x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

J'aime 1 (kurssit 1-2)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut J'aime 1 (kurssit 1-2)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot J'aime 1 (kurssit 1-2)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Otava J'aime 1 (kurssit 1-2)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157332884.jpg
Otava Otava J'aime 1 (kurssit 1-2) J'aime 1 (kurssit 1-2) J'aime 1 (kurssit 1-2) (1)
  • 09789511275886
2
  • 47.90 60.30 EUR 2
    2
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      47.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • booky booky
      3.6127478877571186 (10)
      60.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sanoma Pro Oy Level Up 7 Texts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215442309.jpg
      Sanoma Pro Oy Sanoma Pro Oy Level Up 7 Texts Level Up 7 Texts Level Up 7 Texts (1)
      Sanoma Pro Oy Level Up 7 Texts
      • 09789526360270
      2
    • Sanoma Pro Oy On the Go 2 Textbook
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84199804.jpg
      Sanoma Pro Oy Sanoma Pro Oy On the Go 2 Textbook On the Go 2 Textbook On the Go 2 Textbook (1)
      Sanoma Pro Oy On the Go 2 Textbook
      • 09789526325712
      2
    • Sanoma Pro Oy Välkky 6 Arviointi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83820853.jpg
      Sanoma Pro Oy Sanoma Pro Oy Välkky 6 Arviointi Välkky 6 Arviointi Välkky 6 Arviointi (1)
      Sanoma Pro Oy Välkky 6 Arviointi
      • 09789526345567
      2
    • Sanoma Pro Oy Välkky 6 Opettajan opas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135437985.jpg
      Sanoma Pro Oy Sanoma Pro Oy Välkky 6 Opettajan opas Välkky 6 Opettajan opas Välkky 6 Opettajan opas (1)
      Sanoma Pro Oy Välkky 6 Opettajan opas
      • 09789526345581
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 56.40
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.40
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 55.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.30
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 52.60
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.60
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 47.90
    • info@vertaa.fi