x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pick & pack Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Pick & Pack Pick & Pack, Trolley Chimpanze Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424878.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140881208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134889278.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140958541.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424304.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Pick & Pack, Trolley Chimpanze Black Pick & Pack, Trolley Chimpanze Black Pick & Pack, Trolley Chimpanze Black Käytännöllinen Pick & Pack -matkalaukku, jossa on pyörät. Näppärässä ja tyylikkäässä matkalaukussa on mukavasti tilaa reissussa tarvittaville asioille. Matkalaukussa on tilava päätasku, jonka sisältö pysyy napakasti paikoillaan säädettävän remmin avulla. Laukun kansiläpässä on lisäksi sisätasku sekä ulkotasku helposti käden ulottuvilla tarvittaville asioille. Teleskooppista vetokahvaa saa säädettyä lapselle sopivaksi. Matkalaukussa on kantokahva, jonka avulla sitä voi myös kantaa mukana. Lauk... (2)
      Pick & Pack Pick & Pack, Trolley Chimpanze Black
      • 07391762678075
      3
      most_sold
      64.90 EUR
    • Pick & Pack Trolley dogs white
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129845548.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124145089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90652863.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134888965.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142860391.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Trolley dogs white Trolley dogs white Trolley dogs white Pick & Packin suloinen vedettävä matkalaukku on täydellinen kaikille matkoille. Laukussa on runsaasti tilaa vaatteille, hygieniatarvikkeille ja kaikkelle muulle. Laukussa oleva kuminauha pitää tavarat varmasti paikoillaan koko matkan ajan. Laukussa on myös kätevä ulkotasku tavaroille, joita tarvitset matkan aikana sekä hauska osoitelappu, johon voit kirjoittaa oman nimesi ja osoitteesi! Mitat: 42 x 33 x 18 cm. Materiaali: Polyesteri. Vär: Valkoinen. (1)
      Pick & Pack Trolley dogs white
      • 07391762677795
      3
      52.80 EUR
    • Pick & Pack Trolley kittens rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424588.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140881196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130338663.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424853.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424754.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Trolley kittens rose Trolley kittens rose Trolley kittens rose Käytännöllinen Pick & Pack -matkalaukku, jossa on pyörät. Näppärässä ja tyylikkäässä matkalaukussa on mukavasti tilaa reissussa tarvittaville asioille. Matkalaukussa on tilava päätasku, jonka sisältö pysyy napakasti paikoillaan säädettävän remmin avulla. Laukun kansiläpässä on lisäksi sisätasku sekä ulkotasku helposti käden ulottuvilla tarvittaville asioille. Teleskooppista vetokahvaa saa säädettyä lapselle sopivaksi. Matkalaukussa on kantokahva, jonka avulla sitä voi myös kantaa mukana. Lauk... (1)
      Pick & Pack Trolley kittens rose
      • 07340076063060
      3
      48.90 EUR
    • Pick & Pack Trolley squirrel rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424431.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140881112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130338659.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134816963.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138424639.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Trolley squirrel rose Trolley squirrel rose Trolley squirrel rose (1)
      Pick & Pack Trolley squirrel rose
      • 07340076063008
      1
      72.90 EUR
    • Pick & Pack Wild Cats Matkalaukku, Violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124145012.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90647864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129845492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94259851.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Wild Cats Matkalaukku, Violetti Wild Cats Matkalaukku, Violetti Wild Cats Matkalaukku, Violetti Näyttävä Pick & Pack -matkalaukku on kätevä vetolaukku, jossa on mukavasti tilaa vaatteille ja muille matkalla tarvittaville asioille. Tilavan laukun sisällä on näppärät ja säädettävät nauhat, joiden avulla laukun sisältö pysyy paikoillaan matkan aikana. Laukussa on lisäksi erillinen tasku kannen sisäpuolella esimerkiksi kirjoja tai vaatteita varten sekä ulkotasku, jossa voi säilyttää sellaisia esineitä ja asioita, joiden tulee olla helposti saatavilla matkan aikana. Laukun takapuolella on li... (1)
      Pick & Pack Wild Cats Matkalaukku, Violetti
      • 07391762677832
      1
      74.80 EUR
    • Pick & Pack Trolley tractor blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142669.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134823091.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105867433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142855986.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138797072.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Trolley tractor blue Trolley tractor blue Trolley tractor blue (1)
      Pick & Pack Trolley tractor blue
      • 07391762677351
      1
      72.90 EUR
    • Pick & Pack Matkalaukku 25L, Light Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138422822.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130338669.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138422852.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138422787.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138422785.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Matkalaukku 25L, Light Blue Matkalaukku 25L, Light Blue Matkalaukku 25L, Light Blue (1)
      Pick & Pack Matkalaukku 25L, Light Blue
      • 07340076063091
      1
      69.90 EUR
    • Pick & Pack Peace Suitcase
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138751020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107075004.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134881170.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138751064.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138750012.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Peace Suitcase Peace Suitcase Peace Suitcase (1)
      Pick & Pack Peace Suitcase
      • 07391762677726
      1
      48.90 EUR
    • Pick & Pack Matkalaukku Panda, Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142923212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124143614.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124999766.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Matkalaukku Panda, Punainen Matkalaukku Panda, Punainen Matkalaukku Panda, Punainen Pick & Packin suloinen vedettävä matkalaukku on täydellinen kaikille matkoille. Laukussa on runsaasti tilaa vaatteille, hygieniatarvikkeille ja kaikkelle muulle. Laukussa oleva kuminauha pitää tavarat varmasti paikoillaan koko matkan ajan. Laukussa on myös kätevä ulkotasku tavaroille, joita tarvitset matkan aikana sekä hauska osoitelappu, johon voit kirjoittaa oman nimesi ja osoitteesi! Mitat: 42 x 33 x 18 cm. Materiaali: Polyesteri. Vär: Punainen. (1)
      Pick & Pack Matkalaukku Panda, Punainen
      • 07391762677665
      1
      52.80 EUR
    • Pick & Pack Dogs Suitcase
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130217956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94315005.jpg
      Pick & Pack Pick & Pack Dogs Suitcase Dogs Suitcase Dogs Suitcase (1)
      Pick & Pack Dogs Suitcase
      • 07391762677917
      1
      52.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Einhell (einhell)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Garmin (garmin)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mercedes (mercedes)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minions (minions)
      • MOC (moc)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nemo (nemo)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oakley (oakley)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Relags (relags)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rycote (rycote)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shad (shad)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stokke (stokke)
      • Storksak (storksak)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • USWE (uswe)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Wilson Staff (wilson_staff)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • YouGo (yougo)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 150 € (price_100_150)
      • 150 € - 220 € (price_150_220)
      • ≥ 220 € (price_220)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_40)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_40_60)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_60_90)
      • ≥ 90 L (tilavuus_90)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 39 cm (leveys_39)
      • 39 cm - 44 cm (leveys_39_44)
      • 44 cm - 52 cm (leveys_44_52)
      • ≥ 52 cm (leveys_52)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_45_55)
      • 55 cm - 75 cm (korkeus_55_75)
      • ≥ 75 cm (korkeus_75)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 24 cm (syvyys_cm_24)
      • 24 cm - 29 cm (syvyys_cm_24_29)
      • 29 cm - 33 cm (syvyys_cm_29_33)
      • ≥ 33 cm (syvyys_cm_33)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Kaapelilukko (kaapelilukko)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Malli (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi