x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171719749.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144857957.jpg?ts=1
Bresser Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Junior Biolux ICD Pro 20x-50x mikroskooppi Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x stereomikroskooppi Tämä kevyt stereomikroskooppi ei ole ainoastaan ihanteellinen aloittelijoille,mutta soveltuu myös mobiilisovelluksiin keveytensä (550 g) ansiosta. Valaisin toimii kahdella AA-paristolla (eivät sisälly pakkaukseen), eli mikroskooppi ei ole riippuvainen verkkovirrasta. Laitteen okulaarit ovat säädettävissä kuten muissakinbin- tai trinokulaarisissa BRESSER-mikroskoopeissa. Eritehoisia okulaareja on saatavilla lisävarusteena, jolloin pääset ihailemaan löytöjäsi muillakin 20x vakiosuurennosteholla. Biolux ICD:ssä on täydellinen optinen laatu, ja saat sen avulla otettuaupeita kuvia kolikoista, kivennäisaineista, postimerkerkeistä, pienelektroniikan komponenteista jne. Mukana tulevassa erillisessälaatikossa on 12 erilaista miner (1)
  • 04007922054230
1
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Kivi, Teräs
    • Väri: Valkoinen
  • 89.90 89.90 EUR 1
    1
    • Teleskooppi.fi Teleskooppi.fi
      Bresser Junior Biolux ICD Pro 20x-50x stereomikroskooppi Tämä kevyt stereomikroskooppi ei ole ainoastaan ihanteellinen aloittelijoille,mu...89.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102456687.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246483821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182048745.jpg?ts=1
      Bresser Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi Junior 40x-1024x mikroskooppi Junior 40x-1024x mikroskooppi This is more than just a classical microscope. This microscope is processed very durable, it is versatile and can be connected to the computer conveniently! FEATURES: Modern Microscope made of sturdy metal for young and old; Magnification: 40 x-1024 x; Transmitted illumination; Scope of delivery: Microscope, Barlow lens, 2 eyepieces (WF10x,WF16x), 3 objectives (4x,10x,40x), USB camera, lot of accessories, manual. (1)
      Bresser Junior 40x-1024x mikroskooppi
      • 04007922197616
      1
    • National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190355229.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224049760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224049759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142961217.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla A quick entry into the world of microscopyis provided by theNational Geographic 300-1200x microscope including hard case. The basic equipment for an immediate start is already included. FEATURES microscope set for beginners magnification: 300x-1200x battery powered illumination extensive accessory package for a quick start (2)
      National Geographic 300x–1200x mikroskooppisetti kantolaukulla
      • 04007922032948
      2
    • Technaxx WiFi FullHD Microscope TX-158
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172353237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237642665.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210095999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237642666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237642660.jpg?ts=1
      Technaxx Technaxx WiFi FullHD Microscope TX-158 WiFi FullHD Microscope TX-158 WiFi FullHD Microscope TX-158 Technaxx WiFi FullHD Microscope TX-158 (1)
      Technaxx WiFi FullHD Microscope TX-158
      • 04260358124728
      2
    • National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203836610.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224450869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131395670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143788110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143788109.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x - Mikroskooppi, Stereo 20x - Mikroskooppi, Stereo 20x Kaksi silmää on parempi kuin yksi! Stereokuva on superhieno! Voit tarkastella pihapiiristä löytyviä ihmeitä ja kaikkia muita jänniä juttuja tällä jopa 20-kertaisesti suurentavalla stereomikroskoopilla. Valo päälle, objektiivi paikalleen ja ei kun matkalle mikrokosmokseen! (2)
      National Geographic - Mikroskooppi, Stereo 20x
      • 04007922003719
      • 9119000
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 110.13
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 110.13
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 110.13
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
    • info@vertaa.fi