x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nokia 230 DS, Sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nokia 230 DS, Sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nokia 230 DS, Sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nokia 230 DS, Sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151213466.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210515842.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237330349.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210065360.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237330353.jpg?ts=1
Nokia Nokia 230 DS, Sininen 230 DS, Sininen 230 DS, Sininen Feature phone, Kaksois-SIM, RAM 16 Mt, microSD slot, LCD-näyttö, 320 x 240 pikseliä, rear camera 2 MP, front camera 2 MP, tummansininen (8)
  • 06438409026149
  • 16PCML01A01
1
  • 2.8 inch BAD Tässä puhelimessa on pieni näyttö, joten se sopii hyvin taskuun
  • 2 MP BAD Tässä puhelimessa on peruskameratoiminto, jolla ei saa erityisen tarkkoja kuvia
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 2.8 "
    • Kosketusnäyttö: Ei
    • Näytön tyyppi: LCD
  • Yleiset ominaisuudet
    • Puhelimen ominaisuudet: Dual-SIM, Salama, Bluetooth
    • Kaksois SIM-kortti: Kyllä
    • FM radio: Kyllä
  • Kamera
    • Takakameran resoluutio: 2 MP
    • Sisäänrakennettu salama: Kyllä
    • Videotallennus: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • SIM-kortin tyyppi: Mini SIM
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12.46 cm
    • Leveys (cm): 5.34 cm
    • Paino (g): 91.8 g
    • Syvyys: 1.09 cm
  • Ominaisuudet
    • MMS-toiminto: Kyllä
  • Akku
    • Akun kapasiteetti (mAh): 1200 mAh
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • Bluetooth-versio: 3.0
    • USB: Kyllä
  • Suorituskyky
    • GPS: Ei
  • Tallennus
    • Muistikortin maksimi koko: 32 GB
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • 119.09 119.09 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Feature phone, Kaksois-SIM, RAM 16 Mt, microSD slot, LCD-näyttö, 320 x 240 pikseliä, rear camera 2 MP, front camera 2 MP, tummansininen119.09, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203404686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223169857.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt Kaikkein edistynein iPhonen kaksoiskamerajärjestelmä. Salamannopea A15 Bionic siru. Supernopea 5G. (1)
      Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • 00194252903957
      • MLQ73KG/A
      3
    • Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222447073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230161728.jpg?ts=1
      Apple Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ Huomaa, että virtalähde ja kuulokkeet eivät sisälly pakkaukseen. iPhonen kaikkien aikojen paras kamerajärjestelmä. iPhone 13 Pro Max. Kaikkien aikojen suurin ammattitason kamerajärjestelmän päivitys. Kolme täysin uutta kameraa tarjoavat vaikuttavat kuvat ja videot hämärässä, makrokuvauksen ja ProRes-videon. Makrokuvauksella ja ProRes-videolla.1 Ikuista uskomattomia kuvia ja videoita hämärässä. Lisää videoihin elokuvien lumoa Elokuvallisella tilalla. Nopeampi, herkempi näyttö ProMotionilla. iP... (2)
      Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ
      • 00194253125297
      • MND23QN/A
      2
    • Beafon SL860 senioripuhelin kosketusnäytöllä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223781951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237635078.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237635073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237635076.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219279257.jpg?ts=1
      Beafon Beafon SL860 senioripuhelin kosketusnäytöllä SL860 senioripuhelin kosketusnäytöllä SL860 senioripuhelin kosketusnäytöllä (40)
      Beafon SL860 senioripuhelin kosketusnäytöllä
      • 09120042772923
      2
    • Asus ROG Phone 6 Pro – 5G älypuhelin pelaamiseen 18/512GB (valkoinen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235840749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239267696.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239267693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239267691.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239267690.jpg?ts=1
      Asus Asus ROG Phone 6 Pro – 5G älypuhelin pelaamiseen 18/512GB (valkoinen) ROG Phone 6 Pro – 5G älypuhelin pelaamiseen 18/512GB (valkoinen) ROG Phone 6 Pro – 5G älypuhelin pelaamiseen 18/512GB (valkoinen) Asus ROG Phone 6 Pro 5G -älypuhelin on kämmeneen mahtuva peliasema. Pelien ystäville suunniteltu multimediakone sisältää vaikuttavan Snapdragon 8 Gen1+ -prosessorin ja 6000 mAh akun 65 W pikalataustuella, joka takaa saumattoman pelikokemuksen. (1)
      Asus ROG Phone 6 Pro – 5G älypuhelin pelaamiseen 18/512GB (valkoinen)
      • 04711081835608
      • AI2201-2D014EU
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 75.42
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 75.07
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 74.72
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 74.37
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 79.40
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 79.36
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.36
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 103.22
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 103.22
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 103.22
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 103.22
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 103.22
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 119.59
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.59
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.59
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.59
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 120.09
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 99.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 99.50
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 78.27
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 78.27
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 78.27
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 78.26
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 78.26
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 78.26
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 78.27
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 78.27
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 78.27
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 78.27
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 78.26
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 78.26
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 88.96
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 88.87
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 119.09
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 119.09
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 118.79
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 118.49
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 118.69
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 118.69
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 118.69
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 99.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 99.60
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 99.60
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 119.09
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 86.28
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 119.09
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 119.09
    • info@vertaa.fi