x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Batman Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Batman Matkalaukku, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171916.jpg
      Batman Batman Matkalaukku, Musta Matkalaukku, Musta Matkalaukku, Musta Hurjan näyttävä, lisensoitu matkalaukku, joka esittää Batmanin Batmobilea! Laukussa on kuusi pyörää, kokoontaittuva metallinen vetokahva sekä kaksi solkea, joilla matkalaukun saa suljettua. Laukun etupuolella on lisäksi ulos vedettävä remmi. Laukun sisällä on joustava nauha, jonka avulla laukun sisältö pysyy napakasti paikallaan sekä kiinni napitettava tasku. Tämä huikea laukku kääntää varmasti katseita matkalla! Ikäsuositus: 3 vuotta +. Mitat: 34 x 51 x 22 cm. Mahtuu junassa ylähyllylle ja l... (2)
      Batman Matkalaukku, Musta
      1
      most_sold
      134.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Einhell (einhell)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Garmin (garmin)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • MOC (moc)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nemo (nemo)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oakley (oakley)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rycote (rycote)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shad (shad)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stokke (stokke)
      • Storksak (storksak)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • USWE (uswe)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Wilson Staff (wilson_staff)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • YouGo (yougo)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 150 € (price_100_150)
      • 150 € - 220 € (price_150_220)
      • ≥ 220 € (price_220)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_40)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_40_60)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_60_90)
      • ≥ 90 L (tilavuus_90)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_38)
      • 38 cm - 44 cm (leveys_38_44)
      • 44 cm - 52 cm (leveys_44_52)
      • ≥ 52 cm (leveys_52)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_45_55)
      • 55 cm - 75 cm (korkeus_55_75)
      • ≥ 75 cm (korkeus_75)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 24 cm (syvyys_cm_24)
      • 24 cm - 29 cm (syvyys_cm_24_29)
      • 29 cm - 33 cm (syvyys_cm_29_33)
      • ≥ 33 cm (syvyys_cm_33)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Kaapelilukko (kaapelilukko)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Malli (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi