x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sinner Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Sinner Everest Mittens black Koko XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88640192.jpg
      Sinner Sinner Everest Mittens black Koko XXL Everest Mittens black Koko XXL Everest Mittens black Koko XXL Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Sinner Everest Mittens black Koko XXL
      • 08715999144308
      • SIGL-114-11-07
      1
      most_sold
      39.85 EUR
    • Sinner Everest Mittens black Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133523691.jpg
      Sinner Sinner Everest Mittens black Koko XL Everest Mittens black Koko XL Everest Mittens black Koko XL Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Sinner Everest Mittens black Koko XL
      • 08715999144377
      1
      39.85 EUR
    • Sinner Everest Mittens black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133523691.jpg
      Sinner Sinner Everest Mittens black Koko L Everest Mittens black Koko L Everest Mittens black Koko L Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Sinner Everest Mittens black Koko L
      • 08715999144360
      1
      39.85 EUR
    • Sinner Everest Mittens black Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88640192.jpg
      Sinner Sinner Everest Mittens black Koko S Everest Mittens black Koko S Everest Mittens black Koko S Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Sinner Everest Mittens black Koko S
      • 08715999144346
      • 126577
      • SIGL-114-11-03
      1
      39.85 EUR
    • Sinner Everest Mittens black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133523691.jpg
      Sinner Sinner Everest Mittens black Koko M Everest Mittens black Koko M Everest Mittens black Koko M Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Sinner Everest Mittens black Koko M
      • 08715999144353
      1
      39.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Tegera DEFAULT
        • tegera
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Tegera (tegera)
      • Craft (craft)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Burton (burton)
      • 66 North (66_north)
      • 686 (686)
      • Asics (asics)
      • Azzaro (azzaro)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bula (bula)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Cube (cube)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Endura (endura)
      • Eska (eska)
      • Franklin (franklin)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hestra Job (hestra_job)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kombi (kombi)
      • Lacd (lacd)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Mammut (mammut)
      • ManCave (mancave)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Melton (melton)
      • Meru (meru)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mobile Warming (mobile_warming)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Nedis (nedis)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Relags (relags)
      • RevaraSports (revarasports)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sensai (sensai)
      • Sinner (sinner)
      • Skistart (skistart)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Sportful (sportful)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trekmates (trekmates)
      • TSG (tsg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Viking (viking)
      • WearColour (wearcolour)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Wobs (wobs)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier (zanier)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vedenpitävä (vedenpita_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahto (vaahto)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi