x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roommate Matot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Roommate Matto Tiikeri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149161873.jpg
      Roommate Roommate Matto Tiikeri Matto Tiikeri Matto Tiikeri Roommaten ihanassa matossa on tiikerikuviointi, ja se sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Matto on käsinkudottu ja siten täysin uniikki! Valmistettu pehmeästä Öko-Tex-sertifioidusta puuvillasta. (1)
      Roommate Matto Tiikeri
      • 05713137003398
      2
      69.00 EUR
    • Roommate Hello Sunshine Play Mat Light Grey - Lasten matot Puuvilla Vaaleanharmaa - 31310
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152333337.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98979549.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96888757.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96827803.jpg
      Roommate Roommate Hello Sunshine Play Mat Light Grey - Lasten matot Puuvilla Vaaleanharmaa - 31310 Hello Sunshine Play Mat Light Grey - Lasten matot Puuvilla Vaaleanharmaa - 31310 Hello Sunshine Play Mat Light Grey - Lasten matot Puuvilla Vaaleanharmaa - 31310 Superfin broderad lekmatta som passar för det lilla barnet att ligga på sin första tid. Tyget som omsluter är avtagningsbart. Oeko-Tex Standard 100. Från 12 månader. Tvättas i 30 grader och hängtorkas efter (1)
      Roommate Hello Sunshine Play Mat Light Grey - Lasten matot Puuvilla Vaaleanharmaa - 31310
      • 05713137001158
      2
      63.00 EUR
    • Roommate Matto Ananas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005342.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121802107.jpg
      Roommate Roommate Matto Ananas Matto Ananas Matto Ananas Roommaten ihanassa matossa on ananaskuviointi, ja se sopii loistavasti lastenhuoneeseen. Matto on käsinkudottu ja siten täysin uniikki! Valmistettu pehmeästä Öko-Tex-sertifioidusta puuvillasta. (1)
      Roommate Matto Ananas
      • 05713137003206
      1
      deal
      43.80 EUR
    • Roommate Elephant Rug - Lasten matot Puuvilla Valkoinen - 1003190
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152452945.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005253.jpg
      Roommate Roommate Elephant Rug - Lasten matot Puuvilla Valkoinen - 1003190 Elephant Rug - Lasten matot Puuvilla Valkoinen - 1003190 Elephant Rug - Lasten matot Puuvilla Valkoinen - 1003190 Fin barnmatta tillverkad av bomull Oeko-Tex Standard 100. Den fina mattan är handvävd och gör den därmed unik. Oeko-Tex Standard 100. Från 0 månader. Tvättas i 30 grader och hängtorkas efter (1)
      Roommate Elephant Rug - Lasten matot Puuvilla Valkoinen - 1003190
      • 05713137003190
      1
      63.00 EUR
    • Roommate - Hello Sunshine Play Mat - Pink (31313)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152452997.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116828480.jpg
      Roommate Roommate - Hello Sunshine Play Mat - Pink (31313) - Hello Sunshine Play Mat - Pink (31313) - Hello Sunshine Play Mat - Pink (31313) Superfin broderad lekmatta som passar för det lilla barnet att ligga på sin första tid. Tyget som omsluter är avtagningsbart. Oeko-Tex Standard 100. Från 12 månader. Tvättas i 30 grader och hängtorkas efter (1)
      Roommate - Hello Sunshine Play Mat - Pink (31313)
      • 05713137002209
      1
      63.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Pappelina DEFAULT
        • pappelina
      • Linie Design DEFAULT
        • linie_design
      • Finlayson DEFAULT
        • finlayson
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Pappelina (pappelina)
      • Linie Design (linie_design)
      • Finlayson (finlayson)
      • 4Living (4living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • &tradition (_tradition)
      • AK Racing (ak_racing)
      • AROZZI (arozzi)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • BabyDan (babydan)
      • Beliani (beliani)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chhatwal & Jonsson (chhatwal_jonsson)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Columbine (columbine)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Diverse (diverse)
      • Dixie (dixie)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FORM (form)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heitmann (heitmann)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Himla (himla)
      • HK Living (hk_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Km (km)
      • LIVONE (livone)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Massimo (massimo)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Narma (narma)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Play & Go (play_go)
      • PT Living (pt_living)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schleich (schleich)
      • Sebra (sebra)
      • Sit (sit)
      • Sofie sjöström design (sofie_sjo_stro_m_design)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Theko (theko)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tica Copenhagen (tica_copenhagen)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 70€ (budget)
      • 70€ - 140€ (low)
      • 140€ - 255€ (medium)
      • > 255€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 150 cm (leveys_150)
      • 150 cm - 200 cm (leveys_150_200)
      • 200 cm - 230 cm (leveys_200_230)
      • ≥ 230 cm (leveys_230)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 140 cm (pituus_cm_140)
      • 140 cm - 160 cm (pituus_cm_140_160)
      • 160 cm - 200 cm (pituus_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (pituus_cm_200)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Lasi (lasi)
      • Merilevä (merileva_)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Sisal (sisal)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • info@vertaa.fi