x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lenovo matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lenovo ThinkPad Professional Roller Case
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155333041.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155166756.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad Professional Roller Case ThinkPad Professional Roller Case ThinkPad Professional Roller Case Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 15.6" malleihin 100e (2nd Gen) 300e (2nd Gen) ThinkBook 15 G2 ARE ThinkPad P14s Gen 1 X1 Fold Gen 1 (1)
      Lenovo ThinkPad Professional Roller Case
      • 00888440404820
      • 4X40E77327
      5
      163.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • AirBox (airbox)
      • AIRTEX (airtex)
      • Aleon (aleon)
      • Amundsen (amundsen)
      • Antler (antler)
      • Antonio Miro (antonio_miro)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arva (arva)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagia (bagia)
      • Barbour (barbour)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bergans (bergans)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burak (burak)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • D-Street (d_street)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deli (deli)
      • Deuter (deuter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eckla (eckla)
      • Einhell (einhell)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • eStore (estore)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • EVY (evy)
      • Evy technology (evy_technology)
      • Exped (exped)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Filson (filson)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Garmin (garmin)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Golla (golla)
      • Gravitt (gravitt)
      • Gregory (gregory)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • LEGO (lego)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Minions (minions)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nedis (nedis)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Oakley (oakley)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rycote (rycote)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • SwissBags (swissbags)
      • Swix (swix)
      • Sydvang (sydvang)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Turtles (turtles)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V-Club (v_club)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vip Travel (vip_travel)
      • Wilson (wilson)
      • Wings (wings)
      • WITTCHEN (wittchen)
      • XSORIES (xsories)
      • Zero Halliburton (zero_halliburton)
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 45 L (tilavuus_2)
      • 45 L - 85 L (tilavuus_3)
      • ≥ 85 L (tilavuus_4)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 40 cm (leveys_1)
      • 40 cm - 48 cm (leveys_2)
      • ≥ 48 cm (leveys_3)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 55 cm (korkeus_1)
      • 55 cm - 71 cm (korkeus_2)
      • ≥ 71 cm (korkeus_3)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • XSORIES CAPXULE (xsories_capxule)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi