x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salomon matkalaukku

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salomon Prolog 25L Bag black / bright red Koko Uni
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/3/9/6/salomon-prolog-25l-bag-black-bright-red-musta-koko-uni-83214396.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/8/1/0/salomon-prolog-25l-bag-black-bright-red-musta-koko-uni-87118810.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/1/9/salomon-prolog-25l-bag-black-bright-red-musta-koko-uni-95498719.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/5/6/6/salomon-matkakassi-salomon-prolog-25-110341566.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/2/5/3/salomon-prolog-25-bag-112788253.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/0/9/salomon-prolog-25l-bag-black-bright-red-koko-uni-122321809.jpg
      Salomon Prolog 25L Bag black / bright red Koko Uni (1)
      Salomon Prolog 25L Bag black / bright red Koko Uni
      Outnorth Outnorth
      39.8, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Outnorth Outnorth
      39.8, 5pv (offer_sdt_5_days)
      2
    • Salomon Prolog 25 Bag crown blue / pink mist Koko Uni
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/8/1/salomon-matkakassi-salomon-prolog-25-110606781.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/6/9/9/salomon-prolog-25-bag-crown-blue-pink-mist-koko-uni-125728699.jpg
      Salomon Prolog 25 Bag crown blue / pink mist Koko Uni (1)
      Salomon Prolog 25 Bag crown blue / pink mist Koko Uni
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      49.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      49.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
      most_sold
    • Salomon Prolog 40 Bag
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/8/3/2/salomon-prolog-40-bag-87153832.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/9/1/4/salomon-prolog-40-bag-95654914.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/0/3/2/salomon-matkakassi-salomon-prolog-40-bag-110343032.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/5/0/6/salomon-prolog-40-bag-111376506.jpg
      Salomon Prolog 40 Bag (1)
      Salomon Prolog 40 Bag
      Outnorth Outnorth
      46.8, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Outnorth Outnorth
      46.8, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Asaklitt DEFAULT
        • asaklitt
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Travelite DEFAULT
        • travelite
      • Edulliset DEFAULT
        • edulliset
      • Keskihintaiset DEFAULT
        • keskihintaiset
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Asaklitt (asaklitt)
      • Delsey (delsey)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Victorinox (victorinox)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Adidas (adidas)
      • AEG (aeg)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Andersen (andersen)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagster (bagster)
      • Batman (batman)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beurer (beurer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Casual attitude (casual_attitude)
      • Ccm (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Clas Ohlson (clas_ohlson)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • Dewalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elkline (elkline)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Intronics (intronics)
      • It luggage (it_luggage)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • La Martina (la_martina)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • LEGO (lego)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Littlelife (littlelife)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Love moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MOC (moc)
      • Mojang (mojang)
      • Nanucci (nanucci)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • Oakley (oakley)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outnorth (outnorth)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Peli (peli)
      • Penn (penn)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • Pokemon (pokemon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Property Of... (property_of_)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsung (samsung)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Select (select)
      • Serge Blanco (serge_blanco)
      • Shad (shad)
      • Skip-Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topmodel (topmodel)
      • Travelite (travelite)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zoot (zoot)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €90 (budget)
      • €90 - €140 (edulliset)
      • €140 - €200 (keskihintaiset)
      • Yli €200 (kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Matkalaukun tyyppi (suitcase_type):
      • Lentolaukut (lentolaukut)
      • Matkalaukut (matkalaukut)
      • Matkakassit (matkakassit)
      • Lasten matkalaukut (lasten_matkalaukut)
      • Lentäjänlaukut (lenta_ja_nlaukut)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi