Vases Découpage maljakko, Barre Vases Découpage maljakko, Barre Vitran Barre-maljakko kuuluu Ronan ja Erwan Bouroullecin suunnittelemaan Vases Découpage -kokoelmaan, jonka teokset kutsuvat jokaista osallistumaan niiden lopullisen ilmeen luomiseen: kokoelman maljakot voi itse koristella savesta valmistettujen laattojen tai tankojen avulla ja näin luoda niistä omia runollisia sommitelmia. Barre-maljakossa pääosassa on maljakon ja koristeiden välinen kiehtova epäsymmetria. (1)
      Vitra Vases Découpage maljakko, Barre
      • 04055737089138
      2
      305.00 EUR
    • Vitra Nuage Céramique maljakko, pieni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169344082.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161526105.jpg
      Vitra Vitra Nuage Céramique maljakko, pieni Nuage Céramique maljakko, pieni Nuage Céramique maljakko, pieni Nuage vaasi Vitra-tuotemerkiltä leikkokukille ja oksille täydellisesti sopivalla uniikilla, elegantilla muotoilulla. Se valmistetaan keramiikasta aaltoilevilla muodoilla ja matalla pinnalla. Huolellisesti käsityönä suunnitellun muotoilun vuoksi voi esiintyä pienempiä vaihteluja. Suunnittelija: Ronan & Erwan Bouroullec. Hyvä tietää Nuage vaasista - On arvostettu sen epäsäännöllisestä muotoilusta- Vaasi on saatavilla eri koossa.- Vaasi on käsintehty.- Täydellinen lahja.- Pieniä nyanssieroja tuo... (1)
      Vitra Nuage Céramique maljakko, pieni
      • 04055737046520
      2
      deal
      98.00 EUR
    • Vitra Vases Découpage maljakko, Feuille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165343500.jpg
      Vitra Vitra Vases Découpage maljakko, Feuille Vases Découpage maljakko, Feuille Vases Découpage maljakko, Feuille Découpage vaasi Vitra-tuotemerkiltä leikkisällä, koristeellisella muotoilulla. Siinä on runollinen ulkonäkö käsinlasitetulla huolittelulla ja leikkokukille ja oksille täydellisesti sopivat irrotettavat yksityiskohdat savesta. Suunnittelija: Ronan & Erwan Bouroullec. Hyvä tietää Découpage vaasista - Vaasi saatavana eri mallina.- Découpage on arvostettu sen käsintehdystä lookista ja leikkisästä muotoilusta.- Lisätietoja lataamalla PDF. Découpage Vaasi, Feuille - Vitra - Valkoinen Maljakot i Ker... (1)
      Vitra Vases Découpage maljakko, Feuille
      • 04055737089145
      2
      deal
      305.00 EUR
    • Vitra Nuage Medium Ivy - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178377396.jpg
      Vitra Vitra Nuage Medium Ivy - Vitra Nuage Medium Ivy - Vitra Nuage Medium Ivy - Vitra (1)
      Vitra Nuage Medium Ivy - Vitra
      • 04055737041723
      1
      247.00 EUR
    • Vitra Nuage Medium Steel Blue - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178377261.jpg
      Vitra Vitra Nuage Medium Steel Blue - Vitra Nuage Medium Steel Blue - Vitra Nuage Medium Steel Blue - Vitra (1)
      Vitra Nuage Medium Steel Blue - Vitra
      • 04055737041815
      1
      247.00 EUR
    • Vitra Nuage Medium Light Silver - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178376888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244288.jpg
      Vitra Vitra Nuage Medium Light Silver - Vitra Nuage Medium Light Silver - Vitra Nuage Medium Light Silver - Vitra (1)
      Vitra Nuage Medium Light Silver - Vitra
      • 04055737041754
      • 20164102
      1
      247.00 EUR
    • Vitra Nuage Large Light Silver - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178374734.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244556.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244558.jpg
      Vitra Vitra Nuage Large Light Silver - Vitra Nuage Large Light Silver - Vitra Nuage Large Light Silver - Vitra (1)
      Vitra Nuage Large Light Silver - Vitra
      • 04055737041747
      • 20164202
      1
      306.00 EUR
    • Vitra Nuage Large Steel Blue - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178376068.jpg
      Vitra Vitra Nuage Large Steel Blue - Vitra Nuage Large Steel Blue - Vitra Nuage Large Steel Blue - Vitra (1)
      Vitra Nuage Large Steel Blue - Vitra
      • 04055737041808
      1
      306.00 EUR
    • Vitra Nuage Small Ivy - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178376057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205057067.jpg
      Vitra Vitra Nuage Small Ivy - Vitra Nuage Small Ivy - Vitra Nuage Small Ivy - Vitra (1)
      Vitra Nuage Small Ivy - Vitra
      • 04055737041730
      1
      186.00 EUR
    • Vitra Nuage Small Steel Blue - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178376766.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205056851.jpg
      Vitra Vitra Nuage Small Steel Blue - Vitra Nuage Small Steel Blue - Vitra Nuage Small Steel Blue - Vitra (1)
      Vitra Nuage Small Steel Blue - Vitra
      • 04055737041822
      1
      186.00 EUR
    • Vitra Nuage Large Ivy - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178377326.jpg
      Vitra Vitra Nuage Large Ivy - Vitra Nuage Large Ivy - Vitra Nuage Large Ivy - Vitra (1)
      Vitra Nuage Large Ivy - Vitra
      • 04055737041716
      1
      306.00 EUR
    • Vitra Nuage Small Light Silver - Vitra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178377852.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205056796.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161244555.jpg
      Vitra Vitra Nuage Small Light Silver - Vitra Nuage Small Light Silver - Vitra Nuage Small Light Silver - Vitra (1)
      Vitra Nuage Small Light Silver - Vitra
      • 04055737041761
      • 20164002
      1
      186.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Elho (elho)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Orthex (orthex)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Bloomingville Bubble (bloomingville_bubble)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Embrace (stelton_embrace)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 21 cm (korkeus_2)
      • 21 cm - 28 cm (korkeus_3)
      • ≥ 28 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 14 cm (halkaisija_cm__2)
      • 14 cm - 21 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 21 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 12 cm (leveys_1)
      • 12 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 21 cm (leveys_3)
      • ≥ 21 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi