x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102456687.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246483821.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182048745.jpg?ts=1
Bresser Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi Junior 40x-1024x mikroskooppi Junior 40x-1024x mikroskooppi This is more than just a classical microscope. This microscope is processed very durable, it is versatile and can be connected to the computer conveniently! FEATURES: Modern Microscope made of sturdy metal for young and old; Magnification: 40 x-1024 x; Transmitted illumination; Scope of delivery: Microscope, Barlow lens, 2 eyepieces (WF10x,WF16x), 3 objectives (4x,10x,40x), USB camera, lot of accessories, manual. (1)
  • 04007922197616
1
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Teräs
    • Väri: Hopea
  • 137.90 137.90 EUR 1
    1
    • Teleskooppi.fi Teleskooppi.fi
      This is more than just a classical microscope. This microscope is processed very durable, it is versatile and can be connected to the com...137.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190355229.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224049760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224049759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142961217.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla A quick entry into the world of microscopyis provided by theNational Geographic 300-1200x microscope including hard case. The basic equipment for an immediate start is already included. FEATURES microscope set for beginners magnification: 300x-1200x battery powered illumination extensive accessory package for a quick start (1)
      National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla
      • 04007922032948
      2
    • National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203836610.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224450869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131395670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143788110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143788109.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x - Mikroskooppi, Stereo 20x - Mikroskooppi, Stereo 20x Kaksi silmää on parempi kuin yksi! Stereokuva on superhieno! Voit tarkastella pihapiiristä löytyviä ihmeitä ja kaikkia muita jänniä juttuja tällä jopa 20-kertaisesti suurentavalla stereomikroskoopilla. Valo päälle, objektiivi paikalleen ja ei kun matkalle mikrokosmokseen! (1)
      National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x
      • 04007922003719
      • 9119000
      2
    • National Geographic 300x-1200x mikroskooppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119485610.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99349698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151580024.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic 300x-1200x mikroskooppi 300x-1200x mikroskooppi 300x-1200x mikroskooppi Hyvä mikroskooppi aloittelevalle tutkijalle. Mikroskoopissa on valo, 300x-1200x suurennos. Työvälineitä näytteenottoon ja preparointiin. Näytelasit. Varalamppu. Paristontarve: 2 x AA (sisältyy pakkaukseen). Ikäsuositus 6+ vuotta. (9)
      National Geographic 300x-1200x mikroskooppi
      • 04007922003733
      2
    • Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171719749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144857957.jpg?ts=1
      Bresser Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x stereomikroskooppi Tämä kevyt stereomikroskooppi ei ole ainoastaan ihanteellinen aloittelijoille,mutta soveltuu myös mobiilisovelluksiin keveytensä (550 g) ansiosta. Valaisin toimii kahdella AA-paristolla (eivät sisälly pakkaukseen), eli mikroskooppi ei ole riippuvainen verkkovirrasta. Laitteen okulaarit ovat säädettävissä kuten muissakinbin- tai trinokulaarisissa BRESSER-mikroskoopeissa. Eritehoisia okulaareja on saatavilla lisävarusteena, jolloin pääset ihailemaan löytöjäsi muillakin 20x vakiosuurennosteholla. Biolux ICD:ssä on täydellinen optinen laatu, ja saat sen avulla otettuaupeita kuvia kolikoista, kivennäisaineista, postimerkerkeistä, pienelektroniikan komponenteista jne. Mukana tulevassa erillisessälaatikossa on 12 erilaista miner (2)
      Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi
      • 04007922054230
      1
    • min
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 137.90
    • info@vertaa.fi