x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Icebreaker Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Icebreaker Sierra Käsineet, black/black L 2019 Kiipeilyhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87954494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143992651.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152535987.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sierra Käsineet, black/black L 2019 Kiipeilyhanskat Sierra Käsineet, black/black L 2019 Kiipeilyhanskat Sierra Käsineet, black/black L 2019 Kiipeilyhanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: fleecekäsineet; Kosketusnäytölle sopivat sormenpäät: kyllä; Kausi: Talvi; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: Main material: 87% wool, 10% nylon, 3% elastane/ Cuffs: 95% wool, 5% elastane; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Icebreaker Sierra Käsineet, black/black L 2019 Kiipeilyhanskat
      • 09420051480087
      1
      deal
      25.85 EUR
    • Icebreaker Unisex Sierra Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146593358.jpg
      Icebreaker Icebreaker Unisex Sierra Gloves Unisex Sierra Gloves Unisex Sierra Gloves Icebreaker Unisex Sierra Gloves ovat käsineet . Sopii miehille. (1)
      Icebreaker Unisex Sierra Gloves
      • 09420062900918
      1
      deal
      38.80 EUR
    • Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black L 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91439174.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139895620.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139895610.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144586700.jpg
      Icebreaker Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black L 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black L 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black L 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: alushanskat; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 96 % villa, 4 % spandex; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Kapea (1)
      Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black L 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • 09420028814099
      1
      35.85 EUR
    • Icebreaker Apex Liners Käsineet, black XL 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89707564.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101874188.jpg
      Icebreaker Icebreaker Apex Liners Käsineet, black XL 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Apex Liners Käsineet, black XL 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Apex Liners Käsineet, black XL 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: hanskat; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 98% wool, 2% spandex; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Kapea (1)
      Icebreaker Apex Liners Käsineet, black XL 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • 09420035484285
      1
      deal
      20.85 EUR
    • Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather L | 9-10 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145586282.jpg
      Icebreaker Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather L | 9-10 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather L | 9-10 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather L | 9-10 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Tyyppi: Lapaset; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Kategoria: neulehanskat; Kausi: Talvi; Pintamateriaali: 100 % villa; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Lämmin ja hengittävä (1)
      Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather L | 9-10 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • 09420062935958
      1
      deal
      32.89 EUR
    • Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather S | 8 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145586282.jpg
      Icebreaker Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather S | 8 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather S | 8 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather S | 8 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Tyyppi: Lapaset; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Kategoria: neulehanskat; Kausi: Talvi; Pintamateriaali: 100 % villa; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Lämmin ja hengittävä (1)
      Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather S | 8 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • 09420062935972
      1
      deal
      32.89 EUR
    • Icebreaker Men's Oasis Glove Liners
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91438227.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144586700.jpg
      Icebreaker Icebreaker Men's Oasis Glove Liners Men's Oasis Glove Liners Men's Oasis Glove Liners Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: alushanskat; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 96 % villa, 4 % spandex; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Kapea (1)
      Icebreaker Men's Oasis Glove Liners
      • 09420028814112
      1
      35.85 EUR
    • Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black M 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91439177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139895589.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139895606.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144586700.jpg
      Icebreaker Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black M 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black M 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black M 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: alushanskat; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 96 % villa, 4 % spandex; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Kapea (1)
      Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black M 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • 09420028814105
      1
      35.85 EUR
    • Icebreaker Sierra Käsineet, black/black XL 2019 Kiipeilyhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87954494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101872700.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128339568.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sierra Käsineet, black/black XL 2019 Kiipeilyhanskat Sierra Käsineet, black/black XL 2019 Kiipeilyhanskat Sierra Käsineet, black/black XL 2019 Kiipeilyhanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: fleecekäsineet; Kosketusnäytölle sopivat sormenpäät: kyllä; Kausi: Talvi; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: Main material: 87% wool, 10% nylon, 3% elastane/ Cuffs: 95% wool, 5% elastane; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Icebreaker Sierra Käsineet, black/black XL 2019 Kiipeilyhanskat
      • 09420051462595
      1
      deal
      25.85 EUR
    • Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black XL 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96319538.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144586700.jpg
      Icebreaker Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black XL 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black XL 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Oasis Liners Käsineet, black XL 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: monenlaiseen urheiluun; Kategoria: alushanskat; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 96 % villa, 4 % spandex; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Kapea (1)
      Icebreaker Oasis Liners Käsineet, black XL 2020 Sisähanskat/Lämpöhanskat
      • 09420035484278
      1
      35.85 EUR
    • Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather M | 8-9 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145586282.jpg
      Icebreaker Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather M | 8-9 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather M | 8-9 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Waypoint Hanskat, char heather M | 8-9 2019 Fleecehanskat & Villahanskat Tyyppi: Lapaset; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Kategoria: neulehanskat; Kausi: Talvi; Pintamateriaali: 100 % villa; Resorit: Helposti puettavat; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Lämmin ja hengittävä (1)
      Icebreaker Waypoint Hanskat, char heather M | 8-9 2019 Fleecehanskat & Villahanskat
      • 09420062935965
      1
      deal
      32.89 EUR
    • Icebreaker Men's Oasis Glove Liners
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91221470.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139603236.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139603224.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144586700.jpg
      Icebreaker Icebreaker Men's Oasis Glove Liners Men's Oasis Glove Liners Men's Oasis Glove Liners Kerroskäsineet kevyestä merinovillasta (200g/m2) tarjoavat lisää lämpöä käsillesi. (1)
      Icebreaker Men's Oasis Glove Liners
      • 09420035484292
      • 622183
      1
      35.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Craft (craft)
      • Burton (burton)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • BEAL (beal)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bula (bula)
      • Camp (camp)
      • Castelli (castelli)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Epic (epic)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Jump (jump)
      • Kaiser (kaiser)
      • Knomo (knomo)
      • Kombi (kombi)
      • Lacd (lacd)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petzl (petzl)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pow (pow)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Salomon (salomon)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sensai (sensai)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • The bridge (the_bridge)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Trekmates (trekmates)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Victorinox (victorinox)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hiili (hiili)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi