x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lego Wear Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Pinkki 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145826554.jpg
      Lego Wear Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Pinkki 128 LWAlfred 706 Mittens Pinkki 128 LWAlfred 706 Mittens Pinkki 128 Topatut laaturukkaset. (1)
      Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Pinkki 128
      • 05700067729788
      1
      34.80 EUR
    • Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Dark navy 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145826688.jpg
      Lego Wear Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Dark navy 140 LWAlfred 706 Mittens Dark navy 140 LWAlfred 706 Mittens Dark navy 140 Topatut laaturukkaset. (1)
      Lego Wear LWAlfred 706 Mittens Dark navy 140
      • 05700067729917
      1
      34.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Craft (craft)
      • Burton (burton)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • BEAL (beal)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bula (bula)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Jump (jump)
      • Kaiser (kaiser)
      • Knomo (knomo)
      • Kombi (kombi)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • ManCave (mancave)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Name it (name_it)
      • Nedis (nedis)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petzl (petzl)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Travelite (travelite)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Victorinox (victorinox)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hiili (hiili)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi