x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823913.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165663592.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217203616.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217203615.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine True Match Foundation 30ml, 0.5N Porcelaine 30 ml, Uudistunut L'Oréal Paris True Match Liquid Foundation -meikkivoide tasoittaa ihon sävyä luonnollisen peittävyyden tuovalla koostumuksellaan, joka antaa ihon hengittää. Kaikille ihotyypeille sopiva kosteuttava meikkivoide sisältää E-vitamiinia ja glyserolia, joiden ansiosta silkinpehmeä meikkivoide sopii myös kuivalle iholle. Miellyttävän pehmeän tunteen iholle koko päiväksi luovan öljyttömän meikkivoiteen laajasta sävyvalikoimasta on helppoa löytää sopiva vaihtoehto, joka sulautuu ihol... (1)
  • 03600523635634
9
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige
  • 11.90 25.32 EUR 9
    9
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      True Match -meikkivoide sopii kaikille ihotyypeille, erityisesti kuivalle iholle. Antaa luonnollisen peittävyyden ja antaa ihon hengittää...
      11.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Luxplus.fi Luxplus.fi
      L'Oreal True Match Foundation 0.5.N Porcelain 30 ml11.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      12.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      16.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      17.28, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      30 ml, Uudistunut L'Oréal Paris True Match Liquid Foundation -meikkivoide tasoittaa ihon sävyä luonnollisen peittävyyden tuovalla koostum...
      19.75, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      30 ml, Uudistunut L'Oréal Paris True Match Liquid Foundation -meikkivoide tasoittaa ihon sävyä luonnollisen peittävyyden tuovalla koostum...
      19.75, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      20.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      In true-to-skin shades across warm, cool and neutral tones, L'Oréal Paris True Match super-blendable liquid foundation perfectly matches ...25.32, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • MAC Studio Fix Powder Plus Foundation C8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215053202.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229638693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231394656.jpg?ts=1
      MAC MAC Studio Fix Powder Plus Foundation C8 Studio Fix Powder Plus Foundation C8 Studio Fix Powder Plus Foundation C8 MAC Cosmetics Studio Fix Powder plus Foundation on meikkitaiteilijoiden ykkösvalinta, sillä se varmistaa sen, ettei esimerkiksi salamavalojen, auringon ja kohdevalojen valot heijastu iholta. Studio Fix Powder Plus Foundation sopii kaikille ihonsävyille ja pohjasävyille. (1)
      MAC Studio Fix Powder Plus Foundation C8
      • 00773602047895
      4
    • The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 N Light Medium Neutral
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229644584.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153798479.jpg?ts=1
      The Ordinary. The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 N Light Medium Neutral Colours Serum Foundation 2.0 N Light Medium Neutral Colours Serum Foundation 2.0 N Light Medium Neutral Coverage Foundations ovat täysin peittäviä ja saatavilla laajassa sävyohjelmassa yhteensä 21 sävyssä. Nämä meikkivoiteet sisältävät enemmän pigmenttiä kuin meidän Serum Foundation -tuotteemme, mutta tulos on kuitenkin luonnollinen ilman, että meikki tuntuu raskaalta, mikä saattaa saada ihon näyttämään vanhemmalta. Koostumus on kuin kevyt voide ilman öljyistä tunnetta. Annostellaan helposti pumppupullolla. Käytetyt pigmentit antavat runsaan, tyydyttyneen efektin. Uniikki pigmentinlevitysratkai... (1)
      The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 N Light Medium Neutral
      • 00769915192629
      2
    • The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 Yg Light Medium Yellow Gold
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229611013.jpg?ts=1
      The Ordinary. The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 Yg Light Medium Yellow Gold Colours Serum Foundation 2.0 Yg Light Medium Yellow Gold Colours Serum Foundation 2.0 Yg Light Medium Yellow Gold Coverage Foundations ovat täysin peittäviä ja saatavilla laajassa sävyohjelmassa yhteensä 21 sävyssä. Nämä meikkivoiteet sisältävät enemmän pigmenttiä kuin meidän Serum Foundation -tuotteemme, mutta tulos on kuitenkin luonnollinen ilman, että meikki tuntuu raskaalta, mikä saattaa saada ihon näyttämään vanhemmalta. Koostumus on kuin kevyt voide ilman öljyistä tunnetta. Annostellaan helposti pumppupullolla. Käytetyt pigmentit antavat runsaan, tyydyttyneen efektin. Uniikki pigmentinlevitysratkai... (1)
      The Ordinary. Colours Serum Foundation 2.0 Yg Light Medium Yellow Gold
      • 00769915192650
      2
    • The Ordinary. Colours Serum Foundation 3.0 R Medium Dark Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154962925.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150761572.jpg?ts=1
      The Ordinary. The Ordinary. Colours Serum Foundation 3.0 R Medium Dark Red Colours Serum Foundation 3.0 R Medium Dark Red Colours Serum Foundation 3.0 R Medium Dark Red Coverage Foundations ovat täysin peittäviä ja saatavilla laajassa sävyohjelmassa yhteensä 21 sävyssä. Nämä meikkivoiteet sisältävät enemmän pigmenttiä kuin meidän Serum Foundation -tuotteemme, mutta tulos on kuitenkin luonnollinen ilman, että meikki tuntuu raskaalta, mikä saattaa saada ihon näyttämään vanhemmalta. Koostumus on kuin kevyt voide ilman öljyistä tunnetta. Annostellaan helposti pumppupullolla. Käytetyt pigmentit antavat runsaan, tyydyttyneen efektin. Uniikki pigmentinlevitysratkai... (1)
      The Ordinary. Colours Serum Foundation 3.0 R Medium Dark Red
      • 00769915192742
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 12.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 12.70
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 11.90
    • info@vertaa.fi