x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lorena Canals Matot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Lorena Canals Matto Zigzag, Soft Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149212500.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107351741.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Zigzag, Soft Blue Matto Zigzag, Soft Blue Matto Zigzag, Soft Blue Lorena Canalsin klassisesti kuvioitu matto sopii niin lastenhuoneeseen kuin eteiseenkin. Pehmeä materiaali tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (2)
      Lorena Canals Matto Zigzag, Soft Blue
      • 08435392606400
      1
      179.90 EUR
    • Lorena Canals Hippy Stars Matto, Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150292559.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99477663.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150267549.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Hippy Stars Matto, Grey Hippy Stars Matto, Grey Hippy Stars Matto, Grey Kaunis Lorena Canals -merkin matto, jota koristavat erikokoiset ja epäsymmetriset tähdet. Maton päädyissä on hauskat tupsut. Kauniinvärinen tähtimatto on käsintehty, joten sen malli ja värit voivat vaihdella hieman tuotekuvasta. Tämä on ihana matto kodin kaikkiin tiloihin! 100 % puuvillasta valmistettu matto kestää konepesun ja se on värjätty värein, jotka eivät sisällä haitallisia aineita. (1)
      Lorena Canals Hippy Stars Matto, Grey
      • 08435392615167
      1
      deal
      75.80 EUR
    • Lorena Canals Matto Stars, Grey/Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149355097.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Stars, Grey/Blue Matto Stars, Grey/Blue Matto Stars, Grey/Blue Lorena Canalsin matossa on hieno kuviointi, joka sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Kevyt ja pehmeä matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Stars, Grey/Blue
      • 08435392603164
      1
      149.90 EUR
    • Lorena Canals Matto Bubbly, Soft Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142548796.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117352137.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Bubbly, Soft Pink Matto Bubbly, Soft Pink Matto Bubbly, Soft Pink Lorena Canalsin suloisen maton reunoja kiertää leikkisät tupsut. Matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla, ja se sopii loistavasti leikkialustaksi. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Bubbly, Soft Pink
      • 08435392611428
      1
      deal
      80.80 EUR
    • Lorena Canals Matto Stars, Grey/Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149355090.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Stars, Grey/Pink Matto Stars, Grey/Pink Matto Stars, Grey/Pink Lorena Canalsin matossa on hieno kuviointi, joka sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Kevyt ja pehmeä matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Stars, Grey/Pink
      • 08435392603157
      1
      149.90 EUR
    • Lorena Canals Matto Bubbly, Soft blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142548758.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117352107.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Bubbly, Soft blue Matto Bubbly, Soft blue Matto Bubbly, Soft blue Lorena Canalsin suloisen maton reunoja kiertää leikkisät tupsut. Matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla, ja se sopii loistavasti leikkialustaksi. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Bubbly, Soft blue
      • 08435392611442
      1
      deal
      60.80 EUR
    • Lorena Canals Matto Stars, Blue/White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142546766.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150267551.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Stars, Blue/White Matto Stars, Blue/White Matto Stars, Blue/White Lorena Canalsin matossa on hieno tähtikuviointi, joka sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Kevyt ja pehmeä matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Stars, Blue/White
      • 08435392603133
      1
      deal
      80.80 EUR
    • Lorena Canals Matto Polka Dots, Blue/White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150293939.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150267346.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Polka Dots, Blue/White Matto Polka Dots, Blue/White Matto Polka Dots, Blue/White Lorena Canalsin matossa on hieno pilkkukuviointi, joka sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Kevyt ja pehmeä matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Polka Dots, Blue/White
      • 08435392600309
      1
      deal
      105.80 EUR
    • Lorena Canals Matto Stripes, Glaciers Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142549043.jpg
      Lorena Canals Lorena Canals Matto Stripes, Glaciers Grey Matto Stripes, Glaciers Grey Matto Stripes, Glaciers Grey Lorena Canalsin hienossa matossa on raitakuviointi ja tupsuja lyhyillä sivuilla. Pehmeä matto tuntuu miellyttävältä jalkojen alla. Matto on käsinkudottu, joten sen väri ja muoto voi poiketa hieman tuotekuvasta. Konepesun kestävä matto on valmistettu puuvillasta ja värjätty myrkyttömillä väreillä. (1)
      Lorena Canals Matto Stripes, Glaciers Grey
      • 08435392608718
      1
      deal
      80.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Pappelina DEFAULT
        • pappelina
      • Linie Design DEFAULT
        • linie_design
      • Finlayson DEFAULT
        • finlayson
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Pappelina (pappelina)
      • Linie Design (linie_design)
      • Finlayson (finlayson)
      • 4Living (4living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • &tradition (_tradition)
      • AK Racing (ak_racing)
      • AROZZI (arozzi)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • BabyDan (babydan)
      • Beliani (beliani)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chhatwal & Jonsson (chhatwal_jonsson)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Columbine (columbine)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Diverse (diverse)
      • Dixie (dixie)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FORM (form)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heitmann (heitmann)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Himla (himla)
      • HK Living (hk_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Km (km)
      • LIVONE (livone)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Massimo (massimo)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Narma (narma)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Play & Go (play_go)
      • PT Living (pt_living)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schleich (schleich)
      • Sebra (sebra)
      • Sit (sit)
      • Sofie sjöström design (sofie_sjo_stro_m_design)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Theko (theko)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tica Copenhagen (tica_copenhagen)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 70€ (budget)
      • 70€ - 140€ (low)
      • 140€ - 255€ (medium)
      • > 255€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 150 cm (leveys_150)
      • 150 cm - 200 cm (leveys_150_200)
      • 200 cm - 230 cm (leveys_200_230)
      • ≥ 230 cm (leveys_230)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 140 cm (pituus_cm_140)
      • 140 cm - 160 cm (pituus_cm_140_160)
      • 160 cm - 200 cm (pituus_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (pituus_cm_200)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Lasi (lasi)
      • Merilevä (merileva_)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Sisal (sisal)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • info@vertaa.fi