x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Exped Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Exped - Radical 45 - Matkareppu 43 l, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255370539.jpg?ts=1
      Exped Exped - Radical 45 - Matkareppu 43 l, vihreä - Radical 45 - Matkareppu 43 l, vihreä - Radical 45 - Matkareppu 43 l, vihreä Exped Radical 45 Matkareppu: Väri: Vihreä; Koko: 43 l; Ominaisuudet: Kantolaite irrotettava, Lantiovyö irrotettava, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Sisämateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: PU-pinnoitettu; Lisää Exped-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Exped - Radical 45 - Matkareppu 43 l, vihreä
      • 07640445453660
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Exped - Tempest - Matkalaukku 70 l, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255367670.jpg?ts=1
      Exped Exped - Tempest - Matkalaukku 70 l, harmaa - Tempest - Matkalaukku 70 l, harmaa - Tempest - Matkalaukku 70 l, harmaa Exped Tempest Matkalaukku: Väri: Harmaa; Koko: 70 l; Ominaisuudet: Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Tutkimusmatkailu, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: TPU-pinnoitettu; Lisää Exped-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Exped - Tempest - Matkalaukku 70 l, harmaa
      • 07640277840300
      1
      199.95 EUR
    • Exped Fold Drybag Endura 15, musta 2023 Pakkauspussit ja tarvikkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198428696.jpg?ts=1
      Exped Exped Fold Drybag Endura 15, musta 2023 Pakkauspussit ja tarvikkeet Fold Drybag Endura 15, musta 2023 Pakkauspussit ja tarvikkeet Fold Drybag Endura 15, musta 2023 Pakkauspussit ja tarvikkeet Exped FoldDrybag Endura Varustesäkki: Väri: Harmaa; Koko: 15 l; Ominaisuudet: Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Tutkimusmatkailu, Trekkaus, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: teipatut saumat, Materiaalin käsittely: PU-pinnoitettu; Lisää Exped-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Exped Fold Drybag Endura 15, musta 2023 Pakkauspussit ja tarvikkeet
      • 07640147764385
      1
      53.90 EUR
    • Exped - Torrent 45 - Retkeilyreppu 45 l - 48 - 52 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221059866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218880176.jpg?ts=1
      Exped Exped - Torrent 45 - Retkeilyreppu 45 l - 48 - 52 cm, harmaa - Torrent 45 - Retkeilyreppu 45 l - 48 - 52 cm, harmaa - Torrent 45 - Retkeilyreppu 45 l - 48 - 52 cm, harmaa Exped Torrent 45 Retkeilyreppu: Väri: Harmaa; Koko: 45 l - 48 - 52 cm; Ominaisuudet: Lantiovyö irrotettava, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Trekkaus, Vaeltaminen, Vuorikiipeily korkealla; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: TPU-pinnoitettu; Lisää Exped-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Exped - Torrent 45 - Retkeilyreppu 45 l - 48 - 52 cm, harmaa
      • 07640171997766
      1
      169.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aleon (aleon)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Basil (basil)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Brofish (brofish)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FAHRER (fahrer)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nike (nike)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 95 € (budget)
      • 95 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 215 € (price_3)
      • ≥ 215 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Matkalaukkusetti (matkalaukkusetti)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi