x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    American Tourister Jetglam Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • American Tourister Airconic 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146907940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150351662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160947882.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160947320.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161068361.jpg?ts=1
      American Tourister American Tourister Airconic 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Airconic 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Airconic 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen Ulkopuoli American Tourister Airconic matkalaukku 67x 44.5x 26cm, on modernilla designilla varustettu laukku, joka kuuluu American Touristerin kevyimpään matkalaukkusarjaan. Airconicon valmistettu kestävästä polypropeeni materiaalista, ja se sopii joka matkalle mukaan tekemään matkustamisesta helppoa. kahva Säädettävä kaksiaisainen vetokahva, joka tekee laukusta helposti rullattavan ja vedettävän. Laukun päällä ja sivulla on myös kantokahvat, joista laukkua on helppo nostaa ja kantaa. Lukko Integroitu kolminumeroinen TSA-koodilukko. Huomioi että ainoastaan tullivirkailijat voivat avata laukun avaimella. Laukussa on myös litteät vetoketjun vetimet parempaa suojaamista varten. Pyörät Neljä helposti rullaavaatuplapyörää, jotka takaavat helpon ja vakaan liikkumisen. Sisäpuoli Toisella puolella on suljettava tasku jossa on lisätaskuja, ja toisella säädettävät ja elastiset pakkausremmit. Kaikki tarvittava löytyy jotta sinun olisi helppo pitää tavarasi järjestyksessä. (1)
      American Tourister Airconic 67cm - Keskikokoinen Musta, Keskikokoinen
      • 05414847964725
      1
      191.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aleon (aleon)
      • Altura (altura)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Atlas (atlas)
      • Atlas Snow-shoe (atlas_snow_shoe)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Bach Equipment (bach_equipment)
      • Basil (basil)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Brofish (brofish)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • CMP (cmp)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Explorer Cases (explorer_cases)
      • FAHRER (fahrer)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GT Line (gt_line)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Head Ski (head_ski)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Itaca (itaca)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lois (lois)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • One Way (one_way)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skpat (skpat)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Tucano (tucano)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 210 € (price_3)
      • ≥ 210 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi