x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234007793.jpg?ts=1
Grand Canyon Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut - 600DN polyesteria - Reissa® (5K/5K) veden-, tuulenpitävä ja hengittävä kalvo drop linerina - YKK vetoketju - Irrotettava lämpövuori - Säädettävät olkaimet - Lyhyt yhdistysvetoketju - Heijastavia elementtejä - Taso A hyväksytty (1)
  • 08718553019494
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Tekstiili
  • 113.80 113.80 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Grand Canyon Bikewear Stanton lyhyt musta tekstiilihousut - 600DN polyesteria - Reissa® (5K/5K) veden-, tuulenpitävä ja hengittävä kalvo ...113.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Carhartt Men's Firm Duck Insulated Bib Overall
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235548346.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Men's Firm Duck Insulated Bib Overall Men's Firm Duck Insulated Bib Overall Men's Firm Duck Insulated Bib Overall Carhartt Men's Firm Duck Insulated Bib Overall ovat housut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Carhartt Men's Firm Duck Insulated Bib Overall
      • 00192776515144
      1
      deal
    • FLY Racing F-16 Pyöräilyhousut Miehet, punainen 2022 W34 | L Pitkät MTB-housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207334143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231489152.jpg?ts=1
      FLY Racing FLY Racing F-16 Pyöräilyhousut Miehet, punainen 2022 W34 | L Pitkät MTB-housut F-16 Pyöräilyhousut Miehet, punainen 2022 W34 | L Pitkät MTB-housut F-16 Pyöräilyhousut Miehet, punainen 2022 W34 | L Pitkät MTB-housut Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: FR / DH-byxor; Käyttötarkoitus: All Mountain/Enduro, Freeride / DH; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Sisältää sisähousut.: ei; Toiminto: Säädettävä vyötärö; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: --; Ominaisuudet: Vetoketjuyksityiskohdat: YKK zip locks; Materiaali: 100 % polyesteri; Materiaali: Tekninen materiaali: 600D fabric; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Mesh comfort lining keeps you cool and comfortable, Multi-directional stretch ribbing for flexibility, Low cut stretch leg cuffs, 600D polyester for strength and excellent durability, YKK main zipper for maximum durability, Soft flex protective rubber details create ventilation openings, Ergonomic preformed knees suitable for most protective devices, Ratchet closure and waist belt allow adjustability (1)
      FLY Racing F-16 Pyöräilyhousut Miehet, punainen 2022 W34 | L Pitkät MTB-housut
      • 00191361285363
      1
    • O'Neal Mayhem Lite Housut Miehet, musta/monivärinen 2023 W 30 | EU 46 Pitkät MTB-housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141412598.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87704321.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225159505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231337538.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Mayhem Lite Housut Miehet, musta/monivärinen 2023 W 30 | EU 46 Pitkät MTB-housut Mayhem Lite Housut Miehet, musta/monivärinen 2023 W 30 | EU 46 Pitkät MTB-housut Mayhem Lite Housut Miehet, musta/monivärinen 2023 W 30 | EU 46 Pitkät MTB-housut Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: FR / DH-byxor; Käyttötarkoitus: Freeride / DH; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Sisältää sisähousut.: ei; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: --; Materiaali: Aussenmaterial; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: leveä; Lisätiedot: Lisätietoja: leatherette insert, Tight trouser legs to avoid pressure points, Adjustable waistband with Velcro closure, Spandex inserts in the crotch area, Ergonomically preformed knee area with reinforced pads, Mesh inner, very hard-wearing, lightweight polyester fabric, very durable material at critical points, Kevyt ja hengittävä materiaali kohdissa, jotka eivät ole kosketuksissa pyörään, Stretch inserts on front and back, as well as on the knees, Rubber patch for extra protection (1)
      O'Neal Mayhem Lite Housut Miehet, musta/monivärinen 2023 W 30 | EU 46 Pitkät MTB-housut
      • 00842346134434
      1
      deal
    • O'Neal Element ajohousut Nuoret, musta/keltainen 2023 128-134 Lastenhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95153951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143791484.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222718583.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Element ajohousut Nuoret, musta/keltainen 2023 128-134 Lastenhousut Element ajohousut Nuoret, musta/keltainen 2023 128-134 Lastenhousut Element ajohousut Nuoret, musta/keltainen 2023 128-134 Lastenhousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: Ulkohousut; Käyttötarkoitus: Freeride / DH; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Sisältää sisähousut.: ei; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: --; Materiaali: Ulompi materiaali: 100% nailonia; Sisävuori: 100% polyesteriä; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: leveä; Lisätiedot: Lisätietoja: very hard-wearing, but at the same time light polyester fabric, very durable material at all critical points, Kevyt ja hengittävä materiaali kohdissa, jotka eivät ole kosketuksissa pyörään, Stretch pads on the front and back, as well as on the knees, Joustava lahkeensuu kiristyssoljella, Rubber patch for extra protection, Ihonmyötäiset ja joustavat lahkeet joustavilla lahkeensuilla, fully lined (1)
      O'Neal Element ajohousut Nuoret, musta/keltainen 2023 128-134 Lastenhousut
      • 04046068497433
      1
      deal
    • min
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 113.80
    • info@vertaa.fi