x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sebra Matot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Sebra Matto, Sininen/Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150657733.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129009786.jpg
      Sebra Sebra Matto, Sininen/Valkoinen Matto, Sininen/Valkoinen Matto, Sininen/Valkoinen Sebran pyöreä puuvillamatto on upea yksityiskohta lastenhuoneeseen, ja se sopii loistavasti yhteen muiden Sebra-tuotteiden kanssa. (1)
      Sebra Matto, Sininen/Valkoinen
      • 05704680046512
      1
      120.00 EUR
    • Sebra Matto 80x180, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142410.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115103361.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134996996.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79673916.jpg
      Sebra Sebra Matto 80x180, Harmaa Matto 80x180, Harmaa Matto 80x180, Harmaa Sebran matto on kauniisti kudottu raidallinen matto tanskalaiselta Sebralta. Raidallinen ja tyylikäs matto sopii yhtä hyvin lastenhuoneeseen kuin kodin muihin huoneisiin. Ihana puuvillamatto pitää kylmät jalat lämpiminä, ja maton saa helposti yhdistettyä Sebran muihin kauniisiin tekstiileihin. Mitat: 180 x 80 cm. Materiaali: 100 % puuvilla. Väri: Harmaa. (1)
      Sebra Matto 80x180, Harmaa
      • 05704680037664
      1
      deal
      33.80 EUR
    • Sebra Matto 80x180, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142633836.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124144453.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143424348.jpg
      Sebra Sebra Matto 80x180, Sininen Matto 80x180, Sininen Matto 80x180, Sininen Sebran matto on kauniisti kudottu raidallinen matto tanskalaiselta Sebralta. Raidallinen ja tyylikäs matto sopii yhtä hyvin lastenhuoneeseen kuin kodin muihin huoneisiin. Ihana puuvillamatto pitää kylmät jalat lämpiminä, ja maton saa helposti yhdistettyä Sebran muihin kauniisiin tekstiileihin. Mitat: 180 x 80 cm. Materiaali: 100 % puuvilla. Väri: SIninen. (1)
      Sebra Matto 80x180, Sininen
      • 05704680041531
      1
      85.80 EUR
    • Sebra Virkattu Matto - Lasten matot Puuvilla Sininen - 4003107
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152346393.jpg
      Sebra Sebra Virkattu Matto - Lasten matot Puuvilla Sininen - 4003107 Virkattu Matto - Lasten matot Puuvilla Sininen - 4003107 Virkattu Matto - Lasten matot Puuvilla Sininen - 4003107 Sebran pyöreä puuvillamatto on upea yksityiskohta lastenhuoneeseen, ja se sopii loistavasti yhteen muiden Sebra-tuotteiden kanssa. (1)
      Sebra Virkattu Matto - Lasten matot Puuvilla Sininen - 4003107
      • 05704680042460
      1
      120.00 EUR
    • Sebra Woven Play Mat Dots / Multi - Lasten matot Puuvilla Mix - 400330013
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152344674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150656394.jpg
      Sebra Sebra Woven Play Mat Dots / Multi - Lasten matot Puuvilla Mix - 400330013 Woven Play Mat Dots / Multi - Lasten matot Puuvilla Mix - 400330013 Woven Play Mat Dots / Multi - Lasten matot Puuvilla Mix - 400330013 Woven Play Mat, Dots / Multi - Sebra - Mix Lasten matot i Puuvilla - Sebra (1)
      Sebra Woven Play Mat Dots / Multi - Lasten matot Puuvilla Mix - 400330013
      • 05704680051301
      1
      deal
      59.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Pappelina DEFAULT
        • pappelina
      • Linie Design DEFAULT
        • linie_design
      • Finlayson DEFAULT
        • finlayson
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Pappelina (pappelina)
      • Linie Design (linie_design)
      • Finlayson (finlayson)
      • 4Living (4living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • &tradition (_tradition)
      • AK Racing (ak_racing)
      • AROZZI (arozzi)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • BabyDan (babydan)
      • Beliani (beliani)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chhatwal & Jonsson (chhatwal_jonsson)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Columbine (columbine)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Diverse (diverse)
      • Dixie (dixie)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FORM (form)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heitmann (heitmann)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Himla (himla)
      • HK Living (hk_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • Hubsch (hubsch)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Km (km)
      • LIVONE (livone)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Massimo (massimo)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Narma (narma)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Play & Go (play_go)
      • PT Living (pt_living)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schleich (schleich)
      • Sebra (sebra)
      • Sit (sit)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Sofie sjöström design (sofie_sjo_stro_m_design)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Theko (theko)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tica Copenhagen (tica_copenhagen)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 70€ (budget)
      • 70€ - 140€ (low)
      • 140€ - 255€ (medium)
      • > 255€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 150 cm (leveys_150)
      • 150 cm - 200 cm (leveys_150_200)
      • 200 cm - 230 cm (leveys_200_230)
      • ≥ 230 cm (leveys_230)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 140 cm (pituus_cm_140)
      • 140 cm - 160 cm (pituus_cm_140_160)
      • 160 cm - 200 cm (pituus_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (pituus_cm_200)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Lasi (lasi)
      • Merilevä (merileva_)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Sisal (sisal)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • info@vertaa.fi