x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jack Wolfskin Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 -matkakassi/-reppu, phantom
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243651032.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263301056.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 -matkakassi/-reppu, phantom Traveltopia Duffle 45 -matkakassi/-reppu, phantom Traveltopia Duffle 45 -matkakassi/-reppu, phantom Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 on viikonloppulaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 -matkakassi/-reppu, phantom
      • 04064993494990
      4
      deal
      129.95 EUR
    • Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 65 -matkakassi/-reppu, olive
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243594256.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263301053.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 65 -matkakassi/-reppu, olive Traveltopia Duffle 65 -matkakassi/-reppu, olive Traveltopia Duffle 65 -matkakassi/-reppu, olive Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 65 Matkalaukku: Väri: Harmaa; Koko: 65 l; Käyttötarkoitus: Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Jack Wolfskin-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 65 -matkakassi/-reppu, olive
      • 04064993494938
      3
      deal
      144.89 EUR
    • Jack Wolfskin Expedition Trunk 65 -duffelkassi, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213940531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237252364.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237252362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161065538.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Expedition Trunk 65 -duffelkassi, musta Expedition Trunk 65 -duffelkassi, musta Expedition Trunk 65 -duffelkassi, musta Suurikokoinen duffelkassi treeneihin ja matkoille, jonka materiaalina todella kestävä MEGA PU ja 1680D Ballistic Polyamidi. Urheilukassin materiaali suojaa sisältöä vedeltä kestävän materiaalinsa avulla. Vahvistettu pohja takaa tukevuuden ja kestävyyden urheilukassille. Erittäin kestävät kantokahvat ja olkahihna tekee liikkumisesta varmaa. Kun etsit tilavaa ja erittäin kestävää urheilukassia vaativaan käyttöön kohdistuu valintasi tähän laukkuun.Tilavuus: 65 litraa.Materiaali: MEGA PU, 80 % Polyuretaani / 20% Polyester ja BALLISTIC 1680D, 100 % Polyamidi Pohja: BALLISTIC 1680D, 100 % PolyamidiErittäin kestävä urheilukassi treeneihin ja matkoille.Mitat: 31 x 64 x 36 cm.Paino: 1400 g. (1)
      Jack Wolfskin Expedition Trunk 65 -duffelkassi, musta
      • 04049463543187
      2
      deal
      156.98 EUR
    • Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243431425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263301046.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 Traveltopia Duffle 45 Traveltopia Duffle 45 Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 on viikonloppulaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45
      • 04064993494983
      2
      deal
      129.95 EUR
    • Jack Wolfskin - Traveltopia Duffle 45 - Matkalaukku 45 l, ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243429748.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/263301036.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin - Traveltopia Duffle 45 - Matkalaukku 45 l, ruskea - Traveltopia Duffle 45 - Matkalaukku 45 l, ruskea - Traveltopia Duffle 45 - Matkalaukku 45 l, ruskea Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 Matkalaukku: Väri: Ruskea; Koko: 45 l; Käyttötarkoitus: Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Jack Wolfskin-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Jack Wolfskin - Traveltopia Duffle 45 - Matkalaukku 45 l, ruskea
      • 04064993494969
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aleon (aleon)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Asics (asics)
      • Atomic (atomic)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Basil (basil)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FAHRER (fahrer)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nike (nike)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 95 € (budget)
      • 95 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 215 € (price_3)
      • ≥ 215 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Matkalaukkusetti (matkalaukkusetti)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi