x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kenwood KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kenwood KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kenwood KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kenwood KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133141307.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171972298.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158960452.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171976764.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171972299.jpg?ts=1
Kenwood Kenwood KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI KAH647PL TEHOSEKOITTIMEN/MONITOI Yleiskoneliitin, yleiskoneelle, clear (18)
  • 05011423179636
  • AW20010010
  • 1722537
  • KAH647
  • KAH647PL
4
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Keittiökoneen tyyppi: Monitoimikone
    • Väri: Läpinäkyvä, Harmaa, Hopea, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi, Kristallilasi, Ruostumaton teräs, Lasi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 94.00 171.90 EUR 4
    4
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      94.00, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Yleiskoneliitin, yleiskoneelle, clear119.70, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      131.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Tämä monitoimikoneen lisäosa sopii useimpiin Kenwood Chef ja Major keittiökoneisiin, laita se vain nopeasti pistorasiaan ja voit alkaa lu...171.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Girmi RB15
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181311860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382742.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246382740.jpg?ts=1
      Girmi Girmi RB15 RB15 RB15 (1)
      Girmi RB15
      • 08058150119471
      • RB1500
      1
    • Kenwood Kmix KMX750RD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84726678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84726677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156801512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102603632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223723781.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Kmix KMX750RD Kmix KMX750RD Kmix KMX750RD (2)
      Kenwood Kmix KMX750RD
      • 05011423190198
      • 383992
      • KMX750RD
      • 0W20011423
      • 0W20011138
      • 4342529
      2
    • Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161429756.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159593782.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213566289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149329752.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149329750.jpg?ts=1
      Clatronic Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red (1)
      Clatronic Keittiö kone KM 3709 - kitchen machine - 1000 W - red
      • 04006160638738
      • 263873
      1
    • Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221030903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206187719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125313120.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S" Valmista hyvänmakuista ruokaa pöytään tällä luotettavalla sekoittimella! Jos ruoanlaitto on intohimosi, niin Kenwood "Chef XL" on ehdottomasti kone, joka antaa sinulle vapauden ja keinot ilmaista sitä.NOPEUS JOTA TARVITSETSäädettävä nopeus pulssiominaisuudella antaa sinun räätälöidä sekoitusnopeuden omien tarpeidesi mukaan, mikä auttaa sinua saavuttamaan parempia tuloksia.KORKEA SUORITUSKYKY1200W moottori antaa sinulle tehon, jota tarvitset upeiden tulosten saavuttamiseen. Se pystyy ylläpitämään nopeuden ja tehon myös raskaassa kuormituksessa.SUURI KULHO6,7 litran kulho täyttää kaikki vaivaus-, vatkaamis- ja sekoitustarpeesi. Se on valmistettu harjatusta ruostumattomasta teräksestä, siinä ei ole kahvoja ja se on suorasivuinen.PÄÄLLYSTETYT ALUMIINISET OSATLaatikosta löydät laadukkaan "K-Beaterin", vispilän ja taikinakoukun: näiden avulla voit helposti luoda erilaisia ruokia.ROISKESUOJAYksiosainen roiskesuoja syöttökourulla on (1)
      Kenwood Yleiskone Kenwood "Chef XL KVL4220S"
      • 05011423191959
      • 0W20011180
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.70
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 119.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 94.00
    • info@vertaa.fi