x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Swenor Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155545808.jpg
      Swenor Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 9 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 9 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 9 Swenor rullasuksihiihtäjän hanska Ohut rullasuksihiihtäjän hanska joka istuu käteen todella hyvin.Kämmenpuoli synteettistä nahkaa, rystypuoli lycraa.Pesu 30 asteessa.Koot: Slim 5-9 (1)
      Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 9
      • 07090029923070
      2
      49.90 EUR
    • Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Normal, 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155545849.jpg
      Swenor Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Normal, 12 Sormikkaat, Rullskidhandske Normal, 12 Sormikkaat, Rullskidhandske Normal, 12 Swenor rullasuksihiihtäjän hanska Ohut rullasuksihiihtäjän hanska joka istuu käteen todella hyvin.Kämmenpuoli synteettistä nahkaa, rystypuoli lycraa.Pesu 30 asteessa.Koot: 8-12 (1)
      Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Normal, 12
      • 07090029923124
      2
      49.90 EUR
    • Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155545808.jpg
      Swenor Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 8 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 8 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 8 Swenor rullasuksihiihtäjän hanska Ohut rullasuksihiihtäjän hanska joka istuu käteen todella hyvin.Kämmenpuoli synteettistä nahkaa, rystypuoli lycraa.Pesu 30 asteessa.Koot: Slim 5-9 (1)
      Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 8
      • 07090029923063
      2
      49.90 EUR
    • Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180353993.jpg
      Swenor Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 5 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 5 Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 5 Swenor rullasuksihiihtäjän hanska Ohut rullasuksihiihtäjän hanska joka istuu käteen todella hyvin.Kämmenpuoli synteettistä nahkaa, rystypuoli lycraa.Pesu 30 asteessa.Koot: Slim 5-9 (1)
      Swenor Sormikkaat, Rullskidhandske Slim, 5
      • 07090029923032
      2
      49.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Halti (halti)
      • Hofler (hofler)
      • Mechanix (mechanix)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Armada (armada)
      • Avignon (avignon)
      • Beretta (beretta)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Disney (disney)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Endura (endura)
      • Extremities (extremities)
      • Gap (gap)
      • Gardena (gardena)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • iFish (ifish)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Kazane (kazane)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kombi (kombi)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Master Series (master_series)
      • Maximo (maximo)
      • Merrell (merrell)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Oakley (oakley)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxballs (oxballs)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Saphir Medaille d'Or (saphir_medaille_d_or)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stiga (stiga)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swenor (swenor)
      • Sätila (sa_tila)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Transform (transform)
      • Tretorn (tretorn)
      • TSG (tsg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Käsineen tyyppi (ka_sineen_tyyppi):
      • Lapaset (lapaset)
      • Ski glove (ski_glove)
      • Sormikkaat (sormikkaat)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Käsineen koko (ka_sineen_koko):
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi