x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Satila of sweden Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Satila of sweden Sätila Grace Mitten Silver Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150396767.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149358741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156465817.jpg
      Satila of sweden Satila of sweden Sätila Grace Mitten Silver Grey Sätila Grace Mitten Silver Grey Sätila Grace Mitten Silver Grey Grace on yksi Sätilan klassikoista! Gracen kauniit pohjoismaiset kuviot löytyvät piposta, kaulahuivista, lapasista sekä pannasta useissa eri värivaihtoehdoissa. Tuotteiden perinteinen tyyli on tehnyt niistä ajattoman klassikon. Lapaset ovat perinteistä peukalomallia ja niissä on polyconvuori, joka siirtää kosteutta ja antaa näin parhaan tunteen, mukavuuden ja toiminnot. Sätila-merkki tehty mokkanahan jäljitelmästä. Materiaali: 80% lampaanvilla, 20% polyamidi Kehoa vasten oleva polycolon tekee... (2)
      Satila of sweden Sätila Grace Mitten Silver Grey
      • 07330959206066
      1
      50.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Halti (halti)
      • Hofler (hofler)
      • Mechanix (mechanix)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Arena (arena)
      • Armada (armada)
      • Avignon (avignon)
      • Barts (barts)
      • Beretta (beretta)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eisbar (eisbar)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Ergon (ergon)
      • Extremities (extremities)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • iFish (ifish)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Joha (joha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kombi (kombi)
      • Laksen (laksen)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Master Series (master_series)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Oakley (oakley)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxballs (oxballs)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • Saphir Medaille d'Or (saphir_medaille_d_or)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swenor (swenor)
      • Sätila (sa_tila)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Transform (transform)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi