x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tom Tailor matto

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tom Tailor Matto Oranssi - 008
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/1/1/5/tom-tailor-matto-oranssi-008-79663115.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/6/0/4/tom-tailor-matto-oranssi-008-83880604.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/8/8/1/tom-tailor-matto-oranssi-008-87569881.jpg
      Tom Tailor Matto Oranssi - 008 (4)
      Tom Tailor Matto Oranssi - 008
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
      good_buy
      most_sold
    • Tom Tailor Matto Valkoinen - 005
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/6/1/0/tom-tailor-matto-valkoinen-005-90547610.jpg
      Tom Tailor Matto Valkoinen - 005 (3)
      Tom Tailor Matto Valkoinen - 005
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      good_buy
    • Tom Tailor Matto pinkki - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/7/8/tom-tailor-matto-pinkki-003-84050178.jpg
      Tom Tailor Matto pinkki - 003 (2)
      Tom Tailor Matto pinkki - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      104.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      104.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Keltainen - 007
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/8/3/4/tom-tailor-matto-keltainen-007-79654834.jpg
      Tom Tailor Matto Keltainen - 007 (2)
      Tom Tailor Matto Keltainen - 007
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      304.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      304.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Keltainen - 001
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/3/6/8/tom-tailor-matto-keltainen-001-89893368.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/2/9/9/tom-tailor-matto-keltainen-001-92408299.jpg
      Tom Tailor Matto Keltainen - 001 (2)
      Tom Tailor Matto Keltainen - 001
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      144.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      144.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Tom Tailor Matto Keltainen - 001
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/9/1/tom-tailor-matto-keltainen-001-95791891.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/8/6/4/tom-tailor-matto-keltainen-001-95863864.jpg
      Tom Tailor Matto Keltainen - 001 (2)
      Tom Tailor Matto Keltainen - 001
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      144.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      144.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Vihreä - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/9/8/1/tom-tailor-matto-vihrea-003-79654981.jpg
      Tom Tailor Matto Vihreä - 003 (2)
      Tom Tailor Matto Vihreä - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      64.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      64.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Musta - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/6/7/0/tom-tailor-matto-musta-002-79660670.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/8/3/1/tom-tailor-matto-musta-002-87569831.jpg
      Tom Tailor Matto Musta - 002 (2)
      Tom Tailor Matto Musta - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      54.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      54.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Oranssi - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/6/4/7/tom-tailor-matto-oranssi-002-79655647.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/5/7/2/tom-tailor-matto-oranssi-002-95424572.jpg
      Tom Tailor Matto Oranssi - 002 (2)
      Tom Tailor Matto Oranssi - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      74.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      74.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto pinkki - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/6/3/9/tom-tailor-matto-pinkki-003-95794639.jpg
      Tom Tailor Matto pinkki - 003 (2)
      Tom Tailor Matto pinkki - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      404.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      404.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Roosa - 004
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/2/4/6/tom-tailor-matto-roosa-004-80638246.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/8/8/2/tom-tailor-matto-roosa-004-92232882.jpg
      Tom Tailor Matto Roosa - 004 (2)
      Tom Tailor Matto Roosa - 004
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      154.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      154.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto pinkki - 004
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/9/8/tom-tailor-vloerkleed-vintage-kelim-pink-95788098.jpg
      Tom Tailor Matto pinkki - 004 (1)
      Tom Tailor Matto pinkki - 004
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Harmaa - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/7/1/2/tom-tailor-vloerkleed-vintage-kelim-grijs-95789712.jpg
      Tom Tailor Matto Harmaa - 003 (1)
      Tom Tailor Matto Harmaa - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Keltainen - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/9/9/2/tom-tailor-matto-keltainen-002-95791992.jpg
      Tom Tailor Matto Keltainen - 002 (1)
      Tom Tailor Matto Keltainen - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      404.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      404.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 001
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/8/9/tom-tailor-kudottu-matto-maiko-vihrea-001-103698789.jpg
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 001 (1)
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 001
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      65.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      65.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/9/2/tom-tailor-kudottu-matto-maiko-vihrea-002-103698792.jpg
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 002 (1)
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      175.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      175.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/9/8/tom-tailor-kudottu-matto-maiko-vihrea-003-103698798.jpg
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 003 (1)
      Tom Tailor Kudottu matto 'Maiko' Vihreä - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      275.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      275.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto 'Fine' Beige - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/1/1/tom-tailor-matto-fine-beige-002-103175411.jpg
      Tom Tailor Matto 'Fine' Beige - 002 (1)
      Tom Tailor Matto 'Fine' Beige - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/2/6/tom-tailor-matto-fine-keltainen-002-103175426.jpg
      Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 002 (1)
      Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/4/5/tom-tailor-matto-fine-keltainen-003-103175445.jpg
      Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 003 (1)
      Tom Tailor Matto 'Fine' Keltainen - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      124.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      124.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto 'Fine' Roosa - 002
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/2/7/tom-tailor-matto-fine-roosa-002-103175427.jpg
      Tom Tailor Matto 'Fine' Roosa - 002 (1)
      Tom Tailor Matto 'Fine' Roosa - 002
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      84.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Matto Keltainen - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/4/3/5/tom-tailor-vloerkleed-vintage-kelim-geel-95789435.jpg
      Tom Tailor Matto Keltainen - 003 (1)
      Tom Tailor Matto Keltainen - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      504.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Harmaa - 003
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/2/0/9/tom-tailor-matto-harmaa-003-82324209.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/5/4/8/tom-tailor-matto-harmaa-003-96415548.jpg
      Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Harmaa - 003 (1)
      Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Harmaa - 003
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      154.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      154.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Roosa - 001
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/6/9/tom-tailor-matto-roosa-001-83325469.jpg
      Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Roosa - 001 (1)
      Tom Tailor Rugmark-merkitty villamatto Roosa - 001
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      104.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Klingel.fi Klingel.fi
      5.75 (1)
      104.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    2 12
    • Quick filters (quick_questions):
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • BLOOMINGVILLE DEFAULT
        • bloomingville
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • BLOOMINGVILLE (bloomingville)
      • Himla (himla)
      • Star Wars (star_wars)
      • &tradition (_tradition)
      • AKRACING (akracing)
      • Alphageek (alphageek)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Beds And More (beds_and_more)
      • Beliani (beliani)
      • Benton (benton)
      • Bloomingville Kids (bloomingville_kids)
      • Boel & Jan (boel_jan)
      • Casa (casa)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Violetta (disney_violetta)
      • Diverse (diverse)
      • Dixie (dixie)
      • Ekelund (ekelund)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Essenza (essenza)
      • Etol Design (etol_design)
      • Fun House Børnemøbler (fun_house_b_rnem_bler)
      • Haba (haba)
      • H M Ammon (h_m_ammon)
      • Kateha (kateha)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Conce (kids_conce)
      • Klingel (klingel)
      • Legler (legler)
      • LIVONE (livone)
      • Marvel (marvel)
      • Muuto (muuto)
      • None (none)
      • Nordic Nest (nordic_nest)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • Peter plys (peter_plys)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Skiphop (skiphop)
      • Sofie sjöström design (sofie_sjo_stro_m_design)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Theko (theko)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Vallila Interior (vallila_interior)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 70€ (budget)
      • 70€ - 140€ (low)
      • 140€ - 255€ (medium)
      • > 255€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Beige, Ruskea (beige_ruskea)
      • Creme (creme)
      • Harmaa (harmaa)
      • Harmaa/munakoiso (harmaa_munakoiso)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • norsunluu/musta (norsunluu_musta)
      • norsunluu/turkoosi (norsunluu_turkoosi)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Punainen, Sininen (punainen_sininen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskea, Beige (ruskea_beige)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Sininen, Harmaa (sininen_harmaa)
      • terrakotta (terrakotta)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Koti & sisustus (koti_sisustus)
      • Koti & sisustus, Unisex (koti_sisustus_unisex)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Tytöt, Pojat (tyto_t_pojat)
      • Unisex (unisex)
      • Unisex, Pojat (unisex_pojat)
      • Unisex, Tytöt (unisex_tyto_t)
    • Leveys (leveys):
      • 60 cm (leveys_60.0)
      • 70 cm (leveys_70.0)
      • 80 cm (leveys_80.0)
      • 90 cm (leveys_90.0)
      • 120 cm (leveys_120.0)
      • 140 cm (leveys_140.0)
      • 150 cm (leveys_150.0)
      • 170 cm (leveys_170.0)
      • 200 cm (leveys_200.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Juutti (juutti)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Merilevä (merileva_)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Koko (koko):
      • 100 (100)
      • 11 (11)
      • 110 (110)
      • 158 (158)
      • 30 (30)
      • 50 (50)
      • 60 (60)
      • 90 (90)
    • Pituus (pituus):
      • 90 cm (pituus_90.0)
      • 110 cm (pituus_110.0)
      • 120 cm (pituus_120.0)
      • 140 cm (pituus_140.0)
      • 150 cm (pituus_150.0)
      • 200 cm (pituus_200.0)
      • 240 cm (pituus_240.0)
      • 300 cm (pituus_300.0)
    • info@vertaa.fi