x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Apple Iphone 7 128GB Hopea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Apple Iphone 7 128GB Hopea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Apple Iphone 7 128GB Hopea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Apple Iphone 7 128GB Hopea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96038663.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171953430.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151603436.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158239767.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155153187.jpg?ts=1
Apple Apple Iphone 7 128GB Hopea Iphone 7 128GB Hopea Iphone 7 128GB Hopea Toimii aina. Joka tilanteessa. . (11)
  • 00190198068569
  • 00190198068644
  • 00190198068583
  • 00190198068880
  • 00190198068620
  • 00190198068897
  • 00190198068637
  • 00190198068774
  • 00190198068651
  • 08712421531972
  • 08719327060216
  • 9029713
  • MN932FS/A
  • APPIP7128SIFI
  • MN932B/A
  • 946665
  • 22021257/MN932ZD
  • 000000000000222768
  • MN932CN/A
  • MN932ZD/A
  • 3659107
  • 8983068
  • MN932ZD/A?NL
  • 8983105
  • MN932QN/A
2
  • 4.7 inch BAD Tässä puhelimessa on pieni näyttö, joten se sopii hyvin taskuun
  • 12 MP GOOD Tässä älypuhelimessa on hyvä kamera, jolla saat tarkkoja kuvia
  • 128 GB AVERAGE Muihin puhelimiin verrattuna tässä on keskitason muisti musiikkia ja kuvia varten
  • Tallennus
    • Tallennuskapasiteetti: 128 GB
    • Muistikortin maksimi koko: 0 GB
    • Yhteensopivat muistikortit: Ei muistikorttia
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Lasi, Metalli
    • Puhelin vanhuksille: Ei
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 4.7 "
    • Kosketusnäytön teknologia: Multi-Touch
    • Kosketusnäyttö: Kyllä
    • Näytön muoto: Litteä
    • Näytön tyyppi: IPS
    • Pikselimäärä: 326 ppi
    • Yötila: Kyllä
  • Ohjelmisto
    • Sisältää käyttöjärjestelmän: iOS
    • Windows yhteensopivuus: Windows 8, Windows 7, Windows 10
  • Verkko
    • Verkko: 2G, 3G, 4G
    • 4G: Kyllä
    • 4G-standardit: LTE
    • Bluetooth-profiilit: A2DP
    • 2G standardit: EDGE
    • Wi-Fi: Kyllä
    • Wi-Fi Direct: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Puhelimen ominaisuudet: GPS, NFC, Askelmittari, Sormenjälkitunnistin, Vedenkestävä, Bluetooth
    • Kaksois SIM-kortti: Ei
    • Matkapuhelimen tyyppi: Smartphone
    • Ääni: Stereo
    • FM radio: Ei
    • Puheaktivointi: Kyllä
    • Sisäinen muistikapasiteetti: 128 GB
    • Yhteensopivuus: Toinen kamera
    • Sukupuoli: Lapset, Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Muisti
    • RAM-muisti: 2 GB
    • Maximum RAM supported: 2 GB
    • Paikka muistikortille: Ei
  • Akku
    • Akun käyttöaika: 14 h
    • Akun kapasiteetti (mAh): 1960 mAh
    • Langaton lataaminen: Ei
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Akun tyyppi: Litium-Ioni (Li-Ion)
    • Pikalataus: Ei
    • Valmiusaika: 10 päivää
  • Kamera
    • Takakameran resoluutio: 12 MP
    • Etukameran resoluutio: 7 MP
    • Automaattitarkennus: Kyllä
    • Etukamera: Kyllä
    • Kuvanvakain: Ei
    • Sisäänrakennettu salama: Ei
    • Toinen kamera: Kyllä
    • Videotallennus: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Suojaustoiminnot: Vedenkestävä, Roisketiivis
    • SIM-kortin tyyppi: Nano SIM
    • Äänen pakkausformaatit: AAC
    • Äänikomento: Kyllä
    • Akun kapasiteetti: 1960 mAh
    • Gyroskooppi: Kyllä
    • HD tyyppi: HD
    • Internet TV: Kyllä
    • Iskunkestävä: Ei
    • Kalenteri: Kyllä
    • Vedenpitävyys enintään (m): 1 m
    • Kunnostettu: Ei
    • Kuulokeliitäntä: Ei
    • Kuvanpakkausformaatti: GIF
    • Lentotila: Kyllä
    • Light sensor: Kyllä
    • Muistin laajennus: Ei
    • Pölynkestävä: Kyllä
    • Roiskeenkestävä: Kyllä
    • Sisäänrakennettu taskulamppu: Kyllä
    • Sykemittari: Ei
    • Toinen näyttö: Ei
    • Valmiusaika: 240 h
    • Vedenkestävä: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 13.83 cm
    • Leveys (cm): 6.71 cm
    • Leveys (mm): 67.1 mm
    • Paino (g): 138 g
    • Syvyys: 7.1 mm
    • Syvyys: 0.71 cm
    • Tuotteen korkeus: 138.3 mm
  • Virranhallinta
    • Standby time (3G): 240 h
    • Puheaika (3G): 14 h
  • Tarvikkeet
    • Virtuaalitodellisuus (VR) valmis: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • MMS-toiminto: Kyllä
    • SMS-toiminto: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Pika-aloitus opas: Kyllä
  • Datasiirto
    • GPRS: Kyllä
  • Handheld
    • Näytön koko tuumissa: 4.7 "
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • GPS-toiminto: Kyllä
    • Lähialueen kommunikointi (NFC): Kyllä
    • USB: Ei
  • Media-tiedostomuodot
    • Tuetut videokuvamuodot: M4V, mp4
  • Mediatyypit
    • AirPlay: Kyllä
  • Navigointi
    • Digitaalinen kompassi: Kyllä
  • Prosessori
    • Prosessorin kellotaajuus: 4 GHz
    • Prosessorin ytimien määrä: 4
  • Puhelimen toiminnot
    • Videopuhelut: Kyllä
  • Suojaus
    • IP-luokitus: IP67
    • Sormenjäljen lukija: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Barometri: Kyllä
    • GPS: Kyllä
    • Kiihtyvyysmittari: Kyllä
    • Sisäänrakennettu askelmittari: Kyllä
  • Tarkennus
    • Hymyn tunnistus: Kyllä
  • Ääni
    • Musiikkisoitin: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • Muut ominaisuudet
    • Minimi kiintolevytila (gb): 128 GB
  • 216.50 725.40 EUR 2
    2
    • Swappie.com/fi Swappie.com/fi
      216.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Toimii aina. Joka tilanteessa. .725.40, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203404686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223169857.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt Kaikkein edistynein iPhonen kaksoiskamerajärjestelmä. Salamannopea A15 Bionic siru. Supernopea 5G. (1)
      Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • 00194252903957
      • MLQ73KG/A
      3
    • Samsung Galaxy A32 5G 128GB - Awesome White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172630827.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175607653.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172630836.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217296112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207980208.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A32 5G 128GB - Awesome White Galaxy A32 5G 128GB - Awesome White Galaxy A32 5G 128GB - Awesome White Smartphone, dual-SIM, 5G NR, 128 GB, microSD slot,, microSD slot, 6.5", 1600 x 720 pixels (269 ppi), TFT, RAM 4 GB (13 MP front camera), 4x rear cameras, Android, awesome white (1)
      Samsung Galaxy A32 5G 128GB - Awesome White
      • 08806090963582
      • SM-A326BZWVEUB
      • 8806090963582
      1
    • Blackview BL5000 5G IP68-älypuhelin - Musta-oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202529243.jpg?ts=1
      Blackview Blackview BL5000 5G IP68-älypuhelin - Musta-oranssi BL5000 5G IP68-älypuhelin - Musta-oranssi BL5000 5G IP68-älypuhelin - Musta-oranssi (1)
      Blackview BL5000 5G IP68-älypuhelin - Musta-oranssi
      • 06430066808175
      1
    • Realme GT Master 5G 128 Gt -Android-puhelin, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234607592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214050104.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226135224.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214683983.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226545920.jpg?ts=1
      Realme Realme GT Master 5G 128 Gt -Android-puhelin, Musta GT Master 5G 128 Gt -Android-puhelin, Musta GT Master 5G 128 Gt -Android-puhelin, Musta 120 Hz:n AMOLED -näyttö. Tehokas suoritin ja 65 W:n SuperDart -pikalaturi. Naoto Fukusawan muotoilema 5G-puhelin. (1)
      Realme GT Master 5G 128 Gt -Android-puhelin, Musta
      • 06941399053205
      • RMX3363 CB 6+128GB
      2
    • Sisäinen muisti (kovalevyn_kapasiteetti):
      • 32GB (hard_disk_capacity_32)
      • 128GB (hard_disk_capacity_128)
    • Väri (va_ri):
      • Hopea (hopea)
      • Kulta (kulta)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 725.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 725.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 725.40
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 156.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 156.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 156.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 725.40
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 725.40
    • info@vertaa.fi