x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • The North Face Women’s Montana Etip GTX Glove
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149204117.jpg
      The North Face The North Face Women’s Montana Etip GTX Glove Women’s Montana Etip GTX Glove Women’s Montana Etip GTX Glove The North Face Womens Montana Etip GTX Glove ovat hiihtokäsineet lasketteluun. Sopii naisille. (1)
      The North Face Women’s Montana Etip GTX Glove
      • 00193392069738
      1
      deal
      91.80 EUR
    • The North Face Men’s Montana GORE-TEX Etip Ski Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146810445.jpg
      The North Face The North Face Men’s Montana GORE-TEX Etip Ski Gloves Men’s Montana GORE-TEX Etip Ski Gloves Men’s Montana GORE-TEX Etip Ski Gloves The North Face Mens Montana GORE-TEX® Etip Ski Gloves ovat hiihtokäsineet tunturiretkiin. Sopii miehille. (1)
      The North Face Men’s Montana GORE-TEX Etip Ski Gloves
      • 00193392068649
      1
      deal
      91.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Craft (craft)
      • Burton (burton)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • Aclima (aclima)
      • adidas (adidas)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Barts (barts)
      • Bataleon (bataleon)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Billabong (billabong)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Camp (camp)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Chillouts (chillouts)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Epic (epic)
      • Fischer (fischer)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hardware (hardware)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jakks (jakks)
      • Joha (joha)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Kombi (kombi)
      • Kosa (kosa)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • ManCave (mancave)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Name it (name_it)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Planks (planks)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rome (rome)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Salomon (salomon)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Select (select)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stiga (stiga)
      • TaylorMade (taylormade)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermic (thermic)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Victorinox (victorinox)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zanier (zanier)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
    • Käsineen tyyppi (ka_sineen_tyyppi):
      • Lapaset (lapaset)
      • Ski glove (ski_glove)
      • Sormikkaat (sormikkaat)
      • sport_gloves (sport_gloves)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi