x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Swiss Peak Matkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Swiss Peak Swiss Peal Duffel bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139355654.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139355646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123653072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139355256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134509366.jpg
      Swiss Peak Swiss Peak Swiss Peal Duffel bag Swiss Peal Duffel bag Swiss Peal Duffel bag Water repellent weekend bag The Swiss Peak duffel bag is a weekend bag that can also be used as a backpack. The bag is made of PVC fabric. this type material is water repellent, ensuring that all your items and belongings stay dry. The bag has a large compartment of 40 liters with a zipper closure. The flap of the bag had an additional compartment made for smaller items such as pens, sunglasses or your wallet. Wear it in different ways The bag has two handles and two shoulder straps. When usi... (1)
      Swiss Peak Swiss Peal Duffel bag
      • 08714612090473
      • P775.202
      1
      most_sold
      66.85 EUR
    • Swiss Peak weekend / sports bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115077820.jpg
      Swiss Peak Swiss Peak weekend / sports bag weekend / sports bag weekend / sports bag A bag for multiple activities The Swiss Peak weekend / sports bag is the versatile bag for both active and quiet activities. The bag is made of 600D and 1680D polyester . The larger this number is, the greater the strength of the polyester. With this material the bag is suitable for both sports and a quiet weekend away. The bag has one large middle section where larger items can be stored, such as clothing or sports equipment. The total content of the bag is 40 liters . The bag can be worn on... (1)
      Swiss Peak weekend / sports bag
      • 08714612093597
      1
      56.85 EUR
    • Swiss Peak backpack trolley
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139493103.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102828385.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139493124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122862483.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122862487.jpg
      Swiss Peak Swiss Peak backpack trolley backpack trolley backpack trolley Form and functionality in one bag The Swiss Peak backpack trolley is a bag in which 2 properties are central: form and functionality . The bag is made of polyester and polyurethane (PU) artificial leather. The bag is made up of a large middle section and a smaller front pocket . The middle compartment has a special cover for your laptop. This cover provides protection against falls and / or bumps and can be closed with Velcro. The front pocket has separate pockets for pens, chargers and a cal... (1)
      Swiss Peak backpack trolley
      • 08714612070499
      • P742.081
      1
      99.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • American Tourister DEFAULT
        • american_tourister
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Lentolaukut DEFAULT
        • lentolaukku
      • Kovapintaiset DEFAULT
        • kova
      • Kevyet DEFAULT
        • kevyet
      • 4-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_4.0
      • 2-pyöräiset DEFAULT
        • number_of_wheels_2.0
    • Merkki (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Travelite (travelite)
      • Delsey (delsey)
      • Titan (titan)
      • The North Face (the_north_face)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • Acerbis (acerbis)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagster (bagster)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chrome (chrome)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Deuter (deuter)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Einhell (einhell)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Ford Mustang (ford_mustang)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Garmin (garmin)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kensington (kensington)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mercedes (mercedes)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • MOC (moc)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oakley (oakley)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Relags (relags)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rycote (rycote)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shad (shad)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stokke (stokke)
      • Storksak (storksak)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • USWE (uswe)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Wilson Staff (wilson_staff)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • YouGo (yougo)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 150 € (price_100_150)
      • 150 € - 220 € (price_150_220)
      • ≥ 220 € (price_220)
    • Matkalaukun tyyppi (matkalaukun_tyyppi):
      • Lasten matkalaukku (lasten_matkalaukku)
      • Lentolaukku (lentolaukku)
      • Matkalaukku (matkalaukku)
      • Viikonloppulaukku (viikonloppulaukku)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 40 L (tilavuus_40)
      • 40 L - 60 L (tilavuus_40_60)
      • 60 L - 90 L (tilavuus_60_90)
      • ≥ 90 L (tilavuus_90)
    • Paino (paino):
      • Alle 2 kg (kevyet)
      • 2 kg - 3 kg (2_kg_3_kg)
      • 3 kg - 4 kg (3_kg_4_kg)
      • Yli 4 kg (yli_4_kg)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Matkalaukun pinta (matkalaukun_pinta):
      • Kova (kova)
      • Pehmeä (pehmea_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 39 cm (leveys_39)
      • 39 cm - 44 cm (leveys_39_44)
      • 44 cm - 52 cm (leveys_44_52)
      • ≥ 52 cm (leveys_52)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_45_55)
      • 55 cm - 75 cm (korkeus_55_75)
      • ≥ 75 cm (korkeus_75)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 24 cm (syvyys_cm_24)
      • 24 cm - 29 cm (syvyys_cm_24_29)
      • 29 cm - 33 cm (syvyys_cm_29_33)
      • ≥ 33 cm (syvyys_cm_33)
    • Lukko (aukkomalli):
      • Avainlukko (avainlukko)
      • Ei lukkoa (ei_lukkoa)
      • Kaapelilukko (kaapelilukko)
      • Riippulukko (riippulukko)
      • Yhdistelmälukko (yhdistelma_lukko)
    • Malli (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Reput (trust_reput)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi