x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Spikes & Sparrow Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi musta 54 cm
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/53511046.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/95927260.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/100846362.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/117301748.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/120213886.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121348369.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121348370.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121348371.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121348372.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121348373.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121761909.jpg
      Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi musta 54 cm (1)
      Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi musta 54 cm
      wardow.com wardow.com
      283.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      wardow.com wardow.com
      283.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
      most_sold
    • Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi tummanruskea 54 cm
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/53511626.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/95927261.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/100846365.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/117301749.jpg
      Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi tummanruskea 54 cm (1)
      Spikes & Sparrow Bronco viikonloppukassi tummanruskea 54 cm
      wardow.com wardow.com
      283.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      wardow.com wardow.com
      283.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Asaklitt (asaklitt)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Babolat (babolat)
      • Bagster (bagster)
      • Batman (batman)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Burton (burton)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chrome (chrome)
      • Clas Ohlson (clas_ohlson)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • Dewalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elkline (elkline)
      • Epic (epic)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Fossil (fossil)
      • Garmin (garmin)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • It luggage (it_luggage)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • La Martina (la_martina)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Leitz (leitz)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Mercedes (mercedes)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Millet (millet)
      • MOC (moc)
      • Nanucci (nanucci)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn (penn)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Property Of... (property_of_)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Select (select)
      • Serge Blanco (serge_blanco)
      • Shad (shad)
      • Skip-Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thule (thule)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Travelite (travelite)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 145 € (price_110_150)
      • 145 € - 210 € (price_150_210)
      • ≥ 210 € (price_210)
    • Matkalaukun tyyppi (suitcase_type):
      • Lasten matkalaukut (lasten_matkalaukut)
      • Lentolaukut (lentolaukut)
      • Matkakassit (matkakassit)
      • Matkalaukut (matkalaukut)
      • Weekend bag (weekend_bag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 1.1 kg (paino_1.1)
      • 1.1 kg - 2.3 kg (paino_1.1_2.3)
      • 2.3 kg - 4 kg (paino_2.3_4)
      • ≥ 4 kg (paino_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 30 cm (korkeus_30)
      • 30 cm - 40 cm (korkeus_30_40)
      • 40 cm - 70 cm (korkeus_40_70)
      • ≥ 70 cm (korkeus_70)
    • Leveys (leveys):
      • < 37 cm (leveys_37)
      • 37 cm - 43 cm (leveys_37_43)
      • 43 cm - 55 cm (leveys_43_55)
      • ≥ 55 cm (leveys_55)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Key lock (key_lock)
      • No lock (no_lock)
      • Padlock (padlock)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiili (hiili)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Delsey Carlit Spinner (delsey_carlit_spinner)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Turenne 4 (delsey_turenne_4)
      • Samsonite Aeris Spinner 68 (samsonite_aeris_spinner_68)
      • Samsonite Aeris Spinner 82 (samsonite_aeris_spinner_82)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 55 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_55)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 69 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_69)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 75 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_75)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 81 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_81)
      • Samsonite Dynamore Spinner 55 (samsonite_dynamore_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 55 (samsonite_mixmesh_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 69 (samsonite_mixmesh_spinner_69)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 75 (samsonite_mixmesh_spinner_75)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 81 (samsonite_mixmesh_spinner_81)
      • Samsonite Neopulse Spinner 69 (samsonite_neopulse_spinner_69)
      • Samsonite Neopulse Spinner 75 (samsonite_neopulse_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 55 (samsonite_orfeo_spinner_55)
      • Samsonite Orfeo Spinner 69 (samsonite_orfeo_spinner_69)
      • Samsonite Orfeo Spinner 75 (samsonite_orfeo_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 81 (samsonite_orfeo_spinner_81)
      • Travelite Elbe Two 4 (travelite_elbe_two_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi