x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Klarstein Bella-yleiskone

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Klarstein Bella-yleiskone
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Klarstein Bella-yleiskone
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Klarstein Bella-yleiskone
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183388544.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218592852.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/256942387.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185654062.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/256942388.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Bella-yleiskone Bella-yleiskone Bella-yleiskone 2000 wattia kuudessa portaassa: tehokas kaikkiin askareisiin, 3 työvälinettä: sekoittamiseen, vaivaamiseen ja vatkaamiseen, 5 litran ruostumaton teräskulho: jopa 2 kg:lle taikinaa (1)
  • 04260322374357
1
deal
  • Suunnittelu
    • Keittiökoneen tyyppi: Yleiskone
    • Väri: Valkoinen, Oranssi
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 39 cm
    • Paino: 8 kg
  • 89.99 107.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      2000 wattia kuudessa portaassa: tehokas kaikkiin askareisiin, 3 työvälinettä: sekoittamiseen, vaivaamiseen ja vatkaamiseen, 5 litran ruos...
      89.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch MCM3201B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150550195.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246377966.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169316293.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246377968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127905936.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MCM3201B MCM3201B MCM3201B Tee ruoanvalmistuksesta ja leivonnasta hauskaa ja helppoa!MultiTalent 3 on kompakti ja monipuolinen keittiöapulainen, joka mahtuu pieneenkin keittiöön. Tällä laitteella saat nopeasti täydellisen lopputuloksen: Siinä on ruostumattomasta teräksestä valmistettu monitoimiterä, 800 watin moottori, 2 nopeutta ja pulse-toiminto tehokkaaseen ruoanvalmistukseen. Lisävarusteet voi kätevästi säilyttää kulhossa valmiissa pidikkeissä, jolloin ne ovat aina käden ulottuvilla. Laitteen puhdistuskin on vaivatonta, sillä lisävarusteet voi käytön jälkeen pestä astianpesukoneessa. Tekniset tiedot:Moottoriteho: 800 W. Mukana tulevat varusteet: 2.3 l läpinäkyvä muovikulho (maks. 0.8 kg taikinalle), käännettävät raastin- ja viipalointiterät, vaahdotuslevy kerman ja valkuaisten vaahdottamiseen ja muovinen tehosekoitin (1 l) . Terien materiaali: ruostumaton teräs. Kaikki ruokaan kosketuksissa olevat muoviosat BPA-vapaita. Kumijalat, turvalukitus kulhossa ja kannessa. Johtokotelo (11)
      Bosch MCM3201B
      • 04242002853352
      • MCM3201B
      • 906089
      2
    • Philips AVENT vauvan ruoanlaittolaite 2in1, SCF862 / 02
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143090853.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211083351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211083134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211083348.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161424748.jpg?ts=1
      Philips AVENT Philips AVENT vauvan ruoanlaittolaite 2in1, SCF862 / 02 vauvan ruoanlaittolaite 2in1, SCF862 / 02 vauvan ruoanlaittolaite 2in1, SCF862 / 02 (1)
      Philips AVENT vauvan ruoanlaittolaite 2in1, SCF862 / 02
      • 08710103788089
      • 08710103788294
      • 08710103788096
      • 08710103788072
      • SCF862/02
      1
    • Klarstein Bella Pico 2G yleiskone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209374250.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157572313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163845324.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163845325.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163845326.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Bella Pico 2G yleiskone Bella Pico 2G yleiskone Bella Pico 2G yleiskone Tehokas ja kompakti: monipuolinen yleiskone kaikenlaisille taikinoille, 1300 W:n teho 6 eri tasossa: sekä lisäksi syketoiminto, 5 litran ruostumaton teräskulho: jopa 2 kg:n taikinalle (4)
      Klarstein Bella Pico 2G yleiskone
      • 04060656160233
      • 10034514
      1
    • Philips HR7320/00
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166965403.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166965405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166965404.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168620582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216230260.jpg?ts=1
      Philips Philips HR7320/00 HR7320/00 HR7320/00 (2)
      Philips HR7320/00
      • 08710103900979
      • 08710103895145
      • 08710103912477
      • HR7320/00
      • 8710103895145
      • 6387381
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 125.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 125.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 131.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 138.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 137.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 137.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 89.99
    • info@vertaa.fi