x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Zone3 Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Zone3 Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Zone3 Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Zone3 Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106456586.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781921.jpg?ts=1
Zone3 Zone3 Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut Warmth Neopreeniliivi, musta 2022 L Triathlon-puvut (1)
  • 00700253438666
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Koko
    • Vaatteen koko: L
  • 64.48 64.48 EUR 1
    1
    • Swiminn.com/fi Swiminn.com/fi
      64.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Seac Sub Ciao Woman Shorty 2.5 Mm Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225669509.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153188069.jpg?ts=1
      Seac Sub Seac Sub Ciao Woman Shorty 2.5 Mm Musta M Ciao Woman Shorty 2.5 Mm Musta M Ciao Woman Shorty 2.5 Mm Musta M (1)
      Seac Sub Ciao Woman Shorty 2.5 Mm Musta M
      • 08002908102482
      1
    • 2XU P:1 Propel Long Sleeve Long Wetsuit Musta XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219955639.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153226595.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190594329.jpg?ts=1
      2XU 2XU P:1 Propel Long Sleeve Long Wetsuit Musta XS P:1 Propel Long Sleeve Long Wetsuit Musta XS P:1 Propel Long Sleeve Long Wetsuit Musta XS (1)
      2XU P:1 Propel Long Sleeve Long Wetsuit Musta XS
      • 09336340884408
      1
    • 2XU P:1 Propel Wetsuit Men, musta XL 2022 Märkäpuvut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219954738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153305784.jpg?ts=1
      2XU 2XU P:1 Propel Wetsuit Men, musta XL 2022 Märkäpuvut P:1 Propel Wetsuit Men, musta XL 2022 Märkäpuvut P:1 Propel Wetsuit Men, musta XL 2022 Märkäpuvut (1)
      2XU P:1 Propel Wetsuit Men, musta XL 2022 Märkäpuvut
      • 09336340882060
      1
    • O'Neill Hyperfreak 3/2+ Chest Zip Full black / black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153456162.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187369686.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Hyperfreak 3/2+ Chest Zip Full black / black Koko L Hyperfreak 3/2+ Chest Zip Full black / black Koko L Hyperfreak 3/2+ Chest Zip Full black / black Koko L HyperFreakissa on superkevyt TechnoButter 3, TB3X-neopreeni ja täysin teipatut TB3X-saumat. O'Neill lisäsi materiaaliin 0,5 mm paksuutta. Minimaaliset saumat, kevyt ja laadukas rakenne sekä yksityiskohdat tekevät siitä O'Neill-tiimin lempparin. TechnoButter3 on O'Neillin uusi eksklusiivinen, kevyt ja valmiiksi venytetty neopreeni. ENVY-vaahtomuoviydin Kevyin, joustavin ja pehmein olemassa oleva materiaali. Se takaa ensiluokkaisen joustavuuden ja istuvuuden. O'Neill käyttää 100 % kierrätettyjä renkaita valmistaessaan Carbon Black -neopreeniä sekä kalkkikivi pohjaista neopreeniä. Siinä on myös käytetty täysin vesipohjaista ympäristöystävällistä liuotin vapaata laminaattiliimaa. OminaisuudetMinimaaliset saumat360 suojus sekä valumisaukotSaumattomat alueet hihoissa suojaamassa paddlauksen aiheuttamilta hiertymiltä (Seamless Paddle Zones)Vedenpitävä ja mukava suljenta niskassa (Double Super Seal Neck)Vartalo/lahkeet: TechnoButter 3Hihat/harteet: TechnoButter 3XLiimatut ja piilotikatut sauma (1)
      O'Neill Hyperfreak 3/2+ Chest Zip Full black / black Koko L
      • 05051678474872
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 53.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 65.48
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 65.48
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 60.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 60.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 60.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 60.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 60.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 60.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 60.98
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 61.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 61.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 61.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 61.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 61.48
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 62.48
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 64.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 61.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 61.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 61.48
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 64.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 64.48
    • info@vertaa.fi