x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Käsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Woolpower Mittens Thin 400 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107216884.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116938059.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149785601.jpg
      Woolpower Woolpower Mittens Thin 400 g Mittens Thin 400 g Mittens Thin 400 g Woolpower Mittens Thin 400 ovat yksikerroksiset sisälapaset, joita on ihanteellista käyttää kuorihanskojen alla. Hankaumien minimoimiseksi sauma sijaitsee lapasen ulkopuolella. Villa on luonnon oma supermateriaali, joka voi imeä itseensä kosteutta jopa 30 prosenttia omasta painostaan tuntumatta kostealta. Vaikka villa olisi kuitenkin kastunut, se lämmittää silti hyvin. Villavaate säilyy parhaimpana, kun sitä pestään vain kohtuullisesti; usein pelkkä tuuletus riittää, jotta vaate tuntuu taas r... (1)
      Woolpower Mittens Thin 400 g
      • 07317430027303
      2
      deal
      34.80 EUR
    • Woolpower Wrist Gaiter 200
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89733801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117925387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128428358.jpg
      Woolpower Woolpower Wrist Gaiter 200 Wrist Gaiter 200 Wrist Gaiter 200 Woolpower Wrist Gaiter 200 on asuste . Sopii kaikille. (1)
      Woolpower Wrist Gaiter 200
      • 07317430029345
      • 07317430036923
      1
      deal
      32.80 EUR
    • Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Pine Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126764132.jpg
      Woolpower Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Pine Green Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Pine Green Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Pine Green Woolpower Mittens 400 on pari lämpimiä ja hienoja lapasia, joissa on kaksinkertainen villafrotee tuomassa optimaalisen lämmöneristyksen. Lapasia voidaan käyttää lämmittävänä kerroksena kuorilapasten alla tuomaan lisäsuojaa säältä ja tuulelta. Sileäneuleinen ulkopuoli on valmistettu polyesteristä ja froteeneulottu sisäpuoli merinovillasta. Villa on luonnon oma supermateriaali, joka voi imeä itseensä kosteutta jopa 30 prosenttia omasta painostaan tuntumatta kostealta. Vaikka villa kuitenkin kas... (1)
      Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Pine Green
      • 07317430036404
      1
      44.40 EUR
    • Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens Thin 400, M, Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107216884.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143997858.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149785601.jpg
      Woolpower Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens Thin 400, M, Black Sisähanskat Naiset, Mittens Thin 400, M, Black Sisähanskat Naiset, Mittens Thin 400, M, Black Woolpower Mittens Thin 400 ovat yksikerroksiset sisälapaset, joita on ihanteellista käyttää kuorihanskojen alla. Hankaumien minimoimiseksi sauma sijaitsee lapasen ulkopuolella. Villa on luonnon oma supermateriaali, joka voi imeä itseensä kosteutta jopa 30 prosenttia omasta painostaan tuntumatta kostealta. Vaikka villa olisi kuitenkin kastunut, se lämmittää silti hyvin. Villavaate säilyy parhaimpana, kun sitä pestään vain kohtuullisesti; usein pelkkä tuuletus riittää, jotta vaate tuntuu taas r... (1)
      Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens Thin 400, M, Black
      • 07317430027297
      1
      33.40 EUR
    • Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95769664.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129681644.jpg
      Woolpower Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Black Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Black Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Black Woolpower Mittens 400 on pari lämpimiä ja hienoja lapasia, joissa on kaksinkertainen villafrotee tuomassa optimaalisen lämmöneristyksen. Lapasia voidaan käyttää lämmittävänä kerroksena kuorilapasten alla tuomaan lisäsuojaa säältä ja tuulelta. Sileäneuleinen ulkopuoli on valmistettu polyesteristä ja froteeneulottu sisäpuoli merinovillasta. Villa on luonnon oma supermateriaali, joka voi imeä itseensä kosteutta jopa 30 prosenttia omasta painostaan tuntumatta kostealta. Vaikka villa kuitenkin kas... (1)
      Woolpower Sisähanskat Naiset, Mittens 400, L, Black
      • 07317430023053
      • 232141
      1
      44.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hestra (hestra)
      • Reima (reima)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Craft (craft)
      • Burton (burton)
      • 10peaks (10peaks)
      • 686 (686)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • adidas (adidas)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Bataleon (bataleon)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Chillouts (chillouts)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Cube (cube)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Esprit (esprit)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jakks (jakks)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Jump (jump)
      • Kaiser (kaiser)
      • Knomo (knomo)
      • Kombi (kombi)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Level (level)
      • Lillsport (lillsport)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mammut (mammut)
      • ManCave (mancave)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mujjo (mujjo)
      • Name it (name_it)
      • Nedis (nedis)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Ogio (ogio)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pow (pow)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Regatta (regatta)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rome (rome)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Salomon (salomon)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Victorinox (victorinox)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wenger (wenger)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zanier (zanier)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (low)
      • 50€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi