x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aclima Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Aclima LightWool Liner Gloves Jet Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Liner Gloves Jet Black LightWool Liner Gloves Jet Black LightWool Liner Gloves Jet Black Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Liner Gloves Jet Black
      • 07034041017010
      2
      26.80 EUR
    • Aclima LightWool Vuorihanskat, musta L | 9 2021 Lasketteluhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Vuorihanskat, musta L | 9 2021 Lasketteluhanskat LightWool Vuorihanskat, musta L | 9 2021 Lasketteluhanskat LightWool Vuorihanskat, musta L | 9 2021 Lasketteluhanskat Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Vuorihanskat, musta L | 9 2021 Lasketteluhanskat
      • 07034041017041
      2
      39.80 EUR
    • Aclima LightWool Liner Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Liner Gloves
      • 07034041017058
      1
      39.80 EUR
    • Aclima LightWool Liner Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Liner Gloves
      • 07034041017065
      1
      39.80 EUR
    • Aclima LightWool Liner Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Liner Gloves
      • 07034041017034
      1
      39.80 EUR
    • Aclima WarmWool Pulse Heater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162167296.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164338059.jpg
      Aclima Aclima WarmWool Pulse Heater WarmWool Pulse Heater WarmWool Pulse Heater Aclima WarmWool Pulse Heater on asuste . Sopii kaikille. (1)
      Aclima WarmWool Pulse Heater
      • 07034041081042
      1
      39.80 EUR
    • Aclima LightWool Liner Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146519449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904887.jpg
      Aclima Aclima LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves LightWool Liner Gloves Aclima Lightwool Liner Glove erittäin ohuet ja mukavat sormikkaat hienosta merinovillasta. (1)
      Aclima LightWool Liner Gloves
      • 07034041017027
      1
      39.80 EUR
    • Aclima WarmWool Pulse Heater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164338048.jpg
      Aclima Aclima WarmWool Pulse Heater WarmWool Pulse Heater WarmWool Pulse Heater Aclima WarmWool Pulse Heater on asuste . Sopii kaikille. (1)
      Aclima WarmWool Pulse Heater
      • 07034041081035
      1
      39.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Halti (halti)
      • Hofler (hofler)
      • Mechanix (mechanix)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Armada (armada)
      • Avignon (avignon)
      • Beretta (beretta)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Disney (disney)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Endura (endura)
      • Extremities (extremities)
      • Gap (gap)
      • Gardena (gardena)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • iFish (ifish)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Kazane (kazane)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kombi (kombi)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Master Series (master_series)
      • Maximo (maximo)
      • Merrell (merrell)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Oakley (oakley)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxballs (oxballs)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Saphir Medaille d'Or (saphir_medaille_d_or)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stiga (stiga)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swenor (swenor)
      • Sätila (sa_tila)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Transform (transform)
      • Tretorn (tretorn)
      • TSG (tsg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Käsineen tyyppi (ka_sineen_tyyppi):
      • Lapaset (lapaset)
      • Ski glove (ski_glove)
      • Sormikkaat (sormikkaat)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Käsineen koko (ka_sineen_koko):
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi