x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    American Tourister Holiday Heat Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • American Tourister Holiday Heat Upright (2 Wheels) 55/20 Trolley 42l Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160945875.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160945867.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273438.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273439.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273437.jpg?ts=1
      American Tourister American Tourister Holiday Heat Upright (2 Wheels) 55/20 Trolley 42l Sininen Holiday Heat Upright (2 Wheels) 55/20 Trolley 42l Sininen Holiday Heat Upright (2 Wheels) 55/20 Trolley 42l Sininen Ulkopuoli Holiday Heat on American Touristerin suosituin pehmeä matkalaukku. Valmistettu 100% kestävästä polyesteristä, joten laukku on sekä kestävä että kevyt. Siinäon myös sporttinen design, yhteensopivat värit sekä monta tyylikästä yksityiskohtaa. Tämän lisäksi laukussa onetutaskut ja sensisäpuolella onverkkotasku sekä joustavat pakkausremmit, jotta pakkaaminen sujuisi helposti.KahvaSäädettävä vetokahva sekä kestävä kantokahva laukun päällä.Lukko Integroitu kolminumeroinen TSA-koodilukko. Huomioi ettei mukana tule avainta. Ainoastaan tulli voi avata lukon avaimella.Pyörät Kaksi pyörää jotka takaavat helpon ja vakaan liikkumisen.Sisäpuoli Toisella puolella on suljettava tasku ja toisella joustavat pakkausremmit. Kaikki tarvittava löytyy jotta sinun olisi helppo pitää tavarasi järjestyksessä. (9)
      American Tourister Holiday Heat Upright (2 Wheels) 55/20 Trolley 42l Sininen
      • 05414847857300
      • 106793-1596
      1
      111.90 EUR
    • American Tourister Holiday Heat Spinner 79/29 108l Trolley Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213175453.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158386469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158386472.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158272895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160945883.jpg?ts=1
      American Tourister American Tourister Holiday Heat Spinner 79/29 108l Trolley Musta Holiday Heat Spinner 79/29 108l Trolley Musta Holiday Heat Spinner 79/29 108l Trolley Musta (1)
      American Tourister Holiday Heat Spinner 79/29 108l Trolley Musta
      • 05414847857423
      • 106796-1041
      1
      102.98 EUR
    • American Tourister Holiday Heat 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160945895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146915221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273407.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158386276.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158386270.jpg?ts=1
      American Tourister American Tourister Holiday Heat 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Holiday Heat 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Holiday Heat 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Ulkopuoli Holiday Heat on American Touristerin suosituin pehmeä matkalaukku. Valmistettu 100% kestävästä polyesteristä, joten laukku on sekä kestävä että kevyt. Siinäon myös sporttinen design, yhteensopivat värit sekä monta tyylikästä yksityiskohtaa. Tämän lisäksi laukussa onetutaskut ja sensisäpuolella onverkkotasku sekä joustavat pakkausremmit, jotta pakkaaminen sujuisi helposti.Kahva Säädettävä vetokahva sekä kestävä kantokahva laukun päällä.Lukko Integroitu kolminumeroinen TSA-koodilukko. Huomioi ettei mukana tule avainta. Ainoastaan tulli voi avata lukon avaimella.Pyörät Neljä pyörää jotka takaavat helpon ja vakaan liikkumisen.Sisäpuoli Toisella puolella on suljettava tasku ja toisella joustavat pakkausremmit. Kaikki tarvittava löytyy jotta sinun olisi helppo pitää tavarasi järjestyksessä. (1)
      American Tourister Holiday Heat 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen
      • 05414847857379
      • 106795-1041
      1
      131.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aleon (aleon)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Basil (basil)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Brofish (brofish)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FAHRER (fahrer)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nike (nike)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 95 € (budget)
      • 95 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 215 € (price_3)
      • ≥ 215 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi