x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Columbia Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Columbia Vyötärölaukku Columbia Active Camo One Size Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221909036.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225405381.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266401190.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266403307.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266403308.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Vyötärölaukku Columbia Active Camo One Size Musta Vyötärölaukku Columbia Active Camo One Size Musta Vyötärölaukku Columbia Active Camo One Size Musta (1)
      Columbia Vyötärölaukku Columbia Active Camo One Size Musta
      • 00194003404153
      2
      36.89 EUR
    • Columbia On The Go Duffel Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225809595.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259343294.jpg?ts=1
      Columbia Columbia On The Go Duffel Musta On The Go Duffel Musta On The Go Duffel Musta (1)
      Columbia On The Go Duffel Musta
      • 00194894430880
      1
      63.89 EUR
    • Columbia On The Go Duffel Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225780928.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266423404.jpg?ts=1
      Columbia Columbia On The Go Duffel Musta On The Go Duffel Musta On The Go Duffel Musta (1)
      Columbia On The Go Duffel Musta
      • 00194894687284
      1
      70.89 EUR
    • Columbia Maxtrail Reppu 16l, musta 2022 Vaellusreput
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220195119.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Maxtrail Reppu 16l, musta 2022 Vaellusreput Maxtrail Reppu 16l, musta 2022 Vaellusreput Maxtrail Reppu 16l, musta 2022 Vaellusreput (1)
      Columbia Maxtrail Reppu 16l, musta 2022 Vaellusreput
      • 00194003567155
      1
      60.39 EUR
    • Columbia Outdry Ex 60l Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259321950.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259321954.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259321958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164691400.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Outdry Ex 60l Bag Musta Outdry Ex 60l Bag Musta Outdry Ex 60l Bag Musta (1)
      Columbia Outdry Ex 60l Bag Musta
      • 00194894014585
      1
      76.39 EUR
    • Columbia Out Dry Ex 40L Duffle Travel Bag black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205227335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259334001.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236467774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259334007.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Out Dry Ex 40L Duffle Travel Bag black Koko Uni Out Dry Ex 40L Duffle Travel Bag black Koko Uni Out Dry Ex 40L Duffle Travel Bag black Koko Uni (1)
      Columbia Out Dry Ex 40L Duffle Travel Bag black Koko Uni
      • 00194894014592
      1
      69.39 EUR
    • Columbia Out Dry Ex 80L Duffle Travel Bag black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164691260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238377593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238377592.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Out Dry Ex 80L Duffle Travel Bag black Koko Uni Out Dry Ex 80L Duffle Travel Bag black Koko Uni Out Dry Ex 80L Duffle Travel Bag black Koko Uni Columbia Out Dry Ex 80L Duffle laukussa on vedenpitävä OutDry Extreme teknologia, joka suojaa varusteitasi kosteudelta. Hihnat voidaan muuntaa kantokahvoiksi tai olkahihnoiksi. Voit käyttää tätä laukkua reppuna tai kassina. OminaisuudetOutDry EXTREME, ulkopuolelta tiivistetyt saumat ja vedenpitävä materiaaliVettä hylkivä YKK vetoketjuUseita kahvoja ja kiinnityksiäIrrotettavat pehmustetut olkahihnat, jotka muuntuvat kahvaksiSopii irrotettavaan lisävarustetaskuun (1)
      Columbia Out Dry Ex 80L Duffle Travel Bag black Koko Uni
      • 00194894014608
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Columbia Zigzag Crossbody Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266676658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266401190.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267283852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266403308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267282912.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Zigzag Crossbody Vihreä Zigzag Crossbody Vihreä Zigzag Crossbody Vihreä (1)
      Columbia Zigzag Crossbody Vihreä
      • 00194004463913
      1
      34.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aleon (aleon)
      • Altura (altura)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Atlas (atlas)
      • Atlas Snow-shoe (atlas_snow_shoe)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Bach Equipment (bach_equipment)
      • Basil (basil)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Brofish (brofish)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • CMP (cmp)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FAHRER (fahrer)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Head Ski (head_ski)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Itaca (itaca)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lois (lois)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • One Way (one_way)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Radley (radley)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skpat (skpat)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Tucano (tucano)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 210 € (price_3)
      • ≥ 210 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Matkalaukkusetti (matkalaukkusetti)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi