x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Domo DO9079KR

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Domo DO9079KR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Domo DO9079KR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Domo DO9079KR
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103126622.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103126619.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103126617.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107988321.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138628060.jpg?ts=1
Domo Domo DO9079KR DO9079KR DO9079KR (1)
  • 05411397012227
  • 05411397015976
  • DO9079KR
1
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 6
    • Syke-toiminto: Kyllä
    • Automaattinen virrankatkaisu: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 1500 W
    • Turbonappi: Kyllä
    • Asetusten määrä: 6
    • Kulhon kapasiteetti: 7, 6.7 L
    • Kulhon materiaali: Muovi, Teräs
    • Ohjaustyyppi: Kääntönappi
    • Mehulinko: Ei
    • Kulhojen määrä: 1
    • BPA vapaa: Kyllä
    • Kapulat / vispilät: Kyllä
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Poistopainike: Ei
    • Säädettävä nopeus: Kyllä
    • Sisäänrakennettu ajastin: Ei
    • Sitruspuserrin: Ei
  • Suunnittelu
    • Keittiökoneen tyyppi: Monitoimikone
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Metalli, Muovi, Ruostumaton teräs
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Säädettävä nopeus, Syke-toiminto, Jäänmurskaus
  • Pakkauksen sisältö
    • Keittiökoneen lisäosat: Vispilä, Roiskesuoja
    • Reseptivihko: Ei
    • Vispilä: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kansi: Kyllä
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Kotelon materiaali: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 37 cm
    • Leveys (cm): 39.5 cm
    • Paino: 7.7 kg
    • Syvyys: 20.5 cm
  • Pakastin
    • Jäänmurskaaja: Kyllä
  • 477.49 477.49 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      477.49, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Girmi RB15
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181311860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382742.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382740.jpg?ts=1
      Girmi Girmi RB15 RB15 RB15 (1)
      Girmi RB15
      • 08058150119471
      • RB1500
      1
    • Kenwood Kmix KMX750RD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84726678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84726677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156801512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102603632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223723781.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Kmix KMX750RD Kmix KMX750RD Kmix KMX750RD (2)
      Kenwood Kmix KMX750RD
      • 05011423190198
      • 383992
      • KMX750RD
      • 0W20011423
      • 0W20011138
      • 4342529
      2
    • Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161429756.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159593782.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213566289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149329752.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149329750.jpg?ts=1
      Clatronic Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red (1)
      Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red
      • 04006160638738
      • 263873
      1
    • Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221030903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206187719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313120.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Valmista hyvänmakuista ruokaa pöytään tällä luotettavalla sekoittimella! Jos ruoanlaitto on intohimosi, niin Kenwood "Chef XL" on ehdottomasti kone, joka antaa sinulle vapauden ja keinot ilmaista sitä.NOPEUS JOTA TARVITSETSäädettävä nopeus pulssiominaisuudella antaa sinun räätälöidä sekoitusnopeuden omien tarpeidesi mukaan, mikä auttaa sinua saavuttamaan parempia tuloksia.KORKEA SUORITUSKYKY1200W moottori antaa sinulle tehon, jota tarvitset upeiden tulosten saavuttamiseen. Se pystyy ylläpitämään nopeuden ja tehon myös raskaassa kuormituksessa.SUURI KULHO6,7 litran kulho täyttää kaikki vaivaus-, vatkaamis- ja sekoitustarpeesi. Se on valmistettu harjatusta ruostumattomasta teräksestä, siinä ei ole kahvoja ja se on suorasivuinen.PÄÄLLYSTETYT ALUMIINISET OSATLaatikosta löydät laadukkaan "K-Beaterin", vispilän ja taikinakoukun: näiden avulla voit helposti luoda erilaisia ruokia.ROISKESUOJAYksiosainen roiskesuoja syöttökourulla on (1)
      Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S"
      • 05011423191959
      • 0W20011180
      1
    • min
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 403.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 403.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 403.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 464.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 464.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 477.49
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 477.49
    • info@vertaa.fi