x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Batman Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Batman Matkalaukku, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171916.jpg
      Batman Batman Matkalaukku, Musta Matkalaukku, Musta Matkalaukku, Musta Hurjan näyttävä, lisensoitu matkalaukku, joka esittää Batmanin Batmobilea! Laukussa on kuusi pyörää, kokoontaittuva metallinen vetokahva sekä kaksi solkea, joilla matkalaukun saa suljettua. Laukun etupuolella on lisäksi ulos vedettävä remmi. Laukun sisällä on joustava nauha, jonka avulla laukun sisältö pysyy napakasti paikallaan sekä kiinni napitettava tasku. Tämä huikea laukku kääntää varmasti katseita matkalla! Ikäsuositus: 3 vuotta +. Mitat: 34 x 51 x 22 cm. Mahtuu junassa ylähyllylle ja l... (1)
      Batman Matkalaukku, Musta
      1
      most_sold
      107.9 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Asaklitt (asaklitt)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagster (bagster)
      • Batman (batman)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brunner (brunner)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Clas Ohlson (clas_ohlson)
      • Clicgear (clicgear)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • Dewalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Epic (epic)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Garmin (garmin)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • It luggage (it_luggage)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • König (ko_nig)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mercedes (mercedes)
      • Millet (millet)
      • MOC (moc)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nemo (nemo)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Select (select)
      • Serge Blanco (serge_blanco)
      • Shad (shad)
      • Skip-Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Storksak (storksak)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vango (vango)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Wilson Staff (wilson_staff)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 150 € (price_110_150)
      • 150 € - 220 € (price_150_220)
      • ≥ 220 € (price_220)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lentolaukut (lentolaukku)
      • Matkalaukut (matkalaukku)
      • Matkakassit (matkakassi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_40)
      • 40 L - 65 L (tilavuus_40_65)
      • 65 L - 95 L (tilavuus_65_95)
      • ≥ 95 L (tilavuus_95)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2.2 kg (paino_2.2)
      • 2.2 kg - 3 kg (paino_2.2_3)
      • 3 kg - 3.8 kg (paino_3_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (paino_3.8)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_45_55)
      • 55 cm - 75 cm (korkeus_55_75)
      • ≥ 75 cm (korkeus_75)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 38 cm (pituus_cm_38)
      • 38 cm - 43 cm (pituus_cm_38_43)
      • 43 cm - 51 cm (pituus_cm_43_51)
      • ≥ 51 cm (pituus_cm_51)
    • Leveys (leveys):
      • < 40 cm (leveys_40)
      • 40 cm - 44 cm (leveys_40_44)
      • 44 cm - 52 cm (leveys_44_52)
      • ≥ 52 cm (leveys_52)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hiili (hiili)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Mesh (mesh)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Tvilli (tvilli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Delsey Carlit Spinner (delsey_carlit_spinner)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Turenne 4 (delsey_turenne_4)
      • Delsey U-Lite Classic 2 (delsey_u_lite_classic_2)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Samsonite Aeris Spinner 68 (samsonite_aeris_spinner_68)
      • Samsonite Aeris Spinner 75 (samsonite_aeris_spinner_75)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 55 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_55)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 69 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_69)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 75 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_75)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 81 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_81)
      • Samsonite Dynamore Spinner 55 (samsonite_dynamore_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 55 (samsonite_mixmesh_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 69 (samsonite_mixmesh_spinner_69)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 75 (samsonite_mixmesh_spinner_75)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 81 (samsonite_mixmesh_spinner_81)
      • Samsonite Neopulse Spinner 69 (samsonite_neopulse_spinner_69)
      • Samsonite Neopulse Spinner 75 (samsonite_neopulse_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 55 (samsonite_orfeo_spinner_55)
      • Samsonite Orfeo Spinner 69 (samsonite_orfeo_spinner_69)
      • Samsonite Orfeo Spinner 75 (samsonite_orfeo_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 81 (samsonite_orfeo_spinner_81)
      • Samsonite Paradiver Light (samsonite_paradiver_light)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Olkalaukut (trust_olkalaukut)
      • Trust Suojapussit (trust_suojapussit)
      • Trust Vetolaukut (trust_vetolaukut)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi