x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Napapijri Bering
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132969763.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132969756.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132969769.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132969774.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132969759.jpg
      Napapijri Napapijri Bering Bering Bering Napapijri Bering on viikonloppulaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Napapijri Bering
      • 05400552629882
      • 05400597686642
      • 05400597686611
      • 05400597686635
      • 337254
      • NOYGOR
      1
      deal
      163.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • About You (about_you)
      • adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • AIRTEX (airtex)
      • Aleon (aleon)
      • Amundsen (amundsen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagia (bagia)
      • Barbour (barbour)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bergans (bergans)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burak (burak)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deli (deli)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eckla (eckla)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Einhell (einhell)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • EVY (evy)
      • Evy technology (evy_technology)
      • Exped (exped)
      • Filson (filson)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Golla (golla)
      • Gravitt (gravitt)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • LEGO (lego)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nedis (nedis)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Ogio (ogio)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rycote (rycote)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Turtles (turtles)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V-Club (v_club)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vip Travel (vip_travel)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • WITTCHEN (wittchen)
      • Zero Halliburton (zero_halliburton)
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 135 € (price_2)
      • 135 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 50 L (tilavuus_2)
      • 50 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 40 cm (leveys_1)
      • 40 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 48 cm (leveys_3)
      • ≥ 48 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 55 cm (korkeus_1)
      • 55 cm - 75 cm (korkeus_2)
      • ≥ 75 cm (korkeus_3)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi