x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dr. Martens Mokkasiinit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171187167.jpg
      Dr. Martens Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys' Mokkasiina 'Adrian Ys' Mokkasiina 'Adrian Ys' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja; Ekstrat: Mokkasiiniommel, Joustava pohja, Hapsut/tupsut; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys'
      • 00883985989061
      • DRM0360001000006
      1
      169.00 EUR
    • Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171187167.jpg
      Dr. Martens Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys' Mokkasiina 'Adrian Ys' Mokkasiina 'Adrian Ys' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja; Ekstrat: Mokkasiiniommel, Joustava pohja, Hapsut/tupsut; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Dr. Martens Mokkasiina 'Adrian Ys'
      • 00883985989054
      • DRM0360001000005
      1
      169.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Geox (geox)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • About You (about_you)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Bugatti (bugatti)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sparco (sparco)
      • Tamaris (tamaris)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi