x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Morakniv Puukot ja veitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • Morakniv Outdoor 2000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141182094.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125996918.jpg
      Morakniv Morakniv Outdoor 2000 Outdoor 2000 Outdoor 2000 Morakniv Outdoor 2000 on veitsi . Sopii kaikille. (3)
      Morakniv Outdoor 2000
      • 07391846013044
      2
      good_buy
      deal
      27.80 EUR
    • Morakniv Tactical SRT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151846224.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95772177.jpg
      Morakniv Morakniv Tactical SRT Tactical SRT Tactical SRT Molle-yhteensopiva tuppi vahvasta nylonista. Puukko, jossa puolisahalaitainen terä ruostumattomasta teräksestä. Terässä on musta, antikorroosinen pinnoite. Terän pituus 109 mm. Terän selkä on hiottu erityisesti polttoteräksen käyttöön. (4)
      Morakniv Tactical SRT
      • 07391846015376
      1
      good_buy
      84.90 EUR
    • Morakniv Kansbol Multi-mount
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118633555.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118633554.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390225.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151262505.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129026717.jpg
      Morakniv Morakniv Kansbol Multi-mount Kansbol Multi-mount Kansbol Multi-mount Morakniv Kansbol Multi-Mount on veitsi metsästykseen. Sopii kaikille. (2)
      Morakniv Kansbol Multi-mount
      • 07391846017530
      2
      deal
      45.80 EUR
    • Morakniv Mora Scoutkniv Classic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118630715.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91201713.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146434993.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113960496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142782923.jpg
      Morakniv Morakniv Mora Scoutkniv Classic Mora Scoutkniv Classic Mora Scoutkniv Classic Eka oikea puukko! Terävä kärki. (1)
      Morakniv Mora Scoutkniv Classic
      • 07391846010692
      3
      deal
      29.80 EUR
    • Morakniv Rookie
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118633468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126799472.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151258969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113973052.jpg
      Morakniv Morakniv Rookie Rookie Rookie Turvallinen puukko lapsille: iso sormisuojus ja pyöristetty kärki. (1)
      Morakniv Rookie
      • 07391846019800
      3
      deal
      19.80 EUR
    • Morakniv Garberg Multi-mount
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118630729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118630730.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390160.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151447157.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128842486.jpg
      Morakniv Morakniv Garberg Multi-mount Garberg Multi-mount Garberg Multi-mount Morakniv Garberg Multi-Mount on veitsi . Sopii kaikille. (1)
      Morakniv Garberg Multi-mount
      • 07391846017493
      2
      deal
      78.80 EUR
    • Morakniv Pro S puukko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151262475.jpg
      Morakniv Morakniv Pro S puukko Pro S puukko Pro S puukko (1)
      Morakniv Pro S puukko
      • 07391846015062
      1
      12.00 EUR
    • Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118631300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108317547.jpg
      Morakniv Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife Karl-Johan Mushroom Knife Karl-Johan Mushroom Knife Ruotsalaisen Morakniv sieniveitsi Karl-Johan on käytännöllinen sieniveitsi, josta tulee nopeasti arvokas väline metsäkävelyille (1)
      Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife
      • 07391846011866
      1
      deal
      29.80 EUR
    • Morakniv Eldris Neck Knife Kit Oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151832772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137946064.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151447238.jpg
      Morakniv Morakniv Eldris Neck Knife Kit Oranssi Eldris Neck Knife Kit Oranssi Eldris Neck Knife Kit Oranssi Puukko, tulukset ja kaulahihna - täysi paketti. (1)
      Morakniv Eldris Neck Knife Kit Oranssi
      • 07391846023395
      1
      49.95 EUR
    • Morakniv Classic Number 2/0 puukko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151260926.jpg
      Morakniv Morakniv Classic Number 2/0 puukko Classic Number 2/0 puukko Classic Number 2/0 puukko (1)
      Morakniv Classic Number 2/0 puukko
      • 07391846000204
      1
      16.00 EUR
    • Morakniv Robust puukko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150792445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151260711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102907684.jpg
      Morakniv Morakniv Robust puukko Robust puukko Robust puukko (1)
      Morakniv Robust puukko
      • 07391846015185
      1
      15.00 EUR
    • Morakniv BushCraft Survival
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151131899.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100111221.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107702649.jpg
      Morakniv Morakniv BushCraft Survival BushCraft Survival BushCraft Survival Morakniv BushCraft Survival on veitsi . Sopii kaikille. (1)
      Morakniv BushCraft Survival
      • 07391846013310
      1
      deal
      62.80 EUR
    • Morakniv Eldris puukko, burnt orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151447222.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141992138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144671281.jpg
      Morakniv Morakniv Eldris puukko, burnt orange Eldris puukko, burnt orange Eldris puukko, burnt orange (1)
      Morakniv Eldris puukko, burnt orange
      • 07391846023272
      1
      28.95 EUR
    • Morakniv Classic Number 2 puukko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143983542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151263607.jpg
      Morakniv Morakniv Classic Number 2 puukko Classic Number 2 puukko Classic Number 2 puukko (1)
      Morakniv Classic Number 2 puukko
      • 07391846002000
      1
      20.00 EUR
    • Morakniv Kansbol
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118633549.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118633551.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143987061.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151261677.jpg
      Morakniv Morakniv Kansbol Kansbol Kansbol Morakniv Kansbol on veitsi metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Morakniv Kansbol
      • 07391846017516
      1
      deal
      37.80 EUR
    • Morakniv Companion HeavyDuty S veitsi, burnt orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151447191.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144671282.jpg
      Morakniv Morakniv Companion HeavyDuty S veitsi, burnt orange Companion HeavyDuty S veitsi, burnt orange Companion HeavyDuty S veitsi, burnt orange (1)
      Morakniv Companion HeavyDuty S veitsi, burnt orange
      • 07391846022169
      1
      27.00 EUR
    • Morakniv Classic 612 (1-0612) puukko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151261180.jpg
      Morakniv Morakniv Classic 612 (1-0612) puukko Classic 612 (1-0612) puukko Classic 612 (1-0612) puukko (1)
      Morakniv Classic 612 (1-0612) puukko
      • 07391846061205
      1
      20.00 EUR
    • Morakniv Kansbol puukko, Multi-Mount tuppi, burnt orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151447192.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137946101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144671249.jpg
      Morakniv Morakniv Kansbol puukko, Multi-Mount tuppi, burnt orange Kansbol puukko, Multi-Mount tuppi, burnt orange Kansbol puukko, Multi-Mount tuppi, burnt orange (1)
      Morakniv Kansbol puukko, Multi-Mount tuppi, burnt orange
      • 07391846023487
      1
      58.00 EUR
    • Morakniv Täljkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118632839.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118632841.jpg
      Morakniv Morakniv Täljkit Täljkit Täljkit Morakniv Woodcarving Kit on veitsi . Sopii kaikille. (1)
      Morakniv Täljkit
      • 07391846018117
      1
      deal
      41.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Benchmade DEFAULT
        • benchmade
      • Fällkniven DEFAULT
        • fa_llkniven
      • Marttiini DEFAULT
        • marttiini
      • Morakniv DEFAULT
        • morakniv
      • Böker DEFAULT
        • bo_ker
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Marttiini (marttiini)
      • Morakniv (morakniv)
      • Böker (bo_ker)
      • Ahti (ahti)
      • Buck (buck)
      • A&R Zlatoust (a_r_zlatoust)
      • Aiorosu (aiorosu)
      • Aitor (aitor)
      • Al mar (al_mar)
      • Andre de Villiers (andre_de_villiers)
      • ANV Knives (anv_knives)
      • Artisan Cutlery (artisan_cutlery)
      • Astra Knives (astra_knives)
      • Ataka (ataka)
      • Atlanta Cutlery (atlanta_cutlery)
      • Audacious Concept (audacious_concept)
      • Bark river (bark_river)
      • Bastinelli (bastinelli)
      • Bastion (bastion)
      • Bear & Son (bear_son)
      • BeaverCraft (beavercraft)
      • Becker (becker)
      • Benchmade (benchmade)
      • Beretta (beretta)
      • Bestech (bestech)
      • Blackhawk (blackhawk)
      • BlackJack (blackjack)
      • Bradley (bradley)
      • Brisa (brisa)
      • Browning (browning)
      • Byrd (byrd)
      • Camillus (camillus)
      • Case Cutlery (case_cutlery)
      • Casström (casstro_m)
      • Cheburkov (cheburkov)
      • Chris Reeve (chris_reeve)
      • CIVIVI (civivi)
      • Claude Dozorme (claude_dozorme)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • CRKT (crkt)
      • CustomBlades (customblades)
      • Deejo (deejo)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Down under knives (down_under_knives)
      • Dpx (dpx)
      • Eka (eka)
      • Emerson (emerson)
      • Enzo (enzo)
      • Eräpuu (era_puu)
      • ESEE (esee)
      • Extrema ratio (extrema_ratio)
      • Fantoni (fantoni)
      • Farfalli (farfalli)
      • Fiskars (fiskars)
      • Flagrant Beard (flagrant_beard)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fred perrin (fred_perrin)
      • Frost Cutlery (frost_cutlery)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Garcimonte Knives (garcimonte_knives)
      • Gear aid (gear_aid)
      • Gerber (gerber)
      • Glock (glock)
      • Great Eastern (great_eastern)
      • Grohmann (grohmann)
      • Hardcore Hardware (hardcore_hardware)
      • Havalon (havalon)
      • Helle (helle)
      • Hen & Rooster (hen_rooster)
      • Hibben (hibben)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hinderer (hinderer)
      • Hogue (hogue)
      • Hultafors (hultafors)
      • Iisakki Järvenpää (iisakki_ja_rvenpa_a_)
      • J-P Peltonen (j_p_peltonen)
      • Jaktkit (jaktkit)
      • Javanainen Forge (javanainen_forge)
      • Juha Perttula (juha_perttula)
      • Ka-bar (ka_bar)
      • Kanetsune (kanetsune)
      • Karesuando (karesuando)
      • Katz (katz)
      • Kauhavan Puukkopaja (kauhavan_puukkopaja)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • KMRJ Kmaxrom (kmrj_kmaxrom)
      • Knivsmed stromeng (knivsmed_stromeng)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kustaa lammi (kustaa_lammi)
      • Laguiole R. David (laguiole_r_david)
      • Lansky (lansky)
      • Leatherman (leatherman)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Liong Mah Designs (liong_mah_designs)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • LKW Knives (lkw_knives)
      • LT Wright (lt_wright)
      • Mam (mam)
      • Manly (manly)
      • Manun Paja (manun_paja)
      • Marbles (marbles)
      • Marfione Custom Knives (marfione_custom_knives)
      • Maserin (maserin)
      • Max Venom (max_venom)
      • Maxace (maxace)
      • Mcusta (mcusta)
      • Mercury (mercury)
      • Mikko Inkeroinen (mikko_inkeroinen)
      • MKM Knives (mkm_knives)
      • Mr. Blade (mr_blade)
      • Muela (muela)
      • N.C.Custom (n_c_custom)
      • Nieto (nieto)
      • Nord Crown (nord_crown)
      • Olamic cutlery (olamic_cutlery)
      • Ontario Knife (ontario_knife)
      • Opinel (opinel)
      • Original eickhorn-solingen (original_eickhorn_solingen)
      • Otter (otter)
      • Outdoor edge (outdoor_edge)
      • Paaso Puukot (paaso_puukot)
      • Pasi Jaakonaho (pasi_jaakonaho)
      • Pawel Michalski (pawel_michalski)
      • Pena Knives (pena_knives)
      • Petzl (petzl)
      • Pohl force (pohl_force)
      • Puukkopaja Jaska Nukari (puukkopaja_jaska_nukari)
      • Quartermaster (quartermaster)
      • RaidOps (raidops)
      • Rambo (rambo)
      • RealSteel (realsteel)
      • Reate (reate)
      • Remington (remington)
      • Riipi Puukko (riipi_puukko)
      • Risto Mikkonen (risto_mikkonen)
      • RMJ Tactical (rmj_tactical)
      • Rockstead (rockstead)
      • Roland Lannier (roland_lannier)
      • Roselli (roselli)
      • Ruike (ruike)
      • SCHRADE (schrade)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan blades (spartan_blades)
      • Spyderco (spyderco)
      • Steel Will (steel_will)
      • Svante Djärv (svante_dja_rv)
      • Svörd (svo_rd)
      • Teemu Häkkilä (teemu_ha_kkila_)
      • TIMBERLINE (timberline)
      • Titaner (titaner)
      • Tommi Mäkelä (tommi_ma_kela_)
      • Tops knives (tops_knives)
      • Trc knives (trc_knives)
      • Uniikkipuukot (uniikkipuukot)
      • United Cutlery (united_cutlery)
      • UST (ust)
      • UZI (uzi)
      • Vargo (vargo)
      • Victorinox (victorinox)
      • Viper (viper)
      • Vouking Knives (vouking_knives)
      • Walther design (walther_design)
      • Wander Tactical (wander_tactical)
      • We Knife (we_knife)
      • Wildsteer (wildsteer)
      • Williams Blade Design (williams_blade_design)
      • Winchester (winchester)
      • Wood Jewel (wood_jewel)
      • Woodsknife (woodsknife)
      • XSORIES (xsories)
      • Yp taonta (yp_taonta)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zombie tools (zombie_tools)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (low)
      • 95 € - 155 € (medium)
      • > 155 € (high)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Hiili (hiili)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Paino (paino_g):
      • < 85 g (paino_g_85)
      • 85 g - 130 g (paino_g_85_130)
      • 130 g - 220 g (paino_g_130_220)
      • ≥ 220 g (paino_g_220)
    • Terän pituus (tera_n_pituus):
      • < 80 mm (tera_n_pituus_80)
      • 80 mm - 90 mm (tera_n_pituus_80_90)
      • 90 mm - 105 mm (tera_n_pituus_90_110)
      • ≥ 105 mm (tera_n_pituus_110)
    • Terän paksuus (tera_n_paksuus):
      • < 2.5 mm (tera_n_paksuus_2.5)
      • 2.5 mm - 3 mm (tera_n_paksuus_2.5_3)
      • 3 mm - 3.5 mm (tera_n_paksuus_3_3.5)
      • ≥ 3.5 mm (tera_n_paksuus_3.5)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi