x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaffe Paitamekko mekko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kaffe Mekko 'Billie'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169192175.jpg
      Kaffe Kaffe Mekko 'Billie' Mekko 'Billie' Mekko 'Billie' Materiaali: Viskoosi; Pääntie: Pystykaulus; Kuvio: Pistekuvioitu; Design: Tikattu sauma/reuna, Suora sauma, Joustava vyötärö/sauma; Kiinnitystapa: Napitus; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu, Laskokset; Ekstrat: Liukaspintainen kangas, All-over-kuvio; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Polvipituus; Malli: Normaali malli (1)
      Kaffe Mekko 'Billie'
      • 05713343842019
      1
      most_sold
      69.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • ONLY DEFAULT
        • only
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Vila (vila)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Adidas (adidas)
      • ONLY (only)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • ALPA (alpa)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • Another Label (another_label)
      • Apart (apart)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Ax Paris (ax_paris)
      • B.young (b_young)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Barts (barts)
      • Bcbgeneration (bcbgeneration)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Champion (champion)
      • Chi Chi London (chi_chi_london)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cream (cream)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • E9 (e9)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Esqualo (esqualo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flowers For Friends (flowers_for_friends)
      • Fopshop (fopshop)
      • Forever Unique (forever_unique)
      • Fransa (fransa)
      • Free People (free_people)
      • Freebird (freebird)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glamorous Curve (glamorous_curve)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • Happy girls (happy_girls)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • Ibana (ibana)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Indiska (indiska)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kazane (kazane)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lipsy (lipsy)
      • Little mistress (little_mistress)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Louche (louche)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love Triangle (love_triangle)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mascara (mascara)
      • Mavi (mavi)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Mela London (mela_london)
      • Melawear (melawear)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Monari (monari)
      • MONDKINI (mondkini)
      • Montura (montura)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • Mumin (mumin)
      • My Mascara Curves (my_mascara_curves)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • OVS (ovs)
      • Palladium (palladium)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rafiki (rafiki)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sessun (sessun)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sistaglam (sistaglam)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spanx (spanx)
      • STAR NIGHT (star_night)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tentree (tentree)
      • Tfnc (tfnc)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Topeak (topeak)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Twist & tango (twist_tango)
      • Ugg (ugg)
      • Unique21 (unique21)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Wemoto (wemoto)
      • Whistles (whistles)
      • White Stuff (white_stuff)
      • Wolford (wolford)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Mekon tyyppi (mekon_tyyppi):
      • Arkimekko (arkimekko)
      • Cocktailmekko (cocktailmekko)
      • Corrective dress (corrective_dress)
      • Farkkumekko (farkkumekko)
      • Iltapuku (iltapuku)
      • Jersey Dress (jersey_dress)
      • Juhlamekko (juhlamekko)
      • Kesämekko (kesa_mekko)
      • Kietaisumekko (kietaisumekko)
      • Kotelomekko (kotelomekko)
      • Maksimekko (maksimekko)
      • Neulemekko (neulemekko)
      • Paitamekko (paitamekko)
      • Pitsimekko (pitsimekko)
      • Rantamekko (rantamekko)
      • Slip-mekko (slip_mekko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
    • Mekon pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Puolipitkä (puolipitka_)
      • Pitkä (pitka_)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • Lyhyt (lyhythihainen)
      • Pitkä (pitka_hihainen)
      • Hihaton (hihaton)
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
    • Kuvio (kuvio):
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Etninen kuvio (etninen_kuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Hedelmä (hedelma_)
      • Liituraita (liituraita)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Paisley-kuvioitu (paisley_kuvioitu)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Carre neck (carre_neck)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Kauluspaita (kauluspaita)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
      • Olkaimeton (olkaimeton)
      • Paljaat olkapäät (paljaat_olkapa_a_t)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Selluloosa (selluloosa)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi