x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Samsung Galaxy S22 5G

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Samsung Galaxy S22 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Samsung Galaxy S22 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Samsung Galaxy S22 5G
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216277058.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222614588.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238177715.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223170631.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218546736.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy S22 5G Galaxy S22 5G Galaxy S22 5G 6.1" FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X, 5G, Dual SIM + e-SIM, Exynos 2200 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash, Triple Camera System: 50Mpixel f/1.8 Wide with OIS Main + 10Mpixel f/2.4 Tele with OIS + 12Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 10Mpixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos by AKG, Wi-Fi 6, BT 5.2, Android 12 with One UI, Fingerprint-in-display, IP68, 3700mAh, 25W Fast Wired Charging + 15W Fast Wireless Charging, Wireless PowerShare (37)
  • 08806092987203
  • 08806092987197
  • 8806092987203
  • SM-S901BZGDEUB
10
  • 6.1 inch AVERAGE Tämä puhelin sopii hyvin käteen ja on näppärä käyttää sopivan koon ansiosta
  • 10 MP AVERAGE Muihin puhelimiin verrattuna tässä on keskitason kamera, jolla saat kuvia joiden taso riittää hyvin esim. Facebook-kuviin
  • 128 GB AVERAGE Muihin puhelimiin verrattuna tässä on keskitason muisti musiikkia ja kuvia varten
  • Tallennus
    • Tallennuskapasiteetti: 128 GB
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 6.1 "
    • Kirkkaus: 500 cd/m²
    • Kosketusnäyttö: Kyllä
    • Näytön muoto: Litteä
    • Pikselimäärä: 425 ppi
    • Pyöristetyt näytön kulmat: Kyllä
    • Suurin virkistystaajuus: 120 Hz
    • Yötila: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Puhelimen ominaisuudet: GPS, NFC, Sormenjälkitunnistin, Langaton lataaminen, Bluetooth
    • Alkuperämaa: Vietnam
    • Irrotettava akku: Ei
    • Kotelon materiaali: Lasi, Ruostumaton teräs
    • SMS: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
    • Voice over LTE (VoLTE) -tuki: Kyllä
  • Kamera
    • Takakameran resoluutio: 10 MP
    • Etukameran resoluutio: 10 MP
    • Automaattitarkennus: Kyllä
    • Etukameran aukon numero: 2.2
    • Kuvanvakain: Kyllä
    • Panoraama-tila: Kyllä
    • Takakameran aukon luku: 1.8
    • Toisen takakameran aukkolukema: 2.4
  • Tekniset tiedot
    • Suojaustoiminnot: Vedenkestävä
    • SIM-kortin tyyppi: Nano SIM
    • Äänentoistojärjestelmä: Dolby Atmos
    • Gyroskooppi: Kyllä
    • Käyttäjämuisti: 100000 MB
    • Kaiutinpuhelin - langattomat puhelut: Kyllä
    • Kontrastisuhde (tyypillinen): 1000000
    • Sähköposti: Kyllä
    • Salama tippi: LED
    • Tilauksen tyyppi: Ilman liittymää
    • USB-liitin: USB-C
    • Värinähälyytys: Kyllä
    • Ytimien määrä: 8
  • Paino ja mitat
    • Akun paino: 48.8 g
    • Korkeus: 14.6 cm
    • Leveys (cm): 7.06 cm
    • Syvyys: 0.76 cm
  • Ominaisuudet
    • Ympäristön valoisuuden tunnistin: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Pika-aloitus opas: Kyllä
    • Sisältää johdot: USB Type-C
    • Takuukortti: Kyllä
  • Akku
    • Akun jännite: 3.88 V
    • Langaton lataaminen: Kyllä
    • Latausaika: 1.17 h
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Alusta
    • Ääniohjausjärjestelmä: Samsung Bixby
  • Liitettävyys
    • ANT+ aktivointi: Ei
    • Bluetooth: Kyllä
    • GPS-toiminto: Kyllä
    • Lähialueen kommunikointi (NFC): Kyllä
    • USB-portti: Kyllä
  • Prosessori
    • Prosessorin kellotaajuus: 2800 MHz
    • Prosessorityyppi: Samsung Exynos
  • Puhelimen toiminnot
    • Videopuhelut: Kyllä
  • Suojaus
    • IP-luokitus: IP68
    • Sormenjäljen lukija: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Etäisyysanturi: Kyllä
    • Kiihtyvyysmittari: Kyllä
  • Verkko
    • Bluetooth-profiilit: A2DP
    • Jako (modeemi): Kyllä
    • Wi-Fi: Kyllä
    • MIMO: Kyllä
    • SIM-kortin valmius: Dual SIM
    • Wi-Fi -standardi: WiFi a
  • 899.00 904.90 EUR 10
    10
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Puhelin, joka tekee jokaisesta hetkestä paremman Galaxy S22 | S22+:ssa on erittäin terävä kamera. Kehittynyt tekoäly tekee työstä helppoa...899.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      6.1" FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X, 5G, Dual SIM + e-SIM, Exynos 2200 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash, Triple Camera System: 5...899.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      899.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Samsung eStore Samsung eStore
      900.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      901.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Telia Telia
      8.444444444444445 (5)
      902.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      Huippunopea suoritin, veitsenterävä 6,1 näyttö. 50 MP:n kamera yökuvaukseen. Valmiina 5G-yhteyksille.902.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Samsung Galaxy S22 5G -älypuhelin on täydellinen valinta jokapäiväiseen käyttöön. Se on varustettu sujuvalla ja mukautuvalla 120 Hz näytö...903.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      903.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      4.424883055934149 (4)
      Ota pimeys haltuun - ikuista hetket juuri silloin kun ne tapahtuvat, kellonajasta riippumatta Kaikkien aikojen nopein - 4 nm prosessori t...904.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203404686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216362922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223169857.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt iPhone 13 5G 256 Gt Kaikkein edistynein iPhonen kaksoiskamerajärjestelmä. Salamannopea A15 Bionic siru. Supernopea 5G. (1)
      Apple iPhone 13 5G 256 Gt
      • 00194252903957
      • MLQ73KG/A
      3
    • Apple iPhone 13 Pro 5G
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203175952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226116784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226116783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203480897.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226116782.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 13 Pro 5G iPhone 13 Pro 5G iPhone 13 Pro 5G iPhone 13 Pro. Entistä selvemmin Pro. (1)
      Apple iPhone 13 Pro 5G
      • 07350030250986
      • 00194252868850
      • MLVP3KG/A
      4
    • Apple iPhone SE 5G (3. sukupolvi)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223171439.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232116727.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232116726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220122283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232112401.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone SE 5G (3. sukupolvi) iPhone SE 5G (3. sukupolvi) iPhone SE 5G (3. sukupolvi) Kovat tehot ja hellä hinta. Kaikkien aikojen tehokkain 4,7 iPhone. Valmiina 5G-yhteyksille. (3)
      Apple iPhone SE 5G (3. sukupolvi)
      • 00194253014485
      • MMXL3KG/A
      4
      deal
    • Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222447073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230161728.jpg?ts=1
      Apple Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ Huomaa, että virtalähde ja kuulokkeet eivät sisälly pakkaukseen. iPhonen kaikkien aikojen paras kamerajärjestelmä. iPhone 13 Pro Max. Kaikkien aikojen suurin ammattitason kamerajärjestelmän päivitys. Kolme täysin uutta kameraa tarjoavat vaikuttavat kuvat ja videot hämärässä, makrokuvauksen ja ProRes-videon. Makrokuvauksella ja ProRes-videolla.1 Ikuista uskomattomia kuvia ja videoita hämärässä. Lisää videoihin elokuvien lumoa Elokuvallisella tilalla. Nopeampi, herkempi näyttö ProMotionilla. iP... (2)
      Apple IPHONE 13 PRO MAX 1 TT VUORIMÄNNYNVIHREÄ
      • 00194253125297
      • MND23QN/A
      2
    • Sisäinen muisti (kovalevyn_kapasiteetti):
      • 128GB (hard_disk_capacity_128)
      • 256GB (hard_disk_capacity_256)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 844.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 844.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 844.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
    • info@vertaa.fi