x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Savotta Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Savotta Keikka Duffel 30l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163245549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178166149.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 30l Keikka Duffel 30l Keikka Duffel 30l Tehty kestämään. Monipuolinen laukku ammatti- ja vapaa-ajankäyttöön. (5)
      Savotta Keikka Duffel 30l
      • 06419134200189
      6
      good_buy
      159.00 EUR
    • Savotta Keikka Duffel 30l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208519422.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177522383.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185472439.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 30l Keikka Duffel 30l Keikka Duffel 30l Savotta Keikka 30 litraa on keikkalaukkuperheemme pienin malli, tilavuus 30 litraa. Monipuolisesti käyttäjän tarpeisiin mukautettava laukku soveltuu niin vaativaan ammattikäyttöön kuin vapaa-ajan matkoille ja harrastuksiin. (1)
      Savotta Keikka Duffel 30l
      • 06419134200172
      7
      159.00 EUR
    • Savotta Keikka Duffel 50l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208510016.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177522384.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 50l Keikka Duffel 50l Keikka Duffel 50l Käyttäjän tarpeiden mukaan mukautuva laukku sopii niin vaativaan ammattikäyttöön kuin vapaa-ajan lomalle ja harrastuksiin. Laukun sisältä löytyvät Velcro-tarrapaikat avaavat kaikenlaisia vaihtoehtoja sisätilojen hallintaan. Suunniteltu kestämään ankaraa kuritusta. (1)
      Savotta Keikka Duffel 50l
      • 06419134200196
      5
      199.90 EUR
    • Savotta Keikka Duffel 80l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163245537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253277380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180466561.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 80l Keikka Duffel 80l Keikka Duffel 80l Tehty kestämään. Monipuolinen laukku ammatti- ja vapaa-ajankäyttöön. (1)
      Savotta Keikka Duffel 80l
      • 06419134200226
      5
      229.00 EUR
    • Savotta Keikka Duffel 80l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163245508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185473164.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177988007.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 80l Keikka Duffel 80l Keikka Duffel 80l Päälokero on mitoiltaan 35 x 30 x 75 cm ja suljetaan isolla vetoketjuluukulla. Kaksi G-hook kompressiohihnaa varmistavat päälokeron sulkemisen, hihnat voidaan piilottaa laukun sivutaskuihin mikäli niitä ei käytetä. Vetoketjuluukun sisäpinnassa on tarranauhaa erinäisten tarvikkeiden ja taskujen pikakiinnitystä varten. Päälokero on yksi iso tila, päädyissä olevat avoimet verkkolokerot toimivat pienempien tavaroiden pidikkeinä. Ulkotasku soveltuu tärkeille pientarvikkeille ja A4-kokoiselle paperit (1)
      Savotta Keikka Duffel 80l
      • 06419134200219
      4
      229.00 EUR
    • Savotta Keikka Duffel 50l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178166261.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185471444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221863654.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Duffel 50l Keikka Duffel 50l Keikka Duffel 50l Käyttäjän tarpeiden mukaan mukautuva laukku sopii niin vaativaan ammattikäyttöön kuin vapaa-ajan lomalle ja harrastuksiin. Laukun sisältä löytyvät Velcro-tarrapaikat avaavat kaikenlaisia vaihtoehtoja sisätilojen hallintaan. Suunniteltu kestämään ankaraa kuritusta. (1)
      Savotta Keikka Duffel 50l
      • 06419134200202
      3
      199.90 EUR
    • Savotta Vaakatasku S tarvikelaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208462106.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115115723.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Vaakatasku S tarvikelaukku, musta Vaakatasku S tarvikelaukku, musta Vaakatasku S tarvikelaukku, musta Täysin uuden vaakataskuperheen pienempi jäsen kulkee nimellä Savotta Vaakatasku S. Tilavuudeltaan tasku on litrainen ja rakenteeltaan yksinkertaisen järkevä. Vaakataskun sulku on toteutettu pahimpia roiskevesiä kestävällä kaksisuuntaisella reverse vetoketjulla, joiden alkupäihin on lisätty taskun käyttöä avustavat kiinnikelenkit. Päämateriaalina toimii kulutusta ja käyttöä kestävä PUR pinnoitettu 1000d Cordura. Taskun pohjassa on metallinen vedenpoistorengas. Vaakataskun sisäosa on yhtä jakamat (1)
      Savotta Vaakatasku S tarvikelaukku, musta
      • 06419134194532
      3
      28.00 EUR
    • Savotta Vaakatasku S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208518897.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115115723.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Vaakatasku S Vaakatasku S Vaakatasku S 1 litran tasku molle/pals-kiinnityksellä. (1)
      Savotta Vaakatasku S
      • 06419134194525
      2
      deal
      33.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aleon (aleon)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Asics (asics)
      • Atomic (atomic)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Basil (basil)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • Cavalet (cavalet)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Dell (dell)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Dynastar (dynastar)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elan (elan)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FAHRER (fahrer)
      • Feru (feru)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garmin (garmin)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giudi (giudi)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Humangear (humangear)
      • Härkila (ha_rkila)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • M-Wave (m_wave)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Micki (micki)
      • Millet (millet)
      • Monopoly (monopoly)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSW (msw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nike (nike)
      • No name (no_name)
      • Nordisk (nordisk)
      • Northcore (northcore)
      • Northix (northix)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pelli Anni (pelli_anni)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raaco (raaco)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scicon (scicon)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stoic (stoic)
      • Stokke (stokke)
      • Strellson (strellson)
      • Suomy (suomy)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnica (tecnica)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiamo (tiamo)
      • Topeak (topeak)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trolls (trolls)
      • Trunki (trunki)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vocier (vocier)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xlc (xlc)
    • Hinta (price):
      • < 95 € (budget)
      • 95 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 215 € (price_3)
      • ≥ 215 € (price_4)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Matkalaukkusetti (matkalaukkusetti)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_1)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_2)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_3)
      • ≥ 90 L (tilavuus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Leveys (leveys):
      • < 38 cm (leveys_1)
      • 38 cm - 42 cm (leveys_2)
      • 42 cm - 49 cm (leveys_3)
      • ≥ 49 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_1)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 70 cm (korkeus_3)
      • ≥ 70 cm (korkeus_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 20 cm (syvyys_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (syvyys_cm_2)
      • 26 cm - 30 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 30 cm (syvyys_cm_4)
    • Malli (group):
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi