x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Janod lääkärinlaukku

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Janod lääkärinlaukku
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Janod lääkärinlaukku
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Janod lääkärinlaukku
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/123416324.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156826001.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162438948.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225860009.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199929836.jpg?ts=1
Janod Janod lääkärinlaukku lääkärinlaukku lääkärinlaukku Kaikki tarvittava lääkärileikkeihin. Tyylikäs lääkärinlaukku. Tuotetietoja: Mitat: 24 x 9,5 x 16,5 cm Laukussa on jousitettu piikki, refleksivasara, pullo desinfiointiainetta, stetoskooppi, otoskooppi, lämpömittari, kielilasta, reseptivihko (30 sivua), lyijykynä ja siderulla Ikäsuositus: 3-vuotiaasta alkaen Huomio: Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Pienet osat voivat aiheuttaa tukehtumisvaaran. (1)
  • 03700217365134
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Punainen
    • Materiaalit: Puu
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 29.39 34.39 EUR 2
    2
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Kaikki tarvittava lääkärileikkeihin. Tyylikäs lääkärinlaukku. Tuotetietoja: Mitat: 24 x 9,5 x 16,5 cm Laukussa on jousitettu piikki, refl...29.39, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      34.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Savotta Keikka Reppuviilekkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173792035.jpg?ts=1
      Savotta Savotta Keikka Reppuviilekkeet Keikka Reppuviilekkeet Keikka Reppuviilekkeet Savotan Keikka-laukuille soveltuvat olkaviilekkeet Pehmustetut pikakiinnitteiset olkaviilekkeet Keikka-tuoteperheen laukuille. Painoa kannattelevat soljet ovat maksimaalisen vahvuuden ja pitkän käyttöiän nimissä terästä. Kuten varsinaiset Keikka-laukutkin, niin nämä olkaviilekkeetkin kantaisivat raskaampia taakkoja kuin mitä kantaja itse toivottavasti ikinä joutuu kuljettamaan. Nopeat kiinnittää ja irrottaa Painoa kannattelevat soljet terästä Tupla-D-rengas-säätömekanismi Irrotettava ja pysty... (1)
      Savotta Keikka Reppuviilekkeet
      1
    • Eastpak Cory
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168582911.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184001968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184048520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184001966.jpg?ts=1
      Eastpak Eastpak Cory Cory Cory Eastpak Cory on repun lisävaruste vaellukseen. (1)
      Eastpak Cory
      • 00194903274535
      1
    • Sea to Summit Shirt Folder 13l Vihreä,Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205229751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215079589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214652303.jpg?ts=1
      Sea to Summit Sea to Summit Shirt Folder 13l Vihreä,Musta Shirt Folder 13l Vihreä,Musta Shirt Folder 13l Vihreä,Musta Sea To Summit Shirt Folder Large on pakkauspussi telttailuun. (1)
      Sea to Summit Shirt Folder 13l Vihreä,Musta
      • 09327868038978
      • 09327868038992
      3
      deal
    • Deuter - Orga Zip Pack - Varustesäkki One Size, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185987551.jpg?ts=1
      Deuter Deuter - Orga Zip Pack - Varustesäkki One Size, harmaa - Orga Zip Pack - Varustesäkki One Size, harmaa - Orga Zip Pack - Varustesäkki One Size, harmaa Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: organisoija; Soveltuu: Käsimatkatavaralaukku, Matkalaukku, Reissupussi, Repppu, Urheilulaukku, Säilytyspussi; Tilavuus: Kokoluokka: <5 l (1)
      Deuter - Orga Zip Pack - Varustesäkki One Size, harmaa
      • 04046051108551
      4
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.89
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.05
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 26.59
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 28.89
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 26.59
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 28.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 26.59
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 36.17
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 35.84
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 26.82
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.59
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 26.82
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 26.82
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 26.59
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.05
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 26.82
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 26.82
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.04
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.04
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 27.04
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 27.51
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 27.28
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.39
    • info@vertaa.fi