x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ortovox Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133788940.jpg
      Ortovox Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko S Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko S Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko S Villan lämpöisyys ja liikkuvuuden vapaus pakkasella - Pro Lobster -hansikkaat Ortovoxilta.Pro Lobster -hansikkaat tekevät vaikutuksen käytännöllisyydellään ja designillaan. Nämä rukkaset liikuteltavalla etusormella pitävät lämpimänä, mutta antavat sormien tuntea ja liikkua vapaasti. Ortovox käyttää kokeiltua ja testattua Sveitsinvillaa eristemateriaalina. Sveitsinvilla yhdessä vedenpitävän BREATEX-kalvon kanssa takaa, että sormet pysyvät lämpimänä. Vuohennahka kämmenissä tarjoaa tärkeää pitoa... (1)
      Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko S
      • 04250875287099
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Ortovox Tour Gloves black raven Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133523831.jpg
      Ortovox Ortovox Tour Gloves black raven Koko S Tour Gloves black raven Koko S Tour Gloves black raven Koko S OIKEA LISÄASUSTE SKI TOUR -REISSULLESITehty pitkiin nousuihin! Ortovoxin uusi TOUR GLOVE -hansikas on täydellinen kumppani laskettelureissullesi. Sekoitus suojaavaa Naturetec Softshell schoeller® -materiaalia ja hienointa merinovillaa hansikkaan sisällä tekevät TOUR GLOVE -hansikkaasta äärimmäisen hengittävän ja supermukavan. Merinovilla takaa optimaalisen lämpötilan ja lämmittää sinua märkänäkin. Vuohennahkaa on käytetty hansikkaiden kämmenissä tuomaan kestävyyttä ja hyvää pitoa. Pitoa paran... (1)
      Ortovox Tour Gloves black raven Koko S
      • 04250875296046
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133788940.jpg
      Ortovox Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko M Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko M Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko M Villan lämpöisyys ja liikkuvuuden vapaus pakkasella - Pro Lobster -hansikkaat Ortovoxilta.Pro Lobster -hansikkaat tekevät vaikutuksen käytännöllisyydellään ja designillaan. Nämä rukkaset liikuteltavalla etusormella pitävät lämpimänä, mutta antavat sormien tuntea ja liikkua vapaasti. Ortovox käyttää kokeiltua ja testattua Sveitsinvillaa eristemateriaalina. Sveitsinvilla yhdessä vedenpitävän BREATEX-kalvon kanssa takaa, että sormet pysyvät lämpimänä. Vuohennahka kämmenissä tarjoaa tärkeää pitoa... (1)
      Ortovox Swisswool Pro Lobster Gloves black raven Koko M
      • 04250875287105
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Ortovox Tour Light Gloves black raven Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133540380.jpg
      Ortovox Ortovox Tour Light Gloves black raven Koko L Tour Light Gloves black raven Koko L Tour Light Gloves black raven Koko L The ideal gloves for long, demanding ascentsLoyal companions for future ascents: The new TOUR LIGHT GLOVES for womenhave been specially developed for long ascents and demanding ski tours. The comfortably soft merino fibers on the inside are directly woven into the NATURETEC LIGHT shell that is wind and water resistant, and provides optimum protection. These lightweight softshell gloves are extremely breathable and quick drying. Soft, elastic MERINO FLEECE LIGHT at the wrist acts as warm pulse... (1)
      Ortovox Tour Light Gloves black raven Koko L
      • 04251422506366
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Craft (craft)
      • Burton (burton)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • BEAL (beal)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bula (bula)
      • Camp (camp)
      • Castelli (castelli)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Epic (epic)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Jump (jump)
      • Kaiser (kaiser)
      • Knomo (knomo)
      • Kombi (kombi)
      • Lacd (lacd)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petzl (petzl)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pow (pow)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Salomon (salomon)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sensai (sensai)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • The bridge (the_bridge)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Trekmates (trekmates)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Victorinox (victorinox)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hiili (hiili)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi